Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים - Seat Ibiza 1.2TSI 2011

omripatai
שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני צריך עוד מעט להחליף את ארבעת הצמיגים ברכב (מעדיף להחליף את כולם במכה), הצמיגים המקוריים הוחלפו לפני כ-3 שנים (האוטו עומד כל היום בשמש),

הורכבו לפני כשלוש שנים toyo CF2, שבגדול אני מרוצה מהם למעט המראה שהוא מעט פחות ספורטיבי מה-Dunlop שהגיע מהיצרן.

חשוב לציין שאני נהג דיי רגוע, אבל כן מעוניין בתגובה מהירה (יציאות לעקיפה וכו׳...)

האם יש המלצות מלבד toyo CF2? (הבנתי שה- Dunlop DZ101 פחות מומלצים...) מה לגבי FM800 או Goodyear Excellence?

מידות הצמיג 215/45/16

תודה רבה לכולם ושבוע טוב

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש יניב לך תשובות לגבי הצמיגים הספציפים ששאלת לגביהם כמו גם מעט האפשרויות האחרות העומדות בפניך.

אם אתה מחפש צמיג עם זיקה ספורטיבית, אז מישלין PS3 זו התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רשם שמדובר בנהג רגוע.

Toyo cf2 או Falken ze914 מספיקים לנהיגה רגילה.

Goodyear excellence .

צמיגים טובים.

הדגמים הספוטיביים זאת קפיצה גדולה במחיר. אם נוהגים רגוע, חבל לשלם כמעט כפול.

דנלופ מהדגמים שרשמת לא הייתי מעדיף על טויו או פאלקן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מה הוא רשם, אבל הוא גם התייחס למדרס "קרבי" (לא של-PS3 יש כזה) והתנהגות זריזה (לא שאני רואה קשר כזה בעקיפה סטנדרטית בכביש ציבורי). הוא גם לא התייחס לתקציב.

אם היה מחפש מראש, היה מוצא מענה כולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתייחסות היתה, למיטב הבנתי, רק בהקשר של משיכה ולא של ביצועי בלימה ופניה.

אתה צודק בכך שפותח השרשור צריך לזכור שהאצה בתנועה היא לרוב מוגבלת על ידי הספק המנוע ולא על ידי אחיזת הצמיגים.

מה שכן, צמיגים שמייצרים פחות התנגדות לגלגול ופחות גרר מושרה יכולים לעזור לו, אבל לרוב אלו דווקא הצמיגים שאוחזים פחות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מתנצל על ההקפצה,

לאחר זמן רב בחיפוש בפורום ובגוגל אני מעוניין לרכוש את ה-Goodyear,

העניין הוא שלא מצאתי השוואה טובה בין ה-Efficient Grip ל-Excellence, חוץ מהעובדה ששניהם צמיגים ״ירוקים״, ושה-Efficient Grip אוחז טוב יותר ברטוב (שניהם דירוג דלק A ורעש 68DB שהוא בצמד דציבלים מתחת ל-Toyo CF2)

מה כדאי?

בנוסף האם שניהם יספקו התנהגות רכה יותר מה-Toyo CF2?

תודה רבה על העזרה.

עריכה אחרונה על ידי omripatai

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעת בדיקה אם יש מלאי למי מהצמיגים שאתה מעונין בהם, ואולי גם אחרים (בצמיגיות שונות)?

הטויו CF2 לא מופיע באתר היבואן (טיירקלאב), מה שאומר שלהם אין מלאי שלו.

לגבי הגודיירים, באתר היבואן (iTire) מופיע רק האפישנטגריפ פרפורמנס. יתכן ואין יבוא יותר של אקסלנס במידה הזו או שגם לו יש מלאי מוגבל (קיומו באתר יד2צמיגים איננו עדות לכלום).

אל תבנה על ההפרשים בדירוג הרעש כדי להגדיר צמיג שקט יותר עבורך. המדידה מקורה בסיבות של איכות הסביבה (רעש סביבתי) והיא מתבצעת חיצונית לרכב בעת שהוא חולף במהירות 80 קמ"ש. יתכן ומתקיים קשר עקיף בלבד שאיננו ליניארי או אחיד.

גם שאר הדירוגים מייצגים פערים קטנים, בעיקר אם מדובר בעד 2 דרגות הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שביקשתי שאילתת מלאי לצמיגים, או הסבר מקיף (ומצוין) למדד הרעש בצמיגים (רק ציינתי את נתוני היצרן)

השאלה לי הייתה מהם ההבדלים בין Excellence ל-Efficent Grip, והאם הם יספקו התנהגות ״רכה״ יותר מאשר ה-Toyo CF2,

אודה לתשובתכם,

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מעלה שוב את השרשור לפני החלטה סופית:

החלטתי להגדיל את התקציב ואלה החלופות שאני בוחן

1) Goodyear EfficientGrip Performance

2) Continental PremiumContact 2 (ה-5 לא זמין במידה שלי)

3) Michelin PS3

מביקורות באתרים בחו״ל קראתי שהמישלן והגודייר יותר מומלצים מהקונטי, ובכלל קיבל ביקורות לא משהו.

האם שווה להוסיף עוד קצת ולקנות את המישלן לעומת הגודייר?

בנוסף האם מישהו יודע איפה הצמיגים הנ״ל מיוצרים?

תודה רבה לעוזרים,

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש ביצועיים, תקנה מישלין PS3.

אם אורך חיים ונוחות חשובים יותר - גודייר.

לגבי מדינת ייצור, במקרה הזה לא חשוב ( גם אם גודייר מיוצרים בפולין או טורקיה ) - בקרת איכות היא של היצרן .

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הם גם מוגדרים כ ultra high perfomance לעומת premium touring בשני הדגמים האחרים.

גם לגודייר יש צמיגים ultra high perfomance :

Eagle f1 asymmetric.

ולקונטיננטל יש סדרה conti sport contact.

כמו כן, למישלין יש דגמי נוחות מעולים מסדרה Primacy.

רק תגדיר סדר עדיפות - אורך חיים או אחיזה .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר

לצערי המבחר דיי מצומצם לצמיגי premium touring במידה שלי,

למשל אין את ה-Primacy במידה שלי ששמעתי שהם מצוינים, יכול להיות שאני טועה?

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה צודק, אין.

מה קוד המהירות ברישיון הרכב?

אני אישית חושב שלרכב שלך goodyear efficient grip מספיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...