Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בתקציב 80K לזוג+ 2 ילדים

Adielfr
שימו לב! השרשור הזה בן 2802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אנחנו מחפשים לקנות בקרוב רכב משפחתי שישמש בעיקר לנסיעות עירוניות (אך מדי פעם גם נסיעות בין עירוניות קצרות). כיום יש לנו מאזדה 3 2008 שמשמשת אותנו מצוין,רק שהגיע הזמן להתקדם....הדרישות:

1. תקציב - בסביבות ה80K .. גמיש

2. שנתון 2014 ומעלה

3. מושב אחורי שיספיק בבוא היום גם ל3 כסאות בטיחות

4. אמין ולא שיבקר המון במוסך

5. רצוי- ג'יפון או רכב מוגבה, עיצוב יפה (לא מתנגדים גם למשפחתית "רגילה")

6. מנוע 1600 ומעלה.

7. פרקטי ונוח לנסיעה

חשבנו על פ'יגו 2008, שברולט טראקס, סובארו XV.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושת האופציות שהעלת לא יכילו 3 מושבי בטיחות. בוודאות.

הסוברו גם לא תיכנס בתקציב, גם לא ה 1600 שנמכרת באזור ה 105k-110k.

לגבי סעיף "העיצוב היפה" ,זה בעיקר בעיני המתבונן...ככה שלא נראה לי שמישהו בהכרך יקלע לטעמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיז׳ו מנוע 1.2 מטורבת.

לשברולט 1.8 אטמוספרי או 1.4 טורבו.

הדרישה שלכם למנוע 1.6 מינימום מתאימה יותר לשנות ה80, ואלא אם כן אתם מעוניינים אך ורק במנוע אטמוספרי, מציע שתרדו מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 3 כסאות בטיחות - בעתיד הם יהיו מושב בוסטר קטן, כיסא בטיחות/בוסטר עם משענת וסלקל (השערה) כך שמהבחינה הזו גם במאזדה שלנו שלושתם ייכנסו...

לגבי מנוע 1600- היות והמאזדה שלנו היא מנוע 1600 עם ביצועים מעולים, ולעומת זאת לי יוצא לנהוג על מיצובישי ספייססטאר עם מנוע 1.2 עם ביצועים מזעזעים (על כן הדרישה, ויכול להיות שלא זו הבעיה...)

לגבי ix35 - זה לא בעיה שהדגם לא משווק יותר מבחינת אפשרות מכירה בעתיד?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שבדיוק היה בדילמה הנ"ל - אם אתם רוצים רכב משפחתי אז היחידים שבהם נכנסים 3 כסאות בטיחות בצורה סבירה שמאפשרת הכנסה והוצאת הילדים בלי שצריך להסדיר נשימה ולשרוט את הידיים הם אוקטביה ופלואנס.

אני ממליץ על רכב 7 מקומות (בתקציב שלכם נכנס גרנד סניק דיזל 2013).

או רכב מנהלים רחב (B4, אוונסיס וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיפוש דומה כרגע, ונדמה לי שהדגמים עליהם מדובר בשנתון 2014 ומעלה כפי שצויין חורגים מהתקציב בהרבה (למעט אולי 2008 ו I35 אם מדובר באינפייר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...