Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצ'יה סטפווי 0.9 טורבו ידנית או סוזוקי באלנו ידנית 2016 .

alechko01
שימו לב! השרשור הזה בן 2834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

איזה רכב עדיף לאישה לנסיעות בתוך העיר ?

הגיעה בלאנו ידנית החדשה ובמחיר יפה !

מבחינת מחיר אין הרבה הבדל בכסף,סוזוקי באלנו החדשה נמכרת ב75 וסטפווי לאחר שדרוגים וצבע 73 אלף.

דברים חשובים- סטפווי מרווח גחון 21 כאשר סוזוקי באלנו 12 בלבד סוזוקי (כאן מינוס מאוד גדול)תא מטען קצת גדול יותר לסוזוקי וגם רכב חיסכוני יותר + מתקדם טכנולוגי ומקורי(מערכת MOBILEYE ,מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים,אימובילייזר ועוד).לסוזוקי ידנית אין בקרת שיוט והגבלת מהירות+מערכת נווט כמו בסטפווי( הגיפון)

לגבי בטיחות לא בדקתי למי יש יתרון...

סוזוקי -זה סוזוקי ...דאצ'יה - זה דאצ'יה

מה הייתם בוחרים ?

מאוד מעניין לשמוע את דעתכם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדאצ׳יה לגמרי לוקחת, לפחות מבחינתי. המנוע קטן ונמרץ, הרכב גבוה ולא סתם כגימיק, באמת מרווח גחון לא רע בכלל... וגם מבחינת מראה של הרכב. נהון, הוא מרגיש די זול בפנים...אבל גם הבלנו לא שיא הפאר בלשון במעטה. משהו קצת מבאס, לדאצ׳יה אין מערכת למניעת הדרדרות הרכב בעליה בגרסה הידנית. יש האומרים שזה גימיק, לדעתי ממש לא - בטיחותי מאוד גם למיומנים בזינוק בעליה וגם כמובן מבחינת נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בדאצ'יה יש מערכת ניתור לחץ אוויר בצמיגים.

יש מערכת מולטימדיה עם שליטה מלאה מההגה (ואתה מכיר אותה היטב) לגמרי לא רעה והיא גם מעלה או מורידה עוצמה בהתאם למהירות הנסיעה בעצמה.

המנוע בדאצ'יה אחלה, אומנם קטן אבל הטורבו עושה את שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה לכיוון הדאצ'יה, אהבתי את הנוחות שלה , הרכב דיי זריז ומאובזר , רק צריך לספוג את האיכות חומרים והחוסר בבידוד רעשים.

הסוזוקי דיי קודרת מבפנים , מבחינתי זה שמכריחים מוביל איי זה גם מינוס , פחות בטיחותית מהדאצ'יה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בדאצ'יה יש מערכת ניתור לחץ אוויר בצמיגים.

יש מערכת מולטימדיה עם שליטה מלאה מההגה (ואתה מכיר אותה היטב) לגמרי לא רעה והיא גם מעלה או מורידה עוצמה בהתאם למהירות הנסיעה בעצמה.

המנוע בדאצ'יה אחלה, אומנם קטן אבל הטורבו עושה את שלו.

נכון,צודק ,לגבי מערכת ניתור לחץ אוויר בצמיגים ,לגבי מולטימדיה בדאציה הדגשתי שהיא עם מערכת ניווט וזה גם פלוס.

חבל מאוד שבדאציה אין מבצעים - צעד בעייתי קצת ,כי בסוזוקי תמיד פעם או פעמים בשנה יש מבצע הוט או חבר ואז מחיר מ75 יצנח לכיוון של 68 אלף עם כל האבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה לכיוון הדאצ'יה, אהבתי את הנוחות שלה , הרכב דיי זריז ומאובזר ,.

אתה יודע מה מוזר ...רובם אומרים שרכב זריז ואני לא הרגשתי את זה..ולא מבין למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון,צודק ,לגבי מערכת ניתור לחץ אוויר בצמיגים ,לגבי מולטימדיה בדאציה הדגשתי שהיא עם מערכת ניווט וזה גם פלוס.

חבל מאוד שבדאציה אין מבצעים - צעד בעייתי קצת ,כי בסוזוקי תמיד פעם או פעמים בשנה יש מבצע הוט או חבר ואז מחיר מ75 יצנח לכיוון של 68 אלף עם כל האבזור.

