Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש קקטוס סתם ויש קקטוסים HD

Doc Slow
שימו לב! השרשור הזה בן 2764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור התחדשנו גם אנחנו לאחרונה בקקטוסולר. גם במקרה שלנו הצבע הנבחר היה לבן (מסיבות שונות) ויחד עימו באו כברירות מחדל פלסטיקים שחורים וגימור פנים קודר-סגול (זה ממש לא פוקסיה וכן, אני יודע מה זה פוקסיה).

התרשמות שלי בקצרה --

נראה טוב (בעיני), המעצבים לקחו את קו המחשבה של ה-C3 פיקאסו והתקדמו איתו.

It's bigger on the inside! - מרווח מאוד יחסית למידותיו החיצוניות. שני מושבי בטיחות + מקום באמצע לאדם צנום. מרווח ברכיים טוב מאחור. ניתן להתקין את הצ'יקו המגודל הפוך מבלי להתעלל בנוסע היושב מלפניו.

כורסאות (לא כיסאות) קדמיים מאוד נוחים אבל עם תמיכה צידית דלה.

ספסל אחורי רחב ושטוח.

תא מטען סביר לקטגוריה, שפת הטענה גבוהה (ב-2008 יש שפה שטוחה).

נוח למדי על מהמורות, במיוחד בהשוואה לבראבו.

לא דינמי ולא אוהב פיתולים, במיוחד בהשוואה לבראבו.

עניין האיבזור ומה שחסר באיבזור נטחן עד דק.

מיקום ידית ההילוכים יכל להיות נוח יותר, המהלך מעט ארוך, הכניסה להילוכים מעט נוקשה במיוחד לאלו הזוגיים.

אופי תפעול דוושת המצמד מצוין. ממש מצוין.

הביצועים בסדר, אבל מאחר והרכב בהרצה קשה לי להתייחס. מי שמחפש ביצועים שיקנה את ה-1.2 טורבו או רכב אחר.

צריכת הדלק (בהסתייגות - הרכב בהרצה) ממש טובה. ראו גם את הדיווחים של דיסקו מאסטר ה-MPG.

מה שחשוב באמת לרוב ישראלים --

ההגה די רך (בין מצב רגיל ל-CITY בבראבו).

המזגן מקרר דיו (לא אלסקה, אבל בהחלט צפון צרפת).

הרכב לא יתקע בקסטל.

אפשר להגיע ל-100 בלי להרגיש.

הרכב ידני וצרפתי - על כן הוא לא מומלץ.

ולעניינו ולסיבת פתיחת השרשור המי יודע כמה במספר על הרכב הזה.

חוץ מקקטוס יש לי בבית גם מצלמה שנחשבת לטובה (סמסונג NX500) עם שתי עדשות סבירות למדי וחצובה. אז לכל מי שרוצה קקטוס קצת יותר איכותי ממה שנתפס בעדשת הסמרטפון אז בבקשה --

ככה זה בפנים, בסיסי למדי אבל נעים ומיוחד.

28457486241_47acd32020_z.jpg

וזה מה שמסתתר מתחת למכסה המנוע. 1.6 טורבודיזל בעל הספק מאוד שמרני (כנראה לטובת נתוני פליטת CO2 ואמינות).

28458918671_82208977d7_z.jpg

בחניון בארות. החזית היא בעיני אבולוציה מבורכת של ה-C3 פיקאסו וחריגה מבורכת לא פחות מהקו "הכוחני" שהפך להיות נפוץ כל כך.

28040592793_54c04cb7e1_z.jpg

הקו ההרמוני והפשוט יחסית ממשיך גם אחורה. פלסטיקה שחורה שלרוב מקומה ימצא בגרסאות ליסינג הנחותות ביותר של תת-משפחתיות, פשוט נראה טוב ובמקום על הקקטוס, אבל מבלי ליצור מראה כללי מנופח (לציין שיכולות השטח אינן קיימות כלל וגם אין יומרה לכך).

שוב פעם - נפח הפנים המשובח יעיד על כך שאצל הקקטוס form follows function

28550114192_9235a5ac3a_z.jpg07300007

למצפה רמון יורדים בשביל לישון מתחת לכוכבים ובשביל לראות את שביל החלב. אם נוסעים לשם עם קקטוסולר אז זה יוצא די בזול (26 ק"מ לליטר).

