Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הסוף של ענף המוניות קרב?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי משרד התקשורת (וזה לא חדש) מתנהל כמו באסטה כושלת, לא בגלל בעיות בדור ה-5 עצמו.

המכרזים בארץ גרועים כי מי שמוציא את המרכזים הם חבורת פקידים שלא יכולים לנהל באסטה אבל נותנים להם אחריות על מרכזים של מאות מיליוני שקלים.

כשהם בוחרים לעצמם מפעיל סלולרי אני מבטיח לך שההתנהלות הרבה יותר הגיונית מאשר המכרזים שלהם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכרזים בארץ גרועים כי מי שמוציא את המרכזים הם חבורת פקידים שלא יכולים לנהל באסטה אבל נותנים להם אחריות על מרכזים של מאות מיליוני שקלים.

לצערי גם חובבי הרדיו סובלים מהתופעה בגלל שהיום במשרד התקשורת מעסיקים יותר פקידים מאשר מהנדסי RF/תקשורת שעולים להם הרבה כסף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת בשני המקרים מדובר על נושאים מקצועיים גרידא בנושא RF.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה מי שמרכז את נושא חובבי הרדיו כולל טיפול מול הרשות הינם שני חובבי רדיו וותיקים מאוד וגם מקצועיים העובדים בהתנדבות במשרדי משרד התקשורת בת"א בגלל שאין להם תקציב לעובדים שיטפלו בחובבי הרדיו שלמעשה אינם הכנסה אלא הוצאה כספית עובר המשרד.

דור שלא ידע את יוסף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבי הרדיו תמיד היו איזה סרח עודף, ולא רק בישראל. תראה איך הצרפתים מנסים (ו ניסו) לשדוד את פס ה-2 מ'. אולי האמריקאים עדיין מעריכים את החובבים, אבל כנראה שאף אחד אחר לא.

אז צריך להזכיר איך רשת תקשורת המחשבים של חובבי הרדיו בישראל הקדימה את האינטרנט האזרחי (תגוב לרעידת האדמה במכסיקו ב-1985), אבל מעשית זו אנקדוטה היסטורית, היום ההתעניינות בתחביב מועטה (ואני מודה ומתוודה, הקשר שלי הוא חידוש הרשיון פעם ב-5 שנים וקצת קריאה בדף האינטרנט של האגודה, כולל הפוסטים שלך. אפילו דמי חבר לאגודה הפסקתי לשלם וה-ARRL handbooks ההיסטוריים שלי הלכו לפח כאשר עברתחי דירה, ואני מצטער על כך). אולי פעם אקנה אזה מכשיר VHF קטן, אבל אין לי שום כוונה להתעסק עם אנטנות HF.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כתבה מעניינת על פרישת שירותי רכב אוטונומי, הפעם במיאמי. בהחלט אופסימית - מצד אחד רואה אפשרויות לפרישה מוגבלת של רכב אוטונומי בשנים הקרובות, מצד שני מדגישה את הקשיים, הדרשות החדשות וההשקעות העצומות הנדרשות לכך.

דגישה את הצורך בתשתיות בכבישים, את האפשרות לנצל תקשורת מהירה על מנת להעביר את החישובים מהרכב עצמו לחוות שרתים, את הקונפליקטים בין הרכב האוטונומי לשאר משמשי הדרך ואת הצורך בהפרדת נתיבי הרכב האוטונומי משאר התנועה היכן שאפשר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

אופטימית כי יש התקדמות, עם שיתוף פעולה של הרשויות.

פסימית כי ההשקעות גדולות, גוזלות זמן ועל חשבון שרותים אחרים, למשל "גניבת" נתיבים, הגבלת מהירות ובשלב זה הובלת מטען ולא נוסעים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ניכנס לכתבה מעבר לכותרת.

זו כבר פעם שלישית שהיא צריכה להסדיר עניינים גרולטוריים ויש סיכוי שהרשיון יחודש.

בלי קשר לזה שיש לה תקופה לערער על ההחלטה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מסתכלים על התמונה הגדולה אז המומנטום של אובר בנושא רגולציות הוא שלילי.

מצד שני זו חברה שהצליחה לצמוח אך ורק במקומות בהם היא נכנסה בסדקים הרגולטוריים, ורק בגללם.