מה זה משנה שאין מבצעים? עדיין המחיר נמוך יותר. דווקא זה טוב לשמירת הערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משנה מאוד ,כי עם מבצע מחיר של דאצ׳יה כבר לא יהיה נמוך..דאצ׳יה עם תוספות של צבע ועוד שטויות מתקרבת למחיר של סוזוקי באלנו

ראשית זה טוב שאין מבצעים. ככה כולם משלמים אותו מחיר, ירידת הערך לא נפגעת ואתה גם לא מרגיש באסה כשקנית רכב וחודש אחרי יש מבצע של 5-7 אלף פחות.

כשאתה משווה את המחיר תשווה תפוחים לתפוחים. דאצ'יה עם צבע+ הרחבת אחריות+ אגרת רישוי להשוות לסוזוקי עם תוספת על צבע ואגרת רישוי וכל הדברים.

אה ועכשיו כשזה צוין, לדאצ'יה 5 שנים שקט נפשי. נכון, לרוב סוזוקי מאוד אמינות אבל 5 שנים זה המון זמן!

Sent from my Z1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משנה מאוד ,כי עם מבצע מחיר של דאצ׳יה כבר לא יהיה נמוך..דאצ׳יה עם תוספות של צבע ועוד שטויות מתקרבת למחיר של סוזוקי באלנו

וכמה תעלה הבאלנו אם אתה מוסיף למחיר שלה "צבע ועוד שטויות"?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה תעלה הבאלנו אם אתה מוסיף למחיר שלה "צבע ועוד שטויות"?

היי

כאן הקטע,כאשר יש מחירות במסגרת המבצע חבר או הוט מקבלים רכבים עם כל התוספות במחיר מוזל.

דוד שלי וחברים בעבודה רכשו קרוסאוברים עם "צבע ועוד שטויות" כולל מערכות ניווט מערכות עם החנה יפה מאוד של 119 על הכביש..

כמה תעלה עם הנחה נדע בעתיד..כמה זה עולה היום לי זה לא משנה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת ניווט זה נחמד אבל לרוב אם זה לא בא מהיצרן זה מותקן בארץ ואם זה מותקן בארץ זה לא להיט(היה לי בקיה מערכת חביבה אבל גם לה היו את הקטעים שלה, במיוחד מסך מגע עם טאצ שהיה מעצבן לחייג איתו).

חבר אחר קיבל I35 בליסינג והוא מתחרפן כי המערכת המולטימדיה לא יודעת לשמור את המקום האחרון בו הוא שמע מוזיקה פעם אחורנה(הוא נוסע המון ושומע EBOOKים כל יום בדרך למשרד וחזרה - הורס לו את הרצף).

אני הרגשתי עם הדאצ'יה את מה שאתה טוען בעיקר בגלל הקלאצ' של הגירסאת בנזין שקצת מעצבן - לא מזמן יצא לי לנהוג על הגירסאת דיזל ואני חייב להגיד לך שלי היא הרגישה באופן מפתיע זריזה באופן משמעותי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית זה טוב שאין מבצעים. ככה כולם משלמים אותו מחיר, ירידת הערך לא נפגעת ואתה גם לא מרגיש באסה כשקנית רכב וחודש אחרי יש מבצע של 5-7 אלף פחות.

כשאתה משווה את המחיר תשווה תפוחים לתפוחים. דאצ'יה עם צבע+ הרחבת אחריות+ אגרת רישוי להשוות לסוזוקי עם תוספת על צבע ואגרת רישוי וכל הדברים.

אה ועכשיו כשזה צוין, לדאצ'יה 5 שנים שקט נפשי. נכון, לרוב סוזוקי מאוד אמינות אבל 5 שנים זה המון זמן!

אתמול אישתי ראיתה את סוזוקי באלנו ואמרה - "זה יפה !" ואז אמרתי לעצמי רגע באו נשאל את המומחים ומבינים יותר ממני בעניין של הרכב. מחיר -גודל- וביצועיים +/- דומים..

בדאציה לא מבין למה דברים כמו גלאי רוורס שעולים גרושים רוצים תוספת ולא זולה על מוצר סיני.הייתי מוסיף תשלום על זה בכייף אם זה היה מגיע מייצרן.

אותו דבר עם מצלמת רוורס...אין ברירה אחרת ואז צריך להתקין לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה רוצים בסוזוקי? מה שיש שם זו מערכת מקורית?

החיישני רוורס, לפחות בקרוסאובר לא מקוריים ועולים משמעותית יותר ממה שדרשו בקרסו.

החיישני רוורס שקרסו מתקינים אומנם סינים אבל לפחות סיני איכותי. אין התראות שווא, עובדים מצויין כבר כמעט שנה. עוד לא מעט חברים בעלי דאצ'יות אומרים אותו דבר. ככה שזה לא בדיוק אותו מוצר שעולה 5 שקלים באיביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...