28040602743_a8ee15b648_z.jpg

(התמונה עברה ריטוש קל ב-PS לסילוק הצל של החצובה וסוזוקי שהייתה תקועה באיזור הפגוש האחורי).

ככה נראה שביל החלב למי שלא יצא כבר שנים את גבולות האיזורים העירוניים ושכח.

28656868045_504e854eb6_z.jpg

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות ממש יפות, ואחלה אוטו.

מפתיע אותי שלפחות פה בפורום הדיזל תופס הרבה יותר מהבנזין, מה שלא עולה בקנה אחד עם השורה התחתונה של מבחני הדרכים למניהם (שאומרים טורבנזין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

חבל שהקקטוס לא נמכר בארץ עם הגלגלים הגדולים יותר שמאוד משפרים את המראה הכללי.

בכל אופן, מדובר במכונית "שוברת שגרה" בנוף הישראלי. תהנה ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנים של ה-127 דור ראשון נחשב לכמעט קלאסיקה. בכלל ה-127 היה הצלחה גדולה לפיאט (ולסיאט). סיטרואן היו מתים שהקקטוס תמכר כמו שהפיאט הקטנה ההיא נמכרה.

גלגלי 17 עם חתך נמוך יותר עלולים לפגום בנוחות ובצריכת הדלק שהן שתיים מנקודות החוזק החשובות של הרכב.

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי עיצוב פנים הרכב מזעזע ומזכיר לי רכב שהיה לי לפני 30+ שנים. ניחשתם נכונה פיאט 127.

ממש אחד לאחד.

כמו דה ויטו ושוורץ הנגר "בתאומים".

דומה גם לדלוריאן ודוזנברג, עם קצת סוברית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

גם אצלנו זה כרגע התכנון העתידי שלי (בנק' זמן כלשהי להחליף בראבו בקקטוס).

איך המושבים האחוריים מבחינת נוחות, האם יצא לך להסיע שם מבוגר?

והיות ודיברת על 2 כסאות ילדים - איך תא המטען עבור משפחה צעירה?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה

התמונות מאוד יפות!

אתה יכול להסביר איך צילמת את שביל החלב? מה היה משך החשיפה? צמצם?

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא המטען עם נפח רשמי של חמישים ליטר פחות מהבראבו אבל קל יותר להעמיס לתוכו את העגלה. מספיק ביותר עם שני ילדים, גבולי מינוס עם שלושה. טרם הסעתי מבוגרים מאחורה בנסיעות ארוכות. אם היה פיקאסו קצר דיזל ידני במחיר סביר (גם במחיר אבזור מקוצץ) יכול להיות שהייתי נותן את ההפרש ולוקח. אבל סך הכל אין טענות והכי גרוע נקנה תא לגג אם המקום מאחור לא יספיק לטיולים.

לגבי התמונות. יש קישור לפליקר ושם יש את כל הנתונים. שביל החלב העיקרון הכי טוב עם העדשה הכי רחבה והכי מהירה שיש לך. איזו היה 1600 אני חושב, צמצם 2.4 (הכי רחב בעדשת 16 מ"מ שלי) וזמן חשיפה היה 10-15 שניות (לא זוכר בדיוק). בדיעבד עוד היה צריך לדחוף את התמונה משמעותית בלייטרום ולכן היא די רועשת. יש הסברים מפורטים ברשת איך לצלם תמונות כאלו. הדוגמא שאני העלתי רחוקה מאוד מהאידיאל.

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המושבים האחוריים מבחינת נוחות, האם יצא לך להסיע שם מבוגר?

והיות ודיברת על 2 כסאות ילדים - איך תא המטען עבור משפחה צעירה?

1. נוחות מאחור - סבירה. ישיבה קצת זקופה. לא מיוחד כמו הכורסאות בחזית.

2. תא מטען זה פונקציה של שימוש. זה גם תלוי בגיל הילדים (אם אחד מסתפק בבוסטר או לא, שתי עגלות או אחת וכו'). עם שני ילדים אולי כבר הייתי פוזל לכיוון גירסאות הסטיישן השונות, לנוחות, אבל, כאמור, זה תלוי בסגנון החיים.

ואפשר גם תמיד להעמיס על הגג, אם צריך פעם ב...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...