Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחודש יוני פתחתי במאבק ע"מ לקבל תשובות בנושא האנדרואיד אוטו והמירור לינק, וזאת לאחר שמרחו אותי כ"כ הרבה זמן - הודעת הפתיחה בפורום זכתה להתעניינות מרשימה ביחד עם עוד שני פורמי רכב אחרים. על העצומה חתמו למעלה מ- 60 אנשים בעיקר מלקוחות החברה שתמכו במאבק (ע"פ הפרטים שהשאירו בהערות).

בחודש יוני התכתבתי עם מטה ההנהלה הראשי של פולקסווגן בוולפסבורג בגרמניה מול נציגה נחמדה בשם קארינה ובארץ מול נציג צ'מפיון מוטורס בשם בן לאחר שהיצרן ביקש מהיבואן לעדכן אותי בתשובות. עם נציג היבואן שוחחתי מס' פעמים, אולם לא הגענו לעמק השווה והודעתי לו שמבחינתי המאבק ממשיך ושהעצומה עוברת ליצרן בסופ"ש. תוך פחות מ- 24 שעות חזר אלי איתן (אגב, מבלי שביקשתי) שהוא המנהל הטכני של חטיבת הפרטיות הארצי בישראל מטעם פולקסווגן, ואני שמח לעדכן אתכם על התשובות הסופיות כפי שנמסרו לי:

1. לקוחות חברת פולקסווגן מכל הדגמים שתומכים במערכת יכולים לגשת בתיאום מראש לאחד ממוסכי החברה ע"מ לבצע עדכון תוכנה - הופץ חוזר טכני למוסכים כיצד לבצע את העדכון וכיצד לבדוק האם המערכת תומכת או לא.

2. ע"מ שהמערכת תוכל לעבוד עם המכשירים של "אפל" יש צורך בהחלפת שקע ה- USB ברכב. יובהר: גם אם יש לכם מע' הפעלה 'אנדרואיד' החברה מחויבת להחליף את השקע בכל זאת, מכיוון שאם תמכרו את הרכב או שתחליפו סמארטפון שתוכלו להתחבר עם האייפון. השקע הנוכחי לא מכיל צ'יפ שתומך באייפונים.

3. האופציות שייפתחו: קאר פליי (עובד מעולה), מירור לינק, אנדרואיד אוטו (צריך להשיג את האפליקציה במקום אחר, אין בגוגל פליי אך אפשרי).

4. לגבי אנדרואיד אוטו - עדיין לא עובד 100%, כלומר לא רואים את אנשי הקשר על המולטימדיה אלא מופיעות רק 5-6 שיחות שבוצעו לאחרונה. באייפון תקין. החברה מוכנה לפתוח אך לא מוכנה לתמוך טכנית, דהיינו: מדובר באפליקציות לא של פולקסווגן אלא של גוגל ואם תרצו עזרה טכנית בהפעלה לא תקבלו. בעתיד יעבוד באופן מושלם.

5. עלויות: כ- 1500 ש"ח (אולי מעט יותר) כולל החלפת שקע ה- USB.

6. אם ניגשים למוסכים והמוסך לא יודע מה עושים (כי ההנחיה ממש חדשה) יש צורך ליצור קשר עם מוקד צ'מפיון והמנהל הטכני עמו דיברתי יסביר למוסך ובכל מקרה אני ממליץ לצלצל לפני שלא תבואו סתם.

7. בינתיים בוצעו ניסיונות פתיחה לכמה גולפים ופאסאטים בהצלחה. שוב: באייפון עובד טוב, באנדרואיד עובד אבל פחות מבחינת אנשי הקשר - אבל בכל מקרה אפשר ללכת לבדוק מה עובד או לא באיביזה קופרה או בפאביה החדשה הדגם הבכיר (או בכל רכב של הקונצרן עם האופציות הללו) - ומה שעובד שם יעבוד גם בפולקסווגן.

