Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אפליקציה, שמפעילה אפליקציה, כתלות בהפעלת אפליקציה אחרת

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מנסה למצוא אפליקציה, שמפעילה אפליקציה אחרת, בתלות פעילותה של אפליקציה שמופעלת, למ"ה אנדרואיד.

ועכשיו במילים פשוטות יותר.

אני רוצה שנגן המוסיקה יופעל (וינגן) בכל פעם שמפעילים את אפליקציית WhatsApp.

מצאתי אפליקציות שמפעילות אפליקציה כתלות בשימוש, אבל זה מתבצע בכפוף להדלקת המכשיר.

אני מחפש משהו שלא תלוי בהדלקת המכשיר. כאשר האפליקציה (היוזמת) פעילה, ומופעל וואטסאפ, אני רוצה שיופעל נגן המוסיקה במלוא הקצב. זה יכול להיות מיד בזיהוי של הפעלת וואטסאפ, או בהשהיה מסויימת מזמן הפעלתה.

אם כבר מפתחים, אולי בהשקעה לא גדולה, ניתן לאפשר בחירה (ולא משהו קבוע) של איזו אפליקציה תופעל בזמן/אחרי הפעלת אפליקציה אחרת.

מישהו נתקל במשהו כזה? באם לא קיים, האם זה משהו מסובך לפיתוח ע"י מפתח אפליקציות חובב/מקצוען?

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...