Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טונר תחליפי למדפסת. רק טונר מעניין אותי

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במשך שנים הייתה לי במשרד מדפסת סמסונג עם טונרים של הספק. הם היו כזה זבל שהיה בלתי אפשרי להשתמש בהם. היו מלכלכים דפים, משאירים פסים וכדומה. קנינו במחסני דיו והאיכות השתפרה. חטפנו חלסטרא על הספק והחלפנו מדפסות.

כרגע יש ברדרים שהם פחות מצ'וקללים מסמסונג אבל לצרכים שלנו בסדר גמור. הפעם היינו חכמים ולא לקחנו אופציה של טונר.

המקורי הוא סבבה, רק שעולה איזה פי 6 מתחליפי. קנינו שני תחליפיים שונים ושוב הדפים יוצאים אפורים, קוים לו ברורים ושאר תסמינים של טונר גרוע.

אבקש המלצתכם על ספק איכותי לטונר תחליפי של ברדר. אם יש אחד שבדוק בדגם TN2320 עוד יותר טוב.

תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מזמינים תמיד למשרד ממחסני דיו: http://mdyo.co.il/

בינתיים אין תלונות. מזמינים רק תחליפי. אבל זה לא לברדר,

אלא סמסונג ו HP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא חייב מהארץ, אני יכול להמליץ לך על N&J Inkjet.

אומנם לא הזמנתי מהם טונר למדפסת לייזר, אבל אני מזמין מהם כבר במשך כמה שנים מחסניות למדפסות דיו של Brother ואני מאוד מרוצה.

המוצרים נשלחים מאנגליה ומגיעים תוך שבוע-שבוע וחצי בד"כ.

הנה קישור ל-TN2320:

http://www.nandjinkjet.co.uk/1-black-tn2320-compatible-laser-toner-cartridge-for-brother-tn2320-range-of-printers-c2x17330352

(אם אני זוכר נכון, עלות המשלוח היא בערך 3 פאונד)

עריכה:

עכשיו ראיתי את האתר ש-Oshri פרסם. המחיר שם הרבה יותר טוב, אז אולי זה לא רלוונטי.

עריכה אחרונה על ידי MeDuZa

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שאנחנו מזמינים מהם לסמסונג ו HP. יכול להיות שהברדר באמת בעייתי.

לצערי לא מכיר מישהו שיש לו ברדר, ככה שקשה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...