Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרטונים מימי מסלול עם הצעצועים החדשים שלי

NMP
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנה האחרונה הוספתי כמה צעצועים ושכללתי את מלאכת התיעוד העצמי מעבר לסתם צילום רגיל וחשבתי לחלוק פה כמה סרטונים מימי מסלול שונים בהם השתתפתי (בספורט המוטורי המועט שיש לנו :-().

Disclaimer: כמובן שאין כל קשר בין הנתונים בסרטונים למציאות, הוידאו בכלל ערוך קשות ומואץ, המקומות פיקטיביים וקיימים רק ביקום מקביל באזור קפריסין, הרכב זה אנימציית CGI, הנהג זה AI מ-project cars ובסרטונים בכלל נתקלתי בשיטוטי ברשת ואין לי מושג מה מקורם :-P

נתחיל בסרטון הכי עדכני מיום מסלול שארגנו לקבוצת המגאנים שבוע שעבר בדלתון:

הקפה נחמדה של ערד:

[video=youtube;UuNn-l56LWY]

מגבלת סרטונים, נמשיך בהודעה הבאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הג'ימקאנה המסודרת האחרונה שהייתה לנו (האירוע הראשון מתוך שלושה בסוף 2015):

ההקפה הזאת הספיקה למקום שני בגמר (קרוב אבל לא מספיק מול מיני JCW עם נהג מצוין)

יום מסלול במצדה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרשים.. אחלה נהיגה!

אהבתי את הזוויות השונות וה pip שבעזרתם ניתן לראות את עבודת ההגה ואת המסלול יחדיו. מאפשר תחקור ולמידה ברמה אחרת.

אתה יכול לפרט קצת על הצעצועים בהם אתה עושה שימוש?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה. אשמח גם לדעת על הצעצועים - כאלו ראיתי רק במסלולים בחו"ל.

ואם אפשר קצת על תחזוקת הרכב.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה צעצועים. כל הכבוד על ההשקעה.

האם המסלול בדלתון קצת משובש או שזה רק נדמה לי? בנוסף, העובדה שאין run-off area משמאל לישורות לא ממש מעודדת, כי אתה בדיוק יוצא שם מפניות.

נקודה אחרת שנראית לי בעייתית מהסרטון היא הטופוגרפיה/נראות של המקום; המסלול נטמע בנוף הצחיח שסביבו.

מן הסתם, סלילה חדשה וסימון נאות יפתרו חלק מהבעיות.

אשמח לשמוע את דעתך על המקום.

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף

באמת נתת את התחושה שהצופה יושב יחד איתך ברכב

אכן שלל צעצועים מקצועי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למצלמות (השבוע עליתי ל-5, נראה אם גם יהיה לי כוח להפעיל את כולן :lol:), אני עושה שימוש ב-gps חיצוני מדוייק (Qstarz BT-Q818XT) שנותן דגימות ב-10Hz שזה מאוד משמעותי כי עם מה שנותן ה-gps בטלפון לא תקבלו מפת מסלול טובה, לא בג'ימקאנה או תוואי עם שינוי כיוון מהירים על מרחקים קצרים. מה שתקבלו זה זיגזג מעורפל ולא הגיוני (זה מה שקורה כשדוגמים מיקום פעם בכמה עשיריות וגם זה מגיע עם טווח טעות של מעל 5 מטר).

את רוב הנתונים המעניינים אני אוסף ממחשב הרכב דרך מתאם obd2 (גם ב-bluetooth).

משם בעיקר אני מקבל מהירות, סל"ד ומצב דוושת גז (הילוך זה משהו מחושב, לא תמיד הכי מדויק אז לפעמים אני צריך לתקן ידנית). לצערי אי אפשר לקבל נתונים על זווית ההגה ומצב דוושת הבלם, זה היה יכול מאוד לשדרג אבל נתונים אלה לא נמצאים בממשק odb סטנדרטי וניתן לקבל אותם רק ע"י הוספת חיישנים חיצוניים (ואז גם צריך ציוד קצת יותר רציני לאיסוף). אני מסתפק במצלמה על ההגה, אולי נוסיף גם מצלמה לדוושות :twisted:

לאיסוף הנתונים יש כל מיני אפליקציות, אני משתמש ב-TrackAddict ואח"כ במחשב ב-RaceRender לסנכרון כל המקורות והצגת האינפורמציה על גבי הוידאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אפשר קצת על תחזוקת הרכב.

מה הכוונה תחזוקת הרכב ?

לגבי דלתון, אני קצת התאכזבתי מהתצורה הנוכחית כי זה מנחת שיכל לאפשר הרבה יותר (אני מצרף פה סרטון מיום מסלול קודם, לפני השינויים, כדי שתבינו) אבל בגלל שתחמו אותו ככה ובגלל שהאוריינטציה שם היא לאופנועים אז מקבלים שתי ישורות גדולות בלי אלמנט משמעותי (בגלל ההפרדה לא ניתן לעשות שם הרבה) ואז בקצוות שני קטעים טכניים של פניות מאוד איטיות שיותר דומים לכוכב יאיר מאשר למנחת.

זה קצת מבאס כי לפחות המגאן צריכה קצת יותר מהירות בשביל להזיז את המסה טוב, פניות של 70+, מה שמתאפשר במנחתים בדר"כ, ופה אלו יותר פניות של 40-50. לרכבים קלים יותר זה יכול להתאים יותר.

בעיה נוספת זה שהמסלול טוחן ברקסים ברמה פסיכית !

לגבי אספלט, יש שם ערבוב של ישן וחדש והאחיזה בשניהם לא מדהימה אבל בכל מקרה אין לי תלונות לאספלט.

אכן יש כרגע כמה נקודות סיכון שם, יש הבדל גבהים בצד אחד, יש הפרדה שלא כדאי לפגוש, אבל זה עדיף על האפשרות שתנועה נגדית תעוף עליך כמו שיכול לקרות בתצורה פתוחה (אישית הייתי מעדיף שישאירו פתוח ופשוט ידאגו לתזמון שלא תהיה תנועה במקביל).

[video=youtube_share;tGl2bSVKm9U]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לתחזוקה שונה מהמומלץ בהתייחס לאופי השימוש.

תדירות, סוג שמן, סוג רפידות, צמיגים, דברים אחרים. בלאי מיוחד.

או שתחזוקה לפי הספר בלבד.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי דלתון, אני קצת התאכזבתי מהתצורה הנוכחית כי זה מנחת שיכל לאפשר הרבה יותר (אני מצרף פה סרטון מיום מסלול קודם, לפני השינויים, כדי שתבינו) אבל בגלל שתחמו אותו ככה ובגלל שהאוריינטציה שם היא לאופנועים אז מקבלים שתי ישורות גדולות בלי אלמנט משמעותי (בגלל ההפרדה לא ניתן לעשות שם הרבה) ואז בקצוות שני קטעים טכניים של פניות מאוד איטיות שיותר דומים לכוכב יאיר מאשר למנחת.

ומאידך, בפורמט הקודם שצירפת, יש יותר מדי שיקאיינים ביחס לאורך ההקפה, נגזרת מהמבנה של המנחת שלא ממש מתאים למסלול.

מצד שני, עד שכבר נראה פה מסלול, כנראה שארדואן ימות מוות טבעי בשיבה טובה :evil:

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי איזה יופי של סרטונים לשבת בבוקר. הנהיגה מרשימה.

אחת המכוניות האהובות עליי בכל הזמנים.

תודה רבה על השיתוף.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...