Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר את "איתי מוטורס" בחולון? (מכר למכר שלי מנוע ולא מוכן היה לקבלו חזרה)

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מייבאים מנועים וכיוצ"ב...

אתמול היה שם חבר, אסף מהם מנוע מיבוא, הגיע למכונאי והמכונאי אומר שלא מוכן להתקין את המנוע הזה..

הבחור התקשר אליהם ורוצה להחזיר את המנוע - הם לא מוכנים לקבל בחזרה..

מה אומרים? האם חוק 14 יום ביטול עיסקה תופס פה?

אלעד.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק הם אמורים לקבל חזרה מוצר באריזתו המקורית ושלא נעשה בו שימוש. אם לא מוכנים לקבל תסביר שאתה פונה לרשות להגנת הצרכן. הם כבר יבינו את המשמעות. אם לא יבינו, תפנה לרשות והם יטפלו בזה.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק הם אמורים לקבל חזרה מוצר באריזתו המקורית ושלא נעשה בו שימוש. אם לא מוכנים לקבל תסביר שאתה פונה לרשות להגנת הצרכן. הם כבר יבינו את המשמעות. אם לא יבינו, תפנה לרשות והם יטפלו בזה.

זה לא מדויק..

מדובר בהזמנה אישית ללקוח, במקרים כאלה צריך לבדוק את החוק.

במקרה כזה, כדאי לחבר שלך להגיע להסכם פשרה, לשאת בעלות השילוח חזרה ואולי תשלום קטן על הביטול, כל זה כמובן בהנחה שמה שהוא הזמין זה מה שהוא קיבל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. המנוע היה מהמלאי, לא הזמנה אישית של שום דבר..

2. היו חסרים חלקים כגון חיישן קאמשפט, גלגל תנופה ואפילו מדיד שמן, נראה שהתעסקו איתו ואין סיכוי שהגיע ככה מיבוא.

3. יש עוד ריג'קטים שמראים שהמנוע עבר התעללות מסוימת ואולי אפילו הרכבה בארץ - קרטר מעוך, מאוורר שבור, סימני תיקוני צבע, אטם תרמוסטט חדש.. והכי מפריע - סימני חלודה בבית התרמוסטט.

אתמול הוחזר המנוע לאחר דין ודברים, החצוף השאיר לעצמו "קנס" ביטול עסקה של 400 שקל והוציא חשבונית על שטיפת מנוע.

אני שוקל להגיש תלונה מסודרת בעניין.

לגבי הסיכון שבדבר - חלקים ועבודה להרכבת המנוע מגיעים ל 5000 שקל, אני לא מוכן לקחת סיכון עם מנוע כזה כשברור שהכסף לא יוחזר במקרה תקלה.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

כן, הלכתי אליהם, ורציתי להחליף מנוע אצלי באוטו, ובסוף החלטתי שלא.

לא הרגשתי שאני יכול להיות שקט ורגוע אם אני מחליף את המנוע שם, אז חיפשתי עוד קצת ומצאתי את 'שלמה נאור' בבית שמש ועשיתי אצלו.

ימים יגידו האם החלפת המנוע שלי הצליחה.

תראה בפייסבוק תגובות של אנשים בדף הבית שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה נאור מצויינים ומביאים מנועים וגירים מצויינים. לא פעם לקחתי מהם והתקנתי ומתפקדים מדהים.

קצת מרגיע לשמוע אותך אומר את זה אחרי שהחלפתי אצלהם את המנוע לסנטה פה 2007.

בכל מקרה צריך להיות במעקב ולא לקבל כל דבר כמובן מאליו אחרי שהרכב יוצא.

לבדוק בזמן תקופת האחריות (עד שלושה חודשים) ולוודא שאכן נעשה עבודה טובה עם חלפים טובים.

אולי אני אומר את זה כי זה החלפת מנוע ראשונה שלי, אבל אחרי הניסיון המר שלי עם מוסכניקים וסוחרים למיניהם כבר קשה לתת אמון לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מרגיע לשמוע אותך אומר את זה אחרי שהחלפתי אצלהם את המנוע לסנטה פה 2007.

בכל מקרה צריך להיות במעקב ולא לקבל כל דבר כמובן מאליו אחרי שהרכב יוצא.

לבדוק בזמן תקופת האחריות (עד שלושה חודשים) ולוודא שאכן נעשה עבודה טובה עם חלפים טובים.

אולי אני אומר את זה כי זה החלפת מנוע ראשונה שלי, אבל אחרי הניסיון המר שלי עם מוסכניקים וסוחרים למיניהם כבר קשה לתת אמון לצערי.

אתה בהחלט צודק, אני בהמשך אפתח פוסט עם המקרה ועם עדכונים, בוצעה החלפת מנוע אצל איתי מוטורוס או בשמו השני מוטור סנטר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...