דף 112 מתוך 112 ראשוןראשון ... 1262102109110111112
מציג תוצאות 1,666 עד 1,672 מתוך 1672

נושא: האם הסוף של ענף המוניות קרב?

ערס עם סמכות הסימלון של Spire

בעניין: האם הסוף של ענף המוניות קרב?

ציטוט oryo כתב: הצג הודעה
    מנגד, לא השתכנעתי שאם מבטלים מחר את המס׳ הירוק צריך להחזיר לכל מי שרכש אותו מחיר רכישה מלא, בהתעלמות מוחלטת מזמן הרכישה וההחזר לאורך השנים. מה אתה חושב על כך?

(עדיין לא הבנתי איך זה שאתה מסכים עם כמעט כל מה שאני כותב לגבי זכות קיום המס׳ הירוק מחד, וטוען שכל מה שאני כותב לא נכון מאידך - make up your mind)

כי יש פה עיוות לא מתוכנן שיצרו עסקנים, זו לא הייתה המטרה של מכירת המספר. לכן אני לא חושב שזה מקובל שהמדינה תגיד "נכון שדרשנו מכם לשלם כדי שתוכלו לעבוד, אבל במקרה כמה חבר'ה פה עלו על קומבינה שהכניסה להם כסף, אז כולכם יכולים ללכת לחפש". זה מצב קלאסי שבו מי שהלך לפי הכללים יידפק.

אי אפשר להשוות את זה למניה, כי זה (במתכונת המקורית) לא משהו שמישהו קנה מרצונו כהשקעה אלא חסם מלאכותי שיצר הרגולטור, או במילים אחרות - התערבות בשוק. ועכשיו, אם אותו רגולטור שוב רוצה להתערב לכיוון השני, זה לא הוגן שיפגעו אנשים ששיחקו לפי הכללים, יפגעו. אם אתה שואל אותי מה לדעתי הפתרון האופטימלי - אז אני חושב ששיפוי מלא מגיע למי שמשתמש במספר הירוק למטרה לשמה הוא נוצר - קרי נהגי/בעלי מונית, כל השאר - לגמרי מסכים שיכולים ללכת לחפש.

בגדול, מאוד מסכים עם ההודעה הזו של M3XTR712BG.

וה"כל מה שאתה כותב לא נכון" התייחס להשוואה לאג"ח/מניה/השקעה שונות. הניסוח היה, כרגיל, סתם כדי להדליק אותך

ציטוט hans כתב: הצג הודעה
    מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורומניאק הסימלון של m3x7r3m3

ציטוט Spire כתב: הצג הודעה
    אם אתה שואל אותי מה לדעתי הפתרון האופטימלי - אז אני חושב ששיפוי מלא מגיע למי שמשתמש במספר הירוק למטרה לשמה הוא נוצר - קרי נהגי/בעלי מונית, כל השאר - לגמרי מסכים שיכולים ללכת לחפש.
    ומה לגבי אלו שהמדינה נתנה להם את הזכות הציבורית כשווה כסף?

ציטוט Spire כתב: הצג הודעה
    בגדול, מאוד מסכים עם ההודעה
    הזו
    של M3XTR712BG
    טוב נשבר לי, אני שם את השם בחתימה
    ליאור
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

4. חבר הפורום הבא הודה לm3x7r3m3 על ההודעה המועילה הזאת:

ערס עם סמכות הסימלון של Spire

באמת שאין לי מושג...
    אולי, וזה רק רעיון: אם הן מכרו, השכירו, או עשו בו כל שימוש אחר ככלי פיננסי, אז לא יקבלו כסף. אם משתמשים בו כדי לעסוק בתחום, יקבלו 75% או משהו כזה.
    זו שאלה מאוד מורכבת, באמת שאני לא יודע מה להגיד.

ציטוט hans כתב: הצג הודעה
    מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.

תראה (ואני כותב על זה "מבחוץ") בזמנו המדינה באה לנכי / אלמנות / יתומי צה"ל מסוימים ונתנה להם את הזכות הציבורית הזו במקום להוציא כסף על פיצויים.
    כמעט לכולם (או כולם) בזמן שקיבלו את הזכות הציבורית לא הייתה דרך להשתמש בזכות הזו כדי לעסוק בתחום, כי בערך אפס מהם החזיקו ברשיון D כלשהו.

