Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכהיית חלונות

שימו לב! השרשור הזה בן 2814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי הונדה סיוויק 2010 ואני רוצה להכהות את החלונות האחוריים (חלונות בלבד, לא כולל שמשה אחורית) בגלל הילדים מאחורה בכיסאות הבטיחות. כל פתרון אחר שניסיתי היה לא מוצלח ולא עמיד.

חיפשתי כאן בהיסטוריה של הפורום והתמקדתי בשתי המלצות שחזרו על עצמן - אומנות הציפוי ומטאור ציפויים.

התקשרתי לשניהם לשאול מחירים - אצל אחד הציעו 400, אצל השני 500, כאשר זה כולל את שני החלונות האחוריים + שני המשולשים הקטנים, והם עושים שימוש ב"חומר אמריקאי איכותי, לא משהו זול", זה בערך מה ששניהם אמרו.

האם המקומות מומלצים ? האם המחירים סבירים ?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר רק את אומנות הציפוי, עם יד על הלב יכול להגיד לך שהם אמינים ומקצועיים.

קצת יקר אבל שווה את המחיר, אכן חומר איכותי.

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר רק את אומנות הציפוי, עם יד על הלב יכול להגיד לך שהם אמינים ומקצועיים.

קצת יקר אבל שווה את המחיר, אכן חומר איכותי.

"קצת" מאוד.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות עושים פעם אחת ועדיף לשלם 100-200 שקל יותר בשביל שהחומר יהיה איכותי

אם את מאיזור המרכז אני באופן אישי ממליץ על מרכז הציפויים באיזור התעשיה ברעננה, מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות עושים פעם אחת ועדיף לשלם 100-200 שקל יותר בשביל שהחומר יהיה איכותי

אם את מאיזור המרכז אני באופן אישי ממליץ על מרכז הציפויים באיזור התעשיה ברעננה, מעולה!

מצטרף בחום להמלצה.

שאלי על מוטי מזרחי. הוא עבר מירושלים לרעננה. עשה לי סקודה סיטיגו וקיה פיקנטו. הייתי מאוד מרוצה.

אם תרצי אעביר לך בפרטי את המספר שלו.

סוף סוף יצאתי לשטח...

היה כיף... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף בחום להמלצה.

שאלי על מוטי מזרחי. הוא עבר מירושלים לרעננה. עשה לי סקודה סיטיגו וקיה פיקנטו. הייתי מאוד מרוצה.

אם תרצי אעביר לך בפרטי את המספר שלו.

כן מוטי. אחלה בחור

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי ממרכז הציפויים מותק של בחור, ושירות מצויין.

יחד עם זאת, אני לא ס גור לגבי החומר שיש לי על הרכב ויש שם לא מעט בועות, במשולשים בעיקר, סך הכל נראה טוב רק אם מסתכלים מקרוב ממש רואים את הפאקים, לא היה לי זמן ובתכלס מבחינתי החומר הבא והיחיד שאני אשים על הרכב שלי אם בכלל זה יהיה רק של LLUMAR אבל המתקינים לוקחים הרבה כסף עליו ביחס לפילמים אחרים.

בשורה תחתונה , יש לו כמה סוגי חומרים ואחריות שונה כנראה.

אגב, לפי מה שיצא לי לברר זה לא מוטי מזרחי אלא שם משפחה אחר, יכול להיות שאלי אתה מבלבל כאן?

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...