Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הסוף של ענף המוניות קרב?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מי לא מבין את ה"שוק" ?! תרתי משמע .

חדש וטרי רק בשבילך :

ואתה שרוניס : ראה את הטבלה בסרטון על "הבדלי מנטליות"...אנחנו במקום הראשון

אבל היי : שוק חופשי :brickwall:

מחירי הדירות והשכירות עולים גם כי שר האוצר הקודם /נוכחי? עשה כל מה שיכל בכדי לגרש משקיעים מהשוק. תקרא כמה ירד אחוז המשקיעים. וכאשר אין דירות להשכרה , אז המחיר עולה. פעם היו משרדים בתוך דירות , היום יש בתי מלון. ועל כל ההכנסה שהתיירות הזאת מכניסה למדינת ישראל , לא כל תייר שמגיע לתל אביב רוצה לישון בגן או בהילטון. חלק רוצים גם מגורים זולים. אבל יש יותר הכנסות במסעדות , המוניות יכולות להרוויח מתיירים ולגנוב מהם 800 שקל על נסיעה מנתבג לתל אביב.

Sent from ...

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שימו לב שמוטי העלה ביומיים האחרונים פעמיים את דוגמת הפיגועים בלונדון, זאת למרות שזכור לי בבירור שדובר על כך בשרשור הזה ממש בעבר וכל הטענה הופרכה מהיסוד. הייתי מצטט אבל חבל על הזמן.

אז או שמעולם הוא לא קרא מילה שלא מתיישרת עם האג'נדה, או שקרא ועדיין מנסה לדחוף ספין ולהסתמך שאחרים לא ישימו לב.

(יש די והותר טענות נכונות נגד אובר, כך מי שבוחר בספינים מעיד על הפוזיציה יותר מכל דבר אחר)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שימו לב שמוטי העלה ביומיים האחרונים פעמיים את דוגמת הפיגועים בלונדון, זאת למרות שזכור לי בבירור שדובר על כך בשרשור הזה ממש בעבר וכל הטענה הופרכה מהיסוד. הייתי מצטט אבל חבל על הזמן.

אז או שמעולם הוא לא קרא מילה שלא מתיישרת עם האג'נדה, או שקרא ועדיין מנסה לדחוף ספין ולהסתמך שאחרים לא ישימו לב.

(יש די והותר טענות נכונות נגד אובר, כך מי שבוחר בספינים מעיד על הפוזיציה יותר מכל דבר אחר)

https://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3740974,00.html

הטענות הופרכו מהיסוד :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3740974,00.html

הטענות הופרכו מהיסוד :shock:

אני מבין שקצת בלבלתי אותך בהודעה הקודמת, אני אנסה להקל:

כשרשמתי שהטענות שאתה מעלה על הפיגוע בלונדון הופרכו מהיסוד, דיברתי על הטענות על הפיגוע בלונדון, ואמרתי שהן הופרכו מהיסוד.

כשרשמתי שלאובר יש די והותר כשלים אחרים, התכוונתי שלאובר יש כשלים אחרים, נניח טענות כמו שהועלו בכתבה עליה קישרת.

אני מקווה שעכשיו זה יותר ברור, מתנצל על הניסוח המבלבל בהודעה הקודמת!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ירון. פתח תיק ברשות המיסים, תנהל פנקסים כחוק, תחזיק מונה או משהו מקביל שמקובל על הרשויות כניהול ספרים וקופה, ואז תוכל גם לדרוש זיכויי מס. כפי שנכתב, חוק אחד לכולם. ושלם גם פרמיית ביטוח מתאימה (ותזדכה עליה כהוצאה מוכרת), והשתתפות עצמית 7000 ש"ח. והחזק רשיון לרכב ציבורי (יש דרישות יותר גבוהות מאשר לפרטי, למשל מבחינת דרישות רפואיות).

אבל, היי, הנה אתה נהג מונית! ואז כבר ספק אם כדאי לך לעבוד דרך אובר.

וכל זה בהנחה שהמדינה מוותרת על המספר הירוק. לכולם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש יותר הכנסות במסעדות , המוניות יכולות להרוויח מתיירים ולגנוב מהם 800 שקל על נסיעה מנתבג לתל אביב.

