Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הסוף של ענף המוניות קרב?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שכן, כשרוב הרכבים בכביש יהיו אוטונומיים זה יהיה מעניין לקחת רכב אספנות לנהיגת התגרזנות באזור צפוף, כל הרכבים אמורים לפנות לך את הדרך בפאניקה, לא? :roflmao::roflmao::roflmao:

יוציאו רכבים מיושנים מחוץ לחוק, ועצם הנהיגה על זה על כביש ציבורי תהיה עבירה פלילית.

יש שיר על זה, Red Barchetta של RUSH.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר מקרים שבהם נכנסים שיכורים למוניות עם נהג אנושי, ומקיאים/משתינים/מחרבנים על הריפודים והנהג?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פיתוח של רכב עולה כסף. והרבה.

עלות הפיתוח תגולם במחיר הרכב , שאני מניח עדיין למשל יעלה פחות מ e-class

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהייה אפשר לעשן במונית ללא נהג ?

היה סרטון של Salomondrin שהם יושבים בטסלה X ומעשנים מריחואנה. לרכב יש מערכת ניקוי אוויר שמטהרת את האווי והם רצו לבדוק אותה.

הסרטון לא קיים ביוטיוב, מצאתי כתבה על זה.

http://guff.com/guys-smokes-hotbox-tesla-model-x-to-test-out-air-purification-system

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעות יהיו מוזלות בגלל שגוגל יממנו אותם, כמו שאובר משלמת לנהגים יותר ממה שהם קיבלו על הנסיעה.

הפיתוח עלה מיליארים, מישהו צריך לשלם על זה שזה עולה הרבה יותר מנהגים.

השאלה היא אם אתה תגיע ליעד, חברות מתחרות אומרות שלפחות עוד 5-10 שנים הרכבים האוטונומיים יתאימו להסעת נוסעים בלי נהג.

גם טסלה מודל 3 נמסרים ללקוחות שהם לא מוכנים לנסיעה.

יש מערכות שקיימות על המסך ולא עובדות, היו כבר כמה תאונות של טוטל לוס עם מודל 3.

1. הפיתוח עולה מיליארדים אבל ברגע שהטכנולוגיה מבשילה והופכת לקונצנזוס, זה בוטנים ביחס לרווחים.

2. השאלה אם אתה תגיע ליעד רלוונטית בדיוק כמו השאלה אם תגיע ליעד כשאתה נכנס למונית רגילה כיום.

3. "טסלה מודל 3 נמסרים ללקוחות שהם לא מוכנים לנסיעה" - אני מניח שהתכוונת אוטונומית מלאה, וזה נכון, כי ברמה התוכנתית אנחנו עדיין לא שם. ברמה החומרתית, אלון מאסק טוען, אנחנו כן.

4. "יש מערכות שקיימות על המסך ולא עובדות" - לא ברור מה ניסית לומר.

5. "היו כבר כמה תאונות של טוטל לוס עם מודל 3" - תוך כדי נהיגה של המערכת האוטונומית? תן דוגמאות בבקשה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.

3. "טסלה מודל 3 נמסרים ללקוחות שהם לא מוכנים לנסיעה" - אני מניח שהתכוונת אוטונומית מלאה, וזה נכון, כי ברמה התוכנתית אנחנו עדיין לא שם. ברמה החומרתית, אלון מאסק טוען, אנחנו כן.

4. "יש מערכות שקיימות על המסך ולא עובדות" - לא ברור מה ניסית לומר.

5. "היו כבר כמה תאונות של טוטל לוס עם מודל 3" - תוך כדי נהיגה של המערכת האוטונומית? תן דוגמאות בבקשה.

זה על ההתרסקיות

https://www.carscoops.com/2018/02/tesla-model-3-updated-following-crash/

זה על איכות הייצור מתחת לכל ביקורת

הוא מסביר על מערכות שלא עובדות ולאט לאט מוסיפים לו, אפילו רדיו FM לא היה שהוא קיבל את האוטו

[video=youtube_share;hKxsmQXfmFo]

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנייה, שאני אבין. התחלת מלהתלונן על הנהיגה האוטונומית ואז הבאת בתור דוגמאות תלונות על איכות הייצור? מה הקשר?

ואגב, איפה בכתבה על ההתרסקות כתוב שהיא קשורה לנהיגה אוטונומית? אם כבר, אני לומד מהכתבה להפך - שהמכונית הגנה באופן נהדר על הנוסעים בעת תאונה, ושאלון מאסק מתייחס ברצינות לבעיות ברכב ועובד בשביל לתקן אותן. כל הכבוד לו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא רק זה, גם מהכתבה נאמר שהנהג כבר הזמין טסלה 3 חדשה במקום זאת שנהרסה בתאונה.

אז כנראה שהרכב לא כל כך גרוע.

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז מה אנחנו לומדים מהמקרה :

1. הרכבים המשווקים היום אינם רכבים אוטונומיים, ואחת לכמה זמן דורשים התערבות של הנהג.

2. למרות האמור לעיל, ושהדבר מצויין בפירוש לרוכשים. הם נוסעים ברכב כאילו זה רכב אוטונומי מלא.

3. כמות הנסיעות שעבור שם ללא בעיה גבוהה מאוד.

4. הנהג לא היה עם ידים על ההגה, גם לאחר שקיבל מספר התראות.

מסקנה , אנחנו קרובים לרכב עם נהיגה אוטונומית , אבל בהחלט עדיין לא שם.

וזה מה שנאמר בערך בכל השרשור הארוך הזה.

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יותר מטריד ששתי התאונות האחרונות, שתיהן באשמת מערכות שאמורות להיות פעילות בכל רכב שמצויד בהן כבר כיום.

אין קשר לעניין האוטונומיה של הרכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי , המערכות היום אחת לכמה אלפי קילומטרים יש כשל שדורש התערבות של הנהג.

ולפי הכתבה המערכת התריעה על כשל ודרשה התערבות של הנהג , שלא הגיעה מסיבה לא ברורה.

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...