Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 1.0 style חדשה או סקודה ראפיד 1.4 Elegance 2013

ozba
שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב ישמש כרכב שני בית-עבודה, 10,000 ק"מ בשנה, הרכב הראשון i-30 מליסינג.

שניהם נראים לי עם ביצועים די דומים על הכביש, אלא אם מישהו או מישהייי יאירו את עיני אחרת.

איביזה

יתרונות

חדשה

יותר צעירה ומושכת

שנתיים אחריות

ריבית מהבנק יותר טובה לרכב חדש

חסרונות

יותר יקרה

תאבד שווי רכב יותר מהר

שוק פחות טוב מהראפיד (?)

יותר קטנה

סקודה

יתרונות

זולה בכ 15 אלף שח

תרד פחות לאורך השנים

שוק יותר טוב מהאיביזה (?)

פנים הרכב/גימור יותר טוב (?)

אין מערכת עצור וסע מעצבנת

חסרונות

אין אחריות

מרגישה פחות צעירה ופחות מושכת א לה מונית סטייל.

מה אתם הייתם בוחרים?

עריכה אחרונה על ידי ozba
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות החומרים די דומה בשתיהן.

שתיהן גם עם שיכוך קופצני יחסית כמיטב משפחת ואג.

לדעתי אם אין נוסעים על בסיס קבוע האיביזה עדיפה, ואם יש אז הראפעד מאחר והיא צפופה מאחורה והתא מטען שלה קטן יותר.

כמובן יש את היבט האחריות שהייתי מעדיף שתהיה עקב הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות החומרים לא דומה,אחרי מתיחת הפנים האחרונה הדש בורד רך,ברפאיד הכול קשיח.

אם אין צורך בתא מטען גדול או מרווח מאחור הייתי לוקח את האיביזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר לך את זה בתור בעל איביזה חדשה - תתרחק מ'צמפיון כמו מאש.

מהרגע שיצאת מהסוכנות - לאף אחד לא באמת אכפת ממך. כשאתה תצטרך משהו או חס וחלילה תהיה לך בעיה באוטו - אתה תתחרט שלא קנית רכב אחר.

מהרגע של המסירה כשהנציג לא הסביר לי שניה על הרכב, כי באתי בדיוק לפני שהוא יצא לצהריים, התעלמות משריטה קלה שהייתה על הרכב ("זה שטויות אחי בקושי רואים את זה..."), רעש מוזר שיש לי בהנעה ברכב שהנציג ממוסך ג.ג.ג רעננה שלח אותי הביתה כי היה רמאדן ולחוץ לו (כאשר בסיאט לא הציעו שום עזרה בנושא למעט שאני אלך למוסך - רכב בן שבוע כן?)

ולהגיד לך את האמת - בדיעבד אני מתחרט שלא קניתי את ה 208. ה DSG הזה מוזר בטירוף (אגב - אולי זה משהו אצלי ברכב כי זה לא דברים שאני זוכר מהנסיעת מבחן - שבה אגב, הנציג נסיעה היה לחוץ לחזור לסוכנות). הגיר קופצני בטירוף בנסיעה איטית - כאילו תלמיד לנהיגה נוהג ברכב. יש דיליי מאד גדול מהרגע שלחצת על הגז עד שהאוטו מתחיל לזוז.

מנגד - אני יכול לציין איכות חומרים ואבזור באמת מעולים. החומרים בפנים מרגישים מאד איכותיים. אני לקחתי גם חבילת צבע אז אני גם חושב שבקונסטלציה הזו הרכב מאד יפה מבחוץ ומבפנים (תוספת של 5000 שקל על המחיר המקורי). החלק הטוב של ה DSG - התנהגות ידנית בנסיעה לא פקוקה בקטע טוב. הרכב סופר זריז, הטורבו מעולה, הוא יציב, אני מאד אוהב את המתלים שלו, המערכת מעולה, המושבים נוחים. אחרי הפיקנטו שלי זה מרגיש כאילו אני נוהג על רכב ולא על קופסה.

בוא נגיד ככה - עוד שנתיים שיגמר לרכב שלי האחריות אני חושב שמי שיקנה אותו ממני יד שניה (במידה ואני אמכור) ירוויח - כי הוא יוכל לקחת אותו למוסך רון ולא למוסך של צ'מפיון והוא גם יקבל שירות טוב וגם טיפול טוב לרכב.

לדעתי - תעשה נסיעת מבחן גם על ה 208 . אם אהבת באותה מידה - לך עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...