Sent from ...

יצא המרצע מהשק.

בכל תחום יהיו תפוחים רקובים ...עורכי דין...מוסכניקים..רופאים...

.הערה לא במקום להכפשת ציבור שלם.

ואם היית עובד בתחום ,היית מבין שבנתב''ג הכל מתועד ,גם במצלמות וגם ע"י סדרנים.

ואם היית עובד בתחום ,היית יודע שנהגי מוניות נשפטים על דברים כאלה ע"י משרד התחבורה ומקבלים קנסות של מינימום 5 פעמים "רמזור אדום" מינימום 5000 שקל והפקעת רשיון ציבורי למשך חודשים.

קשקושים דמגוגיים של גניבת נוסעים שמתרחשים בכל העולם לרבות נהגי אובר ,אבל בצורה אחרת.

https://www.geektime.co.il/uber-drivers-cleaning-fee-scam/

לפחות ,על נהגי מוניות יש פיקוח וכל תלונה מטופלת.כן -כל תלונה !

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעילות החברה זוכה לביקורת ברחבי העולם, בעיקר סביב העלמות מס ותרומתה לעליית מחירי הדיור ולג'נטריפיקציה.בדיקה של רשות המסים בישראל בשנת 2016 העלתה כי 33% מהמשכירים לא דיווחו על הכנסותיהם כחוק. עיריות רבות בעולם פועלות על מנת להלחם בתופעה. למשל, מדינת ניו יורק החליטה להטיל קנסות על משכירי דירות המשכירים אותן לתיירים לתקופה שנופלת מ-30 יום. עיריית ברלין הטילה הגבלות נוקשות על השכרת דירות נופש ולטווח קצר. כך, למשל, משכירים שאינם אוחזים ברישיון מתאים לכך עלולים להיקנס ב־100 אלף יורו. כמו כן, עוד ב־2014 חוקקה עיריית ברלין חוק שאוסר על שימוש בשטחי מגורים עבור דירות נופש, אלא אם בעל הנכס מאכלס 50% לפחות משטח הדירה. הרשויות בברצלונה אסרו על השכרות מסוג זה והן משיתות קנסות של עשרות אלפי יורו על מי שמפר את החוק. בפריז הוחלט להגביר את הפיקוח - מי שישכיר את דירתו בעיר במסגרת אתרי השכרת דירות לטווח קצר כמו ,Airbnb צריך לרשום את הדירה בעירייה, וזאת בטרם יפרסם אותה באתרי שכירות לטווח קצר. בהולנד חל איסור להשכיר דירה לטווח קצר ליותר מ־60 ימים בשנה ובבריטניה חל איסור על השכרה העולה על 90 ימים בשנה. עיריית סן פרנסיסקו קבעה גם היא מספר תקנות חדשות בתחום, כמו הגבלת מספר הימים בשנה שניתן להשכיר דירה ודרישה לקבל אישור פורמלי מהרגולטור המקומי להשכרת דירה לטווח קצר. בהתאם לרגולציה החדשה בסן פרנסיסקו, אתר Airbnb ודומיו יוכלו לפרסם רק דירות שאושרו על ידי העירייה כמותרות להשכרה לטווח קצר ואשר עומדות בכל המגבלות של החקיקה החדשה. פרסום דירות שאינן עומדות בדרישות הרגולציה יגררו קנס כספי עבור כל יום בו הנכס מפורסם.

כל מילה, בסלע.

רק למה רצת לרחבי העולם עם דוגמאות לעיריות ואירבנב כשייש לך פה את צפת?

