Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

א.א. קרמן פרונט [חוות דעת חיובית]

Tweet
שימו לב! השרשור הזה בן 1582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אתמול ביקרתי ב"א.א. קרמן פרונט בע"מ" בעקבות מספר המלצות שקראתי פה בפורום ואשמח לשתף את חויית השירות הטובה שקיבלתי.

ברשותי פורד פוקוס 2012 שלאחרונה עלתה למידה 17 אינצ' בחישוקים וקיבלה סט צמיגים חדשים.

הרכב עבר כבר 80K ובמיוחד לאור שינוי המידה והצמיגים החדשים היה חשוב לי ללכת לעשות כיוון פרונט.

בנוסף, עוד שיצאתי מהפאנצ'ריה בה התקינו לי את הצמיגים, כבר הרגשתי שהרכב אינו נוסע כמו שנסע לפני והיה לי די ברור שזו הסיבה.

הגעתי בשעה שמונה וחצי למקום, קיבל אותי אלי קרמן בברכה, הסביר לי שהתהליך יקח בערך שעה ושאני יכול להמתין בחדר ההמתנה או בבית הקפה הצמוד.

לאחר תחילת הכיוון אלי הפנה את תשומת ליבי לכך שהסטייה בגלגלים הקדמיים הייתה גדולה מאוד ושלדעתו כדאי מאוד לבצע כיוון גם לגלגלים האחוריים.

לאחר כ40 דקות, העבודה על הרכב הושלמה ואלי יצא לסיבוב בדיקה על הרכב טרם המסירה.

בסוף נסיעת הבדיקה, הכניס אלי את הרכב שוב לעמדה הכיוון וביצע תיקון כיוון נוסף.

נסיעת מבחן נוספת והרכב היה מוכן למסירה.

המחיר ששילמתי היה 600 שקלים עבור כיוון קדמי ואחורי, שזה מחיר קצת יקר לאור העובדה שכיוון פרונט ממוצע עולה 200-250 שקלים, אבל כמו שקראתי תגובות אחרות בפורום, גם במקרה שלי, אלי הסביר לי כי העבודה היא עם אחריות לשנה ובתיאום מראש אני יכול לבוא כל 3 חודשים לבדיקה ותיקון במידה הצורך.

שנכנסתי לרכב ויצאתי לדרכי, מיד שמתי לב כי תחושת הנהיגה ברכב השתפרה לטובה באופן קיצוני.

הרכב קיבל בחזרה את הכוח שאבד לו מאז החלפת החישוקים והצמיגים והעצלות שנפלה עליו נעלמה לחלוטין.

בשורה תחתונה, המחיר היקר יותר ששילמתי משתלם (לדעתי) כאשר למקום יש מוניטין מקצועי גבוה וניתנת אחריות למשך שנה על העבודה.

שם בית העסק: א.א. קרמן פרונט בע"מ

עריכה אחרונה על ידי Tweet
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר ששילמתי היה 600 שקלים עבור כיוון קדמי ואחורי, שזה מחיר קצת יקר לאור העובדה שכיוון פרונט ממוצע עולה 200-250 שקלים, אבל כמו שקראתי תגובות אחרות בפורום, גם במקרה שלי, אלי הסביר לי כי העבודה היא עם אחריות לשנה ובתיאום מראש אני יכול לבוא כל 3 חודשים לבדיקה ותיקון במידה הצורך.

המחיר במכוני הפרונט הוא סביב ה 250 ש"ח לסרן, כך ש 600 שקלים לשני הסרנים הוא מחיר סביר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם מכתיבתי לא היה ברור, לזה התכוונתי. לא ציפיתי שלזוג סרנים המחיר יהיה 250 שקלים.

בכל מקרה, כבר יותר משבועיים אני אחרי הכיוון ואני יכול בוודאות להגיד שלא רק נוחות הנסיעה השתפרה אלא גם צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני גם רוצה להמליץ על אלי קרמן,מדובר בבעל מקצוע שלא פוגשים כל יום,או בכלל...

עבודה פדנטית, ברמה סופר גבוהה.

כשהוא מתקשר ואומר אחרי יום שלם של עבודה על רכב שהוא עדיין לא מרוצה מהזוויות והוא משאיר את הרכב עוד יום אצלו,ויוצא שהוא עבד יומיים,על רכב "באחריות" (אצלו יש אחריות לשנה על הפרונט על כל שינוי שתעשה ברכב), זה לא פחות ממדהים.

עברתי כמה מכוני פרונטים, שנחשבים מומלצים מאוד, כל אחד עבד חצי שעה על הרכב ושחרר אותו במצב גרוע.

פרונט זה רק אצלו,כמובן שיש לו ידע נרחב ברכבי ספורט וגם אספנות.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני גם רוצה להצטרף להמלצה על אלי קרמן, בעל מקצוע מעולה עם יחס אדיב ושירות מעולה.

הייתי אצלו לפני שבוע לכיוון פרונט ואחרי שיצאתי הרגשתי שההגה טיפטיפה עקום שמאלה אבל ממש בקטנה, התקשרתי לאלי והוא ישר אמר לי לבוא וסידר את זה ואמר שאם אני מרגיש שזה עדין לא טוב לחזור שוב, וההגה ישר פלס.

כמו שאמרתי שירות מעולה בהחלט אחזור לשם שוב ואמליץ לחבריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • שנתיים מאוחר יותר...

מקפיץ ומעדכן; הייתי שם השבוע, וכפי שנכתב בהודעה הראשונה בשרשור, השרות והיחס נותרו מעולים כשהיו.

אלי מבצע נסיעת מבחן לפני הכיוון, מבצע את העבודה ומסיים בנסיעת מבחן כשהלקוח יושב לידו. בנוסף, מעניק אחריות לשנה שבמהלכה הוא ממליץ לקפוץ אליו פעם בשלושה חודשים לביקורת. והכל בסבר פנים ובחיוך. אלו בעלי המקצוע שהולכים ונעלמים, ואני הייתי רוצה לראות יותר מהם.

20191126_124314.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...