Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול במוסך (לא יבואן) לרכב באחריות (סיאט איביזה)

Yoad Fekete
שימו לב! השרשור הזה בן 2817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

ברשותי סיאט איביזה חדשה. יש לי רעש מוזר בהנעה קרה שאני רוצה לבדוק.

מעדיף ממש לבדוק את זה במוסך רון ולא באחד המוסכים של צ'מפיון (שעוד לפני שנכנסתי הייתה לי חוויה רעה שם).

האם מותר לי? האם אני פוגע באחריות שלי? האם אבחנה של מוסך כזה תופסת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך כוונות לקבל אבחון ממוסך רון ולבצע את התיקון בצ'מפיון ללא עלות נוספת כיוון שהרכב באחריות.

לדעתי הכי נכון לקבל חוות דעת מצ'מפיון וללכת איתה למוסך רון \ כל מוסך אחר שאתה בטוח במקצועיותו וביושרו, כדי שיאמת או יפריך את חוות הדעת המקורית או יוסיף דברים משלו. רק במידה ויתעורר הצורך בעקבות שוני בחוות הדעת, נכן יהיה לעמת אותם עם חוות הדעת השניה.

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך כוונות לקבל אבחון ממוסך רון ולבצע את התיקון בצ'מפיון ללא עלות נוספת כיוון שהרכב באחריות.

.

לפי משכתוב הוא לא מתכוון לתקן בצ'מפיון כי לא מתכוון להכניס רכב לשם בגלל "חוויה רעה".

לפ.ש - בגלל שרכב באחריות בכל זאת הייתי ניכנס למורשה ודורש בדיקה לרכב שהוא תחת אחריות - ויש הרבה מוסכים ולא אחת,תחליף סניף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה היא חוסר אמון ביכולת האבחון של רשת מוסכי היבואן או שעלול לכאורה להיות להם אינטרס כלכלי שישפיע על האבחנה , רצוי לקבל חוות דעת ממוסך מתמחה בלתי תלוי.

אחרי שיש אבחון, אפשר לפנות למוסך היבואן ולדווח על התקלה. יש לזכור שהתיקון במסגרת האחריות הוא חינם, ואם הוא אינו פותר את הבעיה לא יוכלו להטיל את האחריות עליך או על המוסך המטפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סתם להוציא כסף וזמן על בדיקה חיצונית אם הרכב באחריות? קודם תיגש למורשה ותראה מה אומרים. אחרי זה, אם דעתך לא תנוח עליך, אז אתה יכול ללכת ל"סקאנד אופיניין" אבל למה להתחיל בזה. לא הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סתם להוציא כסף וזמן על בדיקה חיצונית אם הרכב באחריות? קודם תיגש למורשה ותראה מה אומרים. אחרי זה, אם דעתך לא תנוח עליך, אז אתה יכול ללכת ל"סקאנד אופיניין" אבל למה להתחיל בזה. לא הגיוני.[/quote

נניח שילך למוסך מורשה ויגידו לו שהכול תקין, האם דעתו תנוח? הרי הבעיה היא חוסר אימון במוסך היבואן.

ילך למוסך מתמחה ויבקש אבחון. יגיד לו שהכול תקין - יירגע. יגיד לו שהמצב לא תקין - ילך למוסך היבואן ויבקש שהבעיה תטופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם התגובה מעליי. משם תראה איך דברים מתגלגלים.

אגב - באיזה מנוע מדובר בבקשה ?

1.0 TSI

לא מומחה גדול אבל זה נשמע כמו אוויר שיוצא או נכנס.תעבור על הצנרת לראות שאין משהו משוחרר או סדוק

אני אבדוק תודה!

נראה לי שאני אנסה שוב את מוסך היבואן. ואז נתקדם משם. פשוט יש פה גם עניין של זמנים... ימי עבודה, ימים בלי אוטו וכו'... זה לא כזה פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב אז עדכון. הייתי בג.ג.ג ברעננה. הם אומרים שהרעש תקין לחלוטין וגם נסיעת בוחן תקינה לחלוטין.

אני חושב שבכל זאת אולי אגש לקבל חוות דעת נוספת ממוסך בלתי תלוי שמקבל אפילו כסף עבור הבדיקה. אבל נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...