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5601823,00.html

המלחמה של צפת בדירות Airbnb מדגישה את הטיפול הכושל של תל אביב

עיריית ת"א טוענת שאין לה יכולת להתמודד עם הזינוק בדירות Airbnb בעיר. אך תביעה של עיריית צפת, שהובילה לסגירת וילות אירוח, ודרישה של משרד המשפטים שהנושא ייאכף ע"י רשויות מקומיות - מגלות תמונה אחרת

אור,

הטענות שבזמן הפיגוע בלונדון התעריפים עלו באובר התבררו גלא נכונות?א

למה ולמי הם בדיוק מחזירים כסף?

https://www.croydonadvertiser.co.uk/news/croydon-news/uber-confirm-refunds-those-overcharged-570761

Uber announces it will refund customers who were overcharged following East Croydon bomb scare

The private hire company received criticism after prices soared after East Croydon station was evacuated

כמובן שזו גם לא הייתה לא טעות ולא פעם ראשונה (וגם לא אחרונה)

https://www.thesun.co.uk/news/1805286/uber-accused-of-cashing-in-on-bomb-explosion-by-charging-almost-double-to-take-terrified-new-yorkers-home/

‘SHAME ON YOU’ [h=1]Uber accused of cashing in on bomb explosion by charging almost double to take terrified New Yorkers home[/h]Passengers hit out at the taxi firm for hiking their prices in the hours following the blast in the Manhattan area of the city that killed one person and injured 24

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא המרצע מהשק.

בכל תחום יהיו תפוחים רקובים ...עורכי דין...מוסכניקים..רופאים...

.הערה לא במקום להכפשת ציבור שלם.

ואם היית עובד בתחום ,היית מבין שבנתב''ג הכל מתועד ,גם במצלמות וגם ע"י סדרנים.

ואם היית עובד בתחום ,היית יודע שנהגי מוניות נשפטים על דברים כאלה ע"י משרד התחבורה ומקבלים קנסות של מינימום 5 פעמים "רמזור אדום" מינימום 5000 שקל והפקעת רשיון ציבורי למשך חודשים.

קשקושים דמגוגיים של גניבת נוסעים שמתרחשים בכל העולם לרבות נהגי אובר ,אבל בצורה אחרת.

https://www.geektime.co.il/uber-drivers-cleaning-fee-scam/

לפחות ,על נהגי מוניות יש פיקוח וכל תלונה מטופלת.כן -כל תלונה !

אכן , בכל מקצוע יש תפוחים רקובים . אבל הרוב יהיו הגונים וישרים. גם בנהגי מוניות , וגם בנהגי אובר , גם במשכירי דירות למגורים וגם ל Airbnb. הטענה של אי תשלום מס אשר חוזרת כאן ללא הפסקה , אליה הייתה מכוונת ההערה.

ואולי יש מערכת שמבקרת את נהגי המוניות. אבל מי יודע היכן להתלונן ? במיוחד כאשר אתה תייר.?

אם נהג מונית לונדונית עקץ אותך , תדע היכן להתלונן ? יהיה לך כוח לבזבז יום לחפש היכן להתלונן ?

לעומת זאת באובר , וחברותיה פשוט תן לו ציון נמוך. מספר אנשים יעשה את זה והנהג יהיה מחוסר עבודה. עובד הרבה יותר מהר וחזק מאשר מחלקת התלונות במשרד התחבורה. או היכן שהיא לא נמצאת.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת באובר , וחברותיה פשוט תן לו ציון נמוך. מספר אנשים יעשה את זה והנהג יהיה מחוסר עבודה. עובד הרבה יותר מהר וחזק מאשר מחלקת התלונות במשרד התחבורה. או היכן שהיא לא נמצאת.

Sent from ...

כמה שקוף שאתה לא משתמש במונית .

הדירוג שציינת נמצא בכל אפליקציה של מונית ומבחינתך אובר המציאה את הגלגל.

אחדש לך : גם בתחנות מעיפים נהגים שלא עומדים בסטנדרטים.

באפליקציית רקסי בה אני משתמש ,יש דירוג "הפוך" בנוסף לדירוג נהג .הווה אומר שלקוחות בעייתים מקבלים דירוג נמוך

ת'רואה ?! זה קיים לא רק באובר.:oops:

עשה שיעורי בית ידידי,או לפחות דבר עם נהג מונית שיספר לך ,אם אתה לא מאמין לדבריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדירוג שציינת נמצא בכל אפליקציה של מונית ומבחינתך אובר המציאה את הגלגל.

