Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו בי מאחורה, (עריכה: ככל הנראה נכנסו ברכב) איך מתקדמים הלאה? תאונה ראשונה

שימו לב! השרשור הזה בן 2838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה קרה באזור התעשיה בנתניה, הלחץ והחום עשה את שלו, מכונית לפני פשוט דפקה ברקס עצירה פתאום ואני אחריה במהירות של 60 קמש בערך, הספקתי לבלום והיתי קרוב להכנס בו אבל הספקתי, הרכב מאחורי כנראה לא היה ערני/בפלאפון/ לא שמר על מרחק בלימה ונכנס בי מאחורה, לא חשוב מה קרה לו, אבל הטמבון פשוט יצא מהמקום והוא עכשיו רופף.

בנוסף לזה כשאני נותן גז אז נשמע כאילו יש לרכב אגזוז לחץ ושומעים את כל האגזוז ברכב...

לקחתי פרטים שלה והשאלה איך מתקדים עכשיו, בעיקרון הבנתי שהביטוח שלי תובע את הביטוח שלה, אבל זה לא אומר לי כלום איך בסופו של דבר מסדרים את הטמבון האחורי של הרכב מאיפה מגיע הכסף ואיך זה בדיוק מתרחש?

הבנתי שאם אני עושה את זה אז הביטוחים יעלו יותר יקר, השאלה אם גם הביטוח שלי יעלה הרי אני לא אשם.

או שעדיף לדבר עם הבחורה לקבוע באיזה מוסך טוב(אורן שירותי רכב, גבע, שאפט), מדובר בפיג'ו 206 XS שמורה ביותר מעדיף שהיא תקבל את הטיפול הכי טוב שיש.

בקיצור עזרה

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למוסך שאתה סומך עליו קבל הצעת מחיר.

דבר עם הבחורה תראה מה עמדתה

אם הסכום גבוה ייתכן והיא תסכים להפעיל את הביטוח שלה.

נסה להקליט את השיחה , ולגלגל אותה כך שתודה באשמתה, כך לפחות על פי התיאור שלך היא אשמה.

מה מצב הצוואר שלך / הגב?

תיידע את חברת הביטוח שלך על המקרה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למוסך שאתה סומך עליו קבל הצעת מחיר.

דבר עם הבחורה תראה מה עמדתה

אם הסכום גבוה ייתכן והיא תסכים להפעיל את הביטוח שלה.

נסה להקליט את השיחה , ולגלגל אותה כך שתודה באשמתה, כך לפחות על פי התיאור שלך היא אשמה.

מה מצב הצוואר שלך / הגב?

תיידע את חברת הביטוח שלך על המקרה

היא תודה שהיא אשמה ברור וקבלתי מכה בגב התחתון איך זה קשור?

ועוד לא הבנתי מה אתה מציע ללכת למוסך לסגור בנינו או שהיא תפעיל את הביטוח ואז מה?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...