Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 107 התקנת רמקולים בדלתות האחוריות

mosheva
שימו לב! השרשור הזה בן 2859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין להתקין רמקולים אחוריים בדלתות ב 107 שלי, ה 107 לא מגיעה עם הכנה לרמקולים בדלתות ובכלל בקושי שיש פלסיטקה שם.

היתה ברשותי 107 שהתקנתי בה רמקולים במגש האחורי אך זה לא פרקטי עבורי, יוצא לי יותר מידי פעם לקפל את המושב האחורי בכדי להכניס ציוד, לכן חשבתי על אופציה להתקנה בדלתות האחוריות.

$_1.JPG

בנוסף מצאתי את המדריך הבא: http://www.toyota-tech.eu/aimuploads/%7 ... 240-60.pdf

עבור הטויטה AYGO שלמעשה זה אותו הרכב, האם מישהו יודע אם ב 107 זה בנוי גם כך?

אני לא מחפש משהו מפוצץ ולהגיע לרמת סאונד מטורפת, אני מחפש להתקין את המגבר שיש ברשותי עם רמקולים מספקים ושיכנסו איך שהוא בדלתות.

אני מאמין שצריך לבצע שם בנייה של פודים לרמקולים או משהו בסגנון, אשמח להכוונה לאיש מקצוע באזור השרון (נתניה והסביבה) ומה העלות הצפויה.

במקביל אשמח לשמוע על פתרונות יצירתיים אחרים לרכב שלי.

נ.ב - הרכב שלי לא אדום :lol:

תודה רבה,

משה.

עריכה אחרונה על ידי mosheva
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מנסה להבין מה הטעם להתקין רמקולים אחוריים ברכב שתא הככפות בו הוא תא המטען?

אם אין סאב וופר ברכב ואתה רוצה לקבל השלמת נפח של באס - אתה צריך להתקין 6*9 וזו תהיה בניה גדולה מאוד על הפלסטיקה העדינה הזו - לדעתי לא רעיון טוב.

או סאב וופר שיכול להכנס מתחת למושבים שם או להקריב את תא הכפפות האחורי לטובת סאב וופר וכשצריך מקום לנתק אותו.

או לבנות תיבה לסאב וופר בבאר הרגליים של הנוסע ויש שם באר רגליים ענקית ואפשר לעשות שם הרבה מאוד דברים מעניינים.

אם אתה רוצה רק השלמה של סאונד - תשים שם רמקול 3.5 אינטש קואקסיאלי ותחתוך אותו עם קבל לחישוב נקודת חיתוך של 400-500 הרץ ב6 דיבי וזה יעשה עבודה טובה מספיק - אולי אפילו אם יש שם אזור עם פלסטיקה ישרה יחסית תוכל להתחמק מזה בלי בניה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים הקדמיים מאוד קטנים ולא איכותיים ולמיטב הבנתי גם רמקולים טובים ומוגברים לא יתנו לי יותר מידי... בכל זאת הם לא נותנים בס.

ב 107 הקודמת שלי הרמקולים שהתקנתי על המגש היו 6X9 עם מגבר וזה עשה את העבודה לטעמי, בגלל שאני רוצה להימנע מהתקנה על המגש בגלל האילוצים שלי הייתי שמח לדעת מה האופציות שעומדות לפני...

לכן רמקולים עם בנייה כזו או אחרת בדלתות האחוריות היו עונות לי על הדרישה... אני אצלם טוב יותר את חלל הדלת...

תודה,

משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או 6*9 בתיבות אטומות קטנות וסטנדרטיות ל6*9 בצדדים של תא המטען.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתי הייתה, שתתקין סט רמקולים מקדימה (קומפוננט) שמוגבר ע"י מגבר וכך תהיה עצמה מספיקה. בתא מטען תשים סאב בשביל השלמת באס.

זה יהיה הכי איכותי. כמובן שזה תלוי אם יש לך מקום בתא מטען לסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...