Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיזל לנסיעות ארוכות עד 40K חסכוני ואמין, מה האופציות שלי?

talda
שימו לב! השרשור הזה בן 2822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיזל לנסיעות ארוכות עד 40K חסכוני ואמין, מה האופציות שלי?

אין עוד שום תנאים אחרים - ידני הולך בכיף, גימור ואיבזור לא מעניין.

חסכוני נדרש כי הנסיעה היומית היא 100 ק"מ ולכן חשוב שיהיה אמין בלי תקלות, טיפולים גדולים וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן c3 או c3 פיקאסו ידנית דיזל.

פיקאסו יותר מתאימה למשפחה. לרכבי דיזל משומשים בתקציב שלכם יהיה קילומטראז' יחסית גבוה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן C3 בשנתונים של 2010/2011 גם מתאים?

איך הרכב הזה מבחינת צריכת דלק ואמינות לאורך שנים?

שווה להשקיע בגז לנסיעות של 100ק"מ יומי? זה לא מסוכן גם? נראה לי רק יכול ליקר טיפולים וכאלה בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סגור על השנה בה התחילו לייבא את ה-c3 דיזל.

מבחינת אמינות אני לא שמעתי על משהו מיוחד.

בתחום הביצועים וצריכת הדלק היא טובה במעט מהפיקאסו. שים לב שהגיר האוטומטי בסיטרואנים האלה הוא בעצם רובוטי חד מצמדי.

אם תמצא רכב שכבר הוסב לגז תוכל לחסוך לא מעט כסף ללא עלות ההסבה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה רכב חסכוני וזהו, בדוק קנגו DCI. נכון, קשה למצוא כאלה שלא טחנו אותם, אבל יש, צריך רק לחפש בסבלנות. לטעמי נוחה מאוד לנהיגה, חסכונית בוודאי, יש שפע חלפים בשוק...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לאחי הקטן סקודה פאביה 2007, 1.9 טורבו דיזל ידנית.

דגם מהצורה הישנה, מנוע 1.9 כמו שיש ב2009 שלי.

חסכוני אמין שמור, עם 190 אלף קילומטר, בפחות מ13 אלף שקל.

יש מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאביה באמת אחלה אוטו, אולי איזו ריו דיזל שמורה מהשנתונים הראשונים.

לנסיעות ארוכות לא הייתי קונה רכב עבודה כמו דוסלו או קנגו דיזל ושות'.

ה-C3 EHDI רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה רכב חסכוני וזהו, בדוק קנגו DCI. נכון, קשה למצוא כאלה שלא טחנו אותם, אבל יש, צריך רק לחפש בסבלנות. לטעמי נוחה מאוד לנהיגה, חסכונית בוודאי, יש שפע חלפים בשוק...

הבעיה של הטנדרונים היא בכך שנם לא חסכוניים בשיוט במהירת גבוהה. בגלל מבנה אוירודינמי לא יעיל ומשקל יותר גבוה קשה להגיע לצריכת דלק טובה יותר מ 1 ל 15-16.

את הצריכה הזו בבינעירוני אפשר לקבל במכונית סופר מיני 1.4 ידנית, כך שאין טעם לקנות טנדרון אם אין לך מה לעשות עם שאר היכולות שלו. בעיר טנדרון עדיין יהיה יותר חסכוני מסופר מיני בנזין, אבל זה כנראה לא רלוונטי כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כבר שנה עם פיג'ו 308 sw שנת 2011 ehdi עם 106 אלף ק"מ, עשיתי עליה כ30 אלף קמ ובנתיים היתה תקלה בחיישן abs בגלגל קדמי ימין, הוחלף באחריות וזהו.

צריכת דלק משולבת 5.2 ליטר ל100 קמ, רק מה המנוע לא נמרץ, אבל לי זה לא מפריע.

65e4f11618e9e7417cfc660dcdb6130b.jpg

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

uploadfromtaptalk1470287084860.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...