ולמרות כל זה וניצול הסדקים הרגולטוריים היא עדיין מפסידה כסף, מה היה קורה אילו הייתה צריכה לעמוד בכל הרגולציות? כנראה שהעמלות (ולכן הנסיעות) שהיא גובה היו צריכות להיות גבוהות בהרבה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לא,שללו ממני את המונופול על לדפוק מחירים בימי שבת אז אני אצא לבכות

https://www.mako.co.il/tv-live-at-night/articles/Article-11bbf9eeb64ae61026.htm

[h=1]בתגובה לתחבורה הציבורית בסופי השבוע: נהגי המוניות מתכננים מחאת ענק[/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהתחלנו דיון בנושא בדיון מקביל, החל מפה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מביא כתבות מכל מיני עיתונים.

אין פה לאף אחד כוח להתחיל לקרוא כתבה בשביל לחלץ ממנה נתון בעיקר כשאתה ברוב המוחלט של המקרים לא ממשיך לקרוא מעבר לכותרת.

אז מה הטעם?

אני לא אינטיליגנט,סתם אהבל מטומטם,מרוצה?

אמרת -אמרת.

ברגע שהעירייה מממנת את זה בחינם על חשבוני ,מכספי משלם המיסים שלי שאני משלם מהכנסותיי ,ועוקפת את החוק ,ולי אין אפשרות להוריד מחיר ולהתחרות בזה ,אז כנראה שתגובתך מעידה על מה שכתבת בשורה האחרונה.

אם לא ידעת :

נהג מונית מחויב להפעיל מונה בנסיעה בתוך העיר ואינו יכול להתחרות בדבר כזה .

הייתה תחנה במודיעין שהורידה מחירים .בעלי התחנה נשפטו וכמו כן הנהגים נקנסו.

אבל היי- השנאה שלך לא מותירה לך קמצוץ של אינטיליגנציה.

לא אכפת לי אם היו מפעילים אוטובוסים בתשלום ,כי מונית היא סוג של תחבורה משלימה לקהל יעד ספציפי.

שונאי נהגי מוניות כמוך ,לא יכולים להבין שנהג מונית היה מעדיף לבלות עם משפחתו בשבת ,במקום לעבוד ולהשלים הכנסה .

בסופו של דבר ,מה שיקרה זה ,כמו בהרבה תחומים אחרים ,שהמשכורת הבסיסית של אותם נהגי אוטובוס ,תישאר נמוכה ובהתניית עבודה בשבת ,שהרי שעת עבודה לפי תעריף 200 אחוז תהה סיבה טובה לא להעלות את הבסיס ,וביום שיפוטרו או יצאו לפנסיה ,המשכורת תיחשב לפי הבסיס .

אומרים שבית המקדש נפל על שנאת חינם (לא יודע ,לא הייתי שם) ,אבל אם היה קיים היום ,היה בטוח נופל שוב בזכות אנשים כמוך.

מצער אותי שחבר'ה צעירים בגילך ( אני כמעט בטוח שאתה בשנות העשרים פלוס) ,כותבים ומגיבים כך.

אלף תארים מהאוניברסיטה לא יעזרו.

עניין של חינוך כנראה...

דרך אגב : אני לא עובד בשבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום שנאה לאף אחד,נוסע במונית 2-3 פעמים בשבוע.

בן אדם שבוחר לעבוד בשבת בגלל תעריף שבת/נוח לו ככה,אל תהפוך את הבחירה להכרח.

גם אני עבדתי 4 שנים בימי שישי וערבי חג נטו בגלל ה"בונוס" בשכר.

עושים המון דברים עם כספים של משלמי המיסים.

בנוסף,זה כספים של משלמי ארנונה,ואני בטוח שרבים מהם רואים בזה יתרון.

כמו שאני לא מתלונן על מימון מתנסים ומרכזי גיל זהב כי הם לא נופלים במשבצת הקטנה של צרכי האישיים.

התחבורה הזו עונה להמון אנשים משלמי מיסים וארנונה שסוף סוף רואים את הכסף בחזרה.

כולם משלמים המון מיסים עירוניים וממשלתיים,אתה לא מיוחד.

כבר אמרתי לך,תרגיש חופשי לקרוא לי מטומטם ולא מבין.

לא מפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...