Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איום בתביעה

שימו לב! השרשור הזה בן 2810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה ליפני בערך שלושה חודשים עברתי תאונת דרכים , הנהגת ברכב שהתנגשתי בו נכנסה לצומת באדום(לי היה ירוק) ,לא היו נפגעים בגוף רק ברכוש.

לאחר החלפת פרטים היא כמובן התחילה לטעון שאני אשם ואני נכנסתי בצהוב ואז שינתה גירסה שבעצם שרפתי אדום.

בערב באותו יום הגיע אבא שלה שהוא בעל הרכב לטעון שאני אשם ואני צריך לפעיל ביטוח כמובן שסירבתי.

יום אחריי זה הגעתי לתחנת משטרה ועשיתי דוח תאונה ההיתי אצל בוחן תנועה שאמר שיש מצלמה בצומת אך היא לא פועלת כבר 3 שנים ושבוע לאחר מכן גם בדקתי את סדר הפעולה של הרמזורים בצומת מה שיותר מחזק את הטענה שלי שלא יכול להיות שנסעתי באדום וגם אם כן גם אצלה היה צריך להיות אדום.

הפעלתי את הפוליסת ביטוח מקיף כי ההיתי חייב לתקן את הרכב והבנתי שבלי עדים זה יגיע לתביעות קטנות.

היום מתקשרת אליי נציגה של חברת הביטוח שלי ושואלת אם אני רוצה להפעיל צד ג' אמרתי שלא כי אני בטוח בזה שאני לא אשם ,לאחר מכן התקשר עוד פעם בעל הרכב והתחיל לאיים שאם אני לא מפעיל אז הוא תובע אותי לבית משפט גם על התאונה וגם על איבוד ימי עבודה בשל התאונה.

כיצד אני פועל עכשיו? האם אני עושה נכון? תודה רבה על העזרה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אם הוא מאיים עליך למה אתה לא מתלונן במשטרה? דבר שני זכותך לא להפעיל את הביטוח, על

תפחד מגורילה.

נשלח ממקום סודי.

התכוונתי שהוא מאיים שהוא הולך לתבוע אותי.

אני אצטרך לשלם מהכיס שלי על התביעה במקרה שהוא מנצח או שאפשר להפעיל צד ג' בעניין ?

אני צריך לחפש עכשיו עורך דין לענייני תעבורה ? או שפשוט להיות עם בגרסה שלי ?

עריכה אחרונה על ידי xxnikitxx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח שלך שילמה עבור התיקון שלך.

היא לא בדעה לתבוע את הרכב השני?

מבחינתך אתה יכול להגיד לחברת הביטוח שלך לשלם לצד השני, מה איכפת לך?

אתה משלם השתתפות עצמית אחת לתאונה הזו הגבוה בין השניים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר תבעת את חברת הביטוח שלך והפסדת את הנחת היעדר התביעות ושילמת השתתפות עצמית, אז כל הוצאה נוספת היא בעיה של חברת הביטוח שלך.

הם לא מתכוונים לשבב את התביעה לצד ג?

תגיד לביטוח שהיית מעורב בתאונה עם הרכב השני, לדעתך אתה לא אשם, אבל אתה משאיר את זה לשיקול דעתם אם וכמה לשלם לצד ג.

אם הוא תובע אותך, אתה מעביר את התביעה לביטוח שלך והם יתמודדו איתו.

היות ואין לאף אחד מהצדדים תיעוד של התאונה (מצלמת רכב כבר קנית?), אני מאמין שהשופט יגיד לכל צד לשאת בנזקיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין "באיום" עניין פלילי. זכותו להגיש כנגדך תביעה בגין הנזק שלו (נזק לרכב). זכותך להגיש כנגדו תביעה בגין הנזקים שלך (הפסד הנחת חוסר תביעות למשך 3 שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתב Armagedon ,

דבר עם חברת הביטוח שלך ותגיד להם שלדעתך צד ג' אשם בתאונה.

חברת הביטוח שלך תחליט אם לשלם או להמתין עד שיתבע אותך.

אם הוא יתבע אותך, אתה מצרף את חברת הביטוח לתביעה ואז היא תידרש לשלם (אתה כבר שילמת השתתפות עצמית בגין האירוע הזה) אם אתה תימצא אשם בתאונה.

כמובן שאתה תגיש נגדו בכתב ההגנה תביעה נגדית על נזקיך (השתתפות עצמית ואובדן הנחת היעדר תביעות).

חוץ מהטרדה הכרוכה בהתייצבות למשפט, אתה לא אמור להינזק. זאת בהנחה שאתה תצליח לשכנע את השופט שאינך אשם בתאונה

עריכה אחרונה על ידי COMMANDER
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

מה איכפת לו מה יקבע השופט?

ושיבקש הוצאות אם הוא יזכה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השופט יקבע שהתובע אשם, הנתבע יזכה בתביעה הנגדית ויקבל בחזרה את דמי ההשתתפות העצמית ואובדן הנחת העדר תביעות.

אם השופט יקבע שהוא אשם - לא יצא ניזוק ולא נשכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השופט יקבע שהתובע אשם, הנתבע יזכה בתביעה הנגדית ויקבל בחזרה את דמי ההשתתפות העצמית ואובדן הנחת העדר תביעות.

אז רגע תקן אותי אם אני טועה, אז אם גם בתביעה בעל הרכב השני זוכה בתביעה חברת הביטוח שלי תשלם לו בגלל שכבר הפעלתי פוליסת מקיף ? כי הוא אמר לי בטלפון ששום ביטוח לא הולך לשלם אלה אני צריך להוציא לו כסף ישירות מהכיס שלי אם הוא זוכה בתביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צודק, ואולי מנסה גם להפחיד אותך. הוא יתבע אותך אישית אבל אתה תצרף לתביעה את חברת הביטוח שלך. במקרה שתיצא אשם חברת הביטוח שלך תצטרך לשלם.

אתה יכול להמשיך בהכחשת אחריותך וללכת למשפט, מצד שני אתה יכול להודיע לחברת הביטוח שאינך יודע מי אשם בתאונה וחברת הביטוח תשלם לצד ג'. בהיעדר תמיכה של צילום או עד בלתי תלוי, אי אפשר לדעת מי אשם בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הגשת תביעה נגדית המקסימום שהשופט יכול לפסוק לך הוא הוצאות הטרחה לחזות בפרצופו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

תפסיק להתרגש מאותו אדם.

כנראה שחברת הביטוח שלך לא מתכוונת לשלם לו בטוב ( לאור הסירוב שלך ), ולכן הוא חושב שהכסף יבוא מכיסך.

ולגבי האיום

זה בדיוק כמו שעו"ד כותב לך מכתב התראה שאם לא תשלם חוב כלשהו למרשו ( לקוח שלו ) הוא יתבע אותך.

מותר ותקין בהחלט

כמובן שאם האיום הוא אם לא תשלם אני שולח לך מקרר שיטפל בך, זה כבר מצב אחר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...