בזכות מי נראה לך שיש את הדירוג הזה בכל אפליקציה של מונית? ועוד איך המציאה את הגלגל (למען ההגינות, לא יודע אם אובר הייתה ראשונה או אולי ליפט או גט - אותו הדבר...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכות מי נראה לך שיש את הדירוג הזה בכל אפליקציה של מונית? ועוד איך המציאה את הגלגל (למען ההגינות, לא יודע אם אובר הייתה ראשונה או אולי ליפט או גט - אותו הדבר...)

האיש מדבר /כותב על חשיבות העניין בדירוג ,כאילו שזה קיים רק ב"אובר" ,אני רושם שזה קיים בכל אפליקצית מונית ,

ואתה _" כן ....אבל הם היו הראשונים" .

לצורך הדיון: זה באמת מה שחשוב ?! שהם היו הראשונים ?!

או שמא אם זה קיים גם באפליקצית מוניות ?! מה נסגר :-D

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נגענו בנושא דירוג ,אז כאחד שעובד בתחום ,אני יודע שכל חברה משתמשת בצורה מספרית אחרת של דירוג...יש אחת (ולא אנקוב בשם) ,שמספיק שנוסע אחד דירג נמוך את הנהג ,הדירוג יורד מייד ב-0.25 כוכב .הפוך -לא .

מספיק שהנוסע הכניס כתובת שגויה והנהג הגיע אליה כשהנוסע במקום אחר - דירוג נמוך.

הנהג לא הסכים שלא להפעיל מונה -הנוסע נקם -דירוג נמוך.

אתה פונה לחברה להסביר ת'מקרה , תשובת הנציג : ".זה המחשב ,אי אפשר לשנות "

ואני יכול לספר לכם מבפנים ,שכמות הדירוגים הקנטרניים מתוך נקמנות גרידא ,גבוהה אצל הלקוחות הישראליים (מי אמר מנטליות ולא קיבל).

מתוך חסיון הפרט ואי רצון לשיימינג ,אין אפשרות להעלות שיחות טלפון ,וידאו ,מצלמות פנימיות ,בכדי להראות לכם עד כמה זה נכון.

כמובן שלא בהכללה ,כי אז אחטא כמוכם .אבל זה פשוט לא נורמלי על איזה קפריזות לא מוצדקות של נוסעים הדירוד יורד..

"למה חייבו אותי בארבעה שקלים על נוסע שלישי ....אף פעם לא חייבו אותי גם כשהיינו ארבעה"

"המזוודה גדולה ,אבל ריקה ,למה חוייבתי" (הלו -זה לא מטוס .זה לא לפי משקל)

"פעם שעברה ,המחיר היה נמוך יותר באותו מסלול " (לא אכפת לו שהמונה עובד גם על זמן)

על כל שטות -בום ! דירוג נמוך.

ואני מדבר על אפליקציה שבה הנהגים נוסעים במוניות חדישות,מתוקתקות ,ממוזגות .

הנהג ביקש לא להכנס עם סיגריה -בום !דירוג נמוך.

גלידה -בום ! דירוג נמוך.

מכנסיים רטובים מהים -בום! דירוג נמוך.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו הדירוג הקדוש, פעם דירוג (מלונות, מסעדות, מישלן, היה אנשים שבאמת בודקים, היום (ראה מקרה טריפ אדוייזר בזמנו) זה בוטים שמריצים אלפי ביקורות אוהדות למרבה במחיר.

לי באופן אישי טריפ אדוויזר המליץ בחום על מלון בהרים בפולין עם עשרות ביקורות של "איזה מלון נפלא זה בחורף", אז הזמנתי 2 חדרים לכולנו.

כשהגעתי השומר הבודד בשטח התגלגל מצחוק ואמר שהמלון סגור בחורף "רק", כבר 20 שנים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אתר מכר לך חדרים כאשר המלון סגור?

מכל מקום - הדירוגים האלה בעייתיים מכל מיני סיבות. הנקמנות שציין מוטי, הבוטים שאתה מתאר, התערבות של מנהלי אתרי הביקורת ועוד ועוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...