Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת פיצוי גלובלי מפוליסת הביטוח לאחר התנערות מאשמה | ביטוח ישיר - חברת דן.

שימו לב! השרשור הזה בן 2804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ידידיי! מקווה שעובר עליכם יום טוב!

רציתי לשאול לעצתכם המקצועית בנוגע לתאונה שאירעה לי (13.05 - ת"א )

אפרט בקצרה,

צומת (מאוד) עמוסה, שתי נתיבים לפניה שמאלה כשהימני מתיר גם נסיעה ישר,

אני נמצא בצד ימין.

אוטובוס של דן בצד שמאל.

מתחילים לבצע פניה, נהג האוטובוס (טומן את ראשו מתחת לאדמה) ומבצע פנייה רחבה בצורה אבסורדית בצומת כזו צפופה ושובר את הדלת, הטמבון ושאר חלקים טובים באוויר.

לקחתי מסמכים בסיסיים: פרטי נהג, מס' רכב, רישיון רכב, פוליסת ביטוח חובה, (אין צד ג', חברת דן מטפלת בתביעות צד שלישי כנגדה בצורה עצמאית ולכן לא כפופה לחוקי הרגולטור, ז'תומתרת שהחבר'ה עושים מה שבא להם.. אין זמני טיפול או התחייבות לכלום... אחרי לתביעות קטנות (?) :x), .

כמובן שהנזק צולם ואף יש עדים.

תביעה : 7,400 ש"ח כולל הכל. הערכת שמאי וירידת ערך.

הגשת תביעה..

חברת דן בתגובה: "לאחר בדיקה בחברתנו לא מצאנו כי אנו אשמים בנזק ולכן איננו לוקחים עליו אחריות" :?

שוד ושבר! הטמבון שלי מרגיש אחרת!

למרות האבסורד העובדתי שחברת דן אכן אשמה בנזק ללא שום כל צל של ספק, לא נותר לי אלא לחשב מסלול מחדש ולבחור בדרך הפעולה.

אז,

בקשתי הייתה לקבל פיצוי גלובלי מהפוליסה ולגשת לתביעות קטנות.

כעת, בקשתי עומדת כנגד הפוליסה שלי ולאחר חישוב הספיגה שלי הסכום נוחת ל- 4,300. (2800 השתפפות עצמית והתייקרות הפרמייה)

סופג את זה ועדיין דורש לקבל את הפיצוי.

אני מודע לכך שחברות הביטוח לא אוהבות לשחרר פיצויים גלובלים במקרים כאלה ושהם אף ינסו להניא אותי מהרעיון...

בשיחתי מול חברת הביטוח נעשה שימוש אינטנסיבי ברעיונות ודרכים למיגור דרישתי.

התעקשתי.

הודיעו שיבדקו את המקרה ויחזרו אליי...

עדיין מחכה...

שאלותי,

האם לחברת הביטוח יש כוח לבטל את דרישתי?

האם עליי לצפות לתגובות אחרות שעללות להופיע מצידם?

מהם התנאים לפיצוי גלובלי כנגד הפוליסה ואיפה כוחי עומד כנגדם?

ביטוח מקיף

תודה :-)

עריכה אחרונה על ידי Puqaza July
Reframing :D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להגיש תביעה קטנה כנגד חברת "דן". עצם הגשת כתב תביעה, בדרך כלל סוגר את הסיפור לשביעות רצונך המלאה או כמעט מלאה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכרותי מצבים מהסוג הזה, נהגים הנוסעים בנתיב בימני, בפניה שמאלה, נוטים 'לחתוך' את הסיבוב, מה שנהג האוטובוס אינו יכול מפאת אורך האוטובוס והתנגשויות מהסוג הזה מאוד נפוצות. האם יש לך תמונות ממיקום הרכבים בצומת, בזמן הפגיעה?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...