8. בפולו המערכת לא תומכת בזה (או לא אמורה לתמוך בזה) אלא רק המערכת שמותקנת ב- GTI החדשות, וגם שם בבדיקה למה לא מופיע אייקון של אפ-קונקט. שלחתי לו את פרטי המערכת ועל הדרך אברר שוב לגבי הפולו הרגילות - התשובה מחר.

9. למה זה היה חסום מההתחלה? הוראה של הגרמנים - לא רצו שיהיה בלאגן מכיוון שאין תמיכה רשמית של המוצרים של גוגל בישראל מבחינת האפליקציות.

אם יש פה בעלי סיאטים וסקודות שיכולים לספר לנו מה עובד ואיך - נשמח לשמוע.

המידע מפורסם באישור היבואן כמובן.

אמנם את התשובות קיבלתי לאחר שעשיתי קצת בלאגן אצל היצרן, אבל בכל זאת אני רוצה לציין לשבח את השירות שקיבלתי בצ'מפיון מוטורס - השיחה האחרונה היתה מעל 20 דקות והמנהל הסביר לי באדיבות וכפי שצריך על הנ"ל וגם הנציג בשם בן היה סבלני.

מבחינתי המאבק הסתיים. העתקים יהיו בכל הפורמים בהם פרסמתי על המאבק.

המשך שבוע טוב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו בחור תותח שלא מפחד ממה שכל העולם רואה ובטוח שאין ולא יהיה משהו מסוים.

פעם זה היה הGTI הידנית, והפעם זה ה"מירור לינק" (וזה לא רק בתחום הרכב...)

תראו מה בירוקרטיה גרמנית, אין תמיכה אז למה להיכנס לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כשמגיע אז מגיע - כל הכבוד סטיו

ב. עם כל הכבוד לצ'מפיון/ואג: 1,500 שקלים לעדכון תוכנה זה משהו שאפילו מייקרוסופט היו מתביישים בו. החומרה קיימת, שיקחו עלות עבודה + פרמיה סבירה, לא עלות עבודה + פרמיית נשך + עמלת שקר + הנפצת לעג + תשלום אמא'שך'בגבס + שעת צחוקים + 20 ש"ח כיסוי מחיר אספרסו ששתית בזמן שהמתנת... דאם.

מה זה, מירורלינקומפטציונה?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, בקריאה ראשונית חשבתי שזה רק לבעלי מכשיר אפל אבל הוא אכן רשם שזה לכולם.

מנגד, גם אם עלות השקע היא 500 ש"ח (LOL), המחיר עדיין אסטרונומי.

אני ממש רציתי לפרגן לצ'מפיון, בחיי. היו אומרים שיש עלות של כמה מאות שקלים, אולי אפילו שואף לאלפיה מלמטה - יאללה נו, שעת עבודה וזה.

אבל המחיר שהם תקעו סתם חזירי, אלא אם ההחלפה היא עבודה של חצי יום עבודה והשקע עשוי מאדמנטיום.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו על ההישג! אני אוהב את הדרך שלך.

גם בחו"ל חיבור ופתיחת המערכת מלווה בעלות כספית.

חבל שבכל זאת לא הגדילו ראש בצ'מפיון ונקבו במחיר קצת יותר סביר.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון הם כרגיל - צ'מפיון.

סטיו - מסיר בפניך את הכובע

Sent from overseas using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עם כל הכבוד לצמפיון ולעובדה שני ממש לא מעוניין שיגעו לי בשקע USB בתוספת 1500 שקלים חדשים.

מעניין מי ומתי יוכל לעשות את עדכון התוכנה בצורה יותר זולה ונורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הסבלנות וההשקעה! Stio

ב1500 שקלים, אפשר כבר לקנות מערכת אנדרואיד, תואמת מקור, באיביי. אמנם לא איכותית כמו המקורית, אבל עם כל הפונקציות.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות,

יש לי מכשיר אנדרואיד וגולף חדשה.

אני אוכל לעשות שיקוף מסך של הסלולארי על המסך של המולטימדיה? כול אפליקציה שמותקנת על הנייד תעבור למסך של המולטימדיה? גם וויז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...