אם מכרו - מה יש לפצות אותם? הם לא מחזיקים בזכות היום, אם השכירו זה כי המדינה נתנה להם את זה במטרה שישכירו, ולא משום מטרה אחרת.
    המדינה לא נתנה להם את הזכות הזו כדי שהם אח"כ ילכו לקורס נהיגה ברכב ציבורי ויוציאו רשיון D.

------------------------------------------

אני אומר משהו אחר - המדינה השתמשה בזכות הציבורית כקופה קטנה, דרך הכנסה (לפחות ב-30 שנה האחרונות, לפני כן דיברנו על זה - המטרה הייתה אחרת והשימוש היה אחר), ושווה ערך לכסף, אפשר להסתכל על הזכות ציבורית מבחינת המדינה כמו על שטר שמודפס עליו 250,000 שקלים חדשים.
    המדינה רוצה - תקנה ממי שמחזיק את הזכות הציבורית את אותה זכות, מי שקנה מהמדינה - המדינה יודעת כמה הוא שילם (ואם שילם בשקלים ישנים או לירות היא יודעת להמיר), ותשלם, מי שקנה ממוכר פרטי - תשלם לפי שווי השוק (שהוא ידוע).
    הרי כל המידע הזה קיים, בידי מי כל זכות ציבורית היום, ממי קנה אותה, כמה ידיים עברה, וכמה הקונה הראשון שילם למדינה עבורה.
    וככה מנטרלים כל השפעה של שימוש בזכות הציבורית ככלי פיננסי
    נערך לאחרונה על ידי m3x7r3m3 : 14/01/20 ב-11:48
    ליאור
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

אחראי ראשי הסימלון של bagira
    half way between the gutters and the stars

כבר קצת איבדתי מעקב, זה היה פה שדיברנו פה על חגיגות השכר במגזר הציבורי ומישהוא ניסה לשכנע אותי שאין?

אז יש!

https://www.ynet.co.il/articles/0,73...659996,00.html

חגיגת השכר בחברות הממשלתיות: 86 אלף שקל לסדרן עבודה בנמל

דו"ח השכר ל-2018: מנכ"ל רפאל מוביל עם יותר מ-113 אלף שקל ברוטו בחודש, ואחריו מנכ"ל חברת החשמל עם כ-97 אלף שקל. השכר הממוצע לעובד בחברה ממשלתית הסתכם ב-23 אלף שקל, לעומת עשרת אלפים בכלל המשק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.
    אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

מגובב מוביל הסימלון של sperial

שלוש הערות:

1. הרבה אנשים מתרעמים על המשכורות בלי להכיר כלל את התפקיד, האחריות ותנאי העבודה של מקבל אותו שכר. אני סקרן מה היה שכרו של מנהל הכספים בתע"א אילו היתה חברה פרטית, ומי יודע בכלל מהו נתב בנמל.

2. מסקרנת אותי התפלגות השכר בין העובדים בחברות פרטיות לבין ממשלתיות. יש לי תחושה (אבל לא מידע קונקרטי) שבחברות פרטיות ההתפלגות הרבה יותר גדולה ואילו בחברות הממשלתיות המרווחים בין הדרגים יותר מצומצמים.

3. עד כמה שאני יודע המספרים המובאים אינם השכר אלא עלות ההעסקה. יחי ההבדל הקטן.

ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

9. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

הבעיה היא לא רק בשכר עצמו, אלא שההתנהלות הכלכלית היא "חגיגתית" כשזה על חשבון "המדינה" שזה בעצם משלם המיסים.
    כלומר אם חברה מספיק רווחית לתת למנכ"ל שלה 113 אלף שקל בחודש - אחלה, אבל בד"כ זה לא ככה בחברות ממשלתיות, שם אם לחברה יש X הכנסות ימצצו את השקל האחרון במשכורות או הטבות אחרות, כשבחברה פרטית לעולם לא מסיימים את השנה "על השקל".

אני מכיר מנכ"לים, בחברות פרטיות, היי טק, רווחיות הרבה יותר מתע"א שעלות השכר שלהם לא כזו
    ליאור
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

דף 112 מתוך 112 ראשוןראשון ... 1262102109110111112

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 27/03/16, 9:35
  2. תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 22/09/13, 14:58
  3. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 23/11/04, 17:53
  4. כיתוב חדש על המוניות
    By DaMN in forum רכב כללי