Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורשה 356B T6 CAB שחזור מלא

57mmStroke
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע אליי לסדנא לפני זמן מה המכונית הזו.

2015-03-27 16.51.31.jpg

הבעלים קנה אותה על עיוור. 356 T6 גג נפתח (מונח עליה הרדטופ בתמונה).

2015-04-10 12.43.33.jpg

הוא רוצה אוטו חדש. חדש ויפה.

האוטו חי רוב חייב בדרום- אפריקה. בערך בשנת 81 הועמד (למזלו של האוטו) ממועד הייצור 62 ועד שנת 81 האוטו חונטרש כהוגן, ועבר תאונות (נראה בהמשך).

תחילה צריך לפרק, לארוז ולאחסן את מה שימפרקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מעניין! יצא לי לראות אחת לא מזמן במצב מדהים, לקח קצת זמן להסביר לסובבים אותי למה אני מתלהב מחיפושית מוזרה ומנצנצת...

בהצלחה, עוקב לעדכונים.

Skickat från min LG-D855 via Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעקוב בעיניין.

מה שבטוח, בסוף השיפוץ היא תהיה יפה יותר מהיום בו עזבה את שערי המפעל, ובמצב מכאני מושלם.

נשמח לעקוב אחר תהליך השיפוץ.

בהצלחה !

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעוקבים, ולמגיבים.

המשך פירוק - בתמונה הזו ניתן לראות את פתח מילוי תא הדלק בתוך תא המטען דבר שגורם לפתיחה תכופה של המכסה בעל מנגנון הראצ'ט המתוכנן ומבוצע כמו שרק הגרמנים מסוגלים. אך חוסר עדינות של עובדי תחנת דלק מהר מאוד גורמים לשבירה של מכסה המנוע. . כמו שניתן לראות בתמונה 2015-04-10 12.51.30.jpg

דגם הסי כבר זכה לפתח מילוי על הכנף הקדמית, דבר שנמשך עד לימינו אני מניח (לפחות ככה זה ב-996 שאותן אני טיפה מכיר).

בלמי תוף מאלומיניום עם צלעות קירור הם אחד הדברים שנותנים לאוטו את הייחודיות שהיצרן הזה הצליח לטפח עד לימינו. לא להגיד לה שהיא חיפושית!

2015-04-13 11.34.07.jpg2015-04-13 14.04.41.jpg2015-04-13 10.54.06.jpg

עוד דבר שאני אוהב בשלב הפירוק של מכוניות שלא נלעסו זה הציוד המקורי שמורכב עליהם. אצל האנגלים זה יהיה לוקאס, אצל הגרמנים ניתן לנחש בקלות -

2015-04-13 09.08.51.jpg2015-04-10 16.45.59.jpg איך לא. לא יודע מה אתכם, אני יודע איזה רכיבי חשמל אני אישית הייתי מעדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד מהשרשורים שיגרמו להזיל פה ריר והרבה. תודה על השיתוף.

אשריך שאתה עוסק בזה (אני מניח שאתה אוהב את מה שאתה עושה).

שאלה בבקשה - איך מתארגנים על חלקים לרכב הזה ? ניתן למצוא הכל ? חלקי פח ? (מייצר לבד ?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מחכה לשרשורים כאלה.

כהרגלך, בבקשה להפציץ בתמונות והסברים, תודה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפירוק נמשך -

2015-04-15 10.47.26.jpg הסרת ה-(FALSE FLOOR) מגלה שהאוטו היה במקור כחול ליתר דיוק (AQUAMARINE BLUE).

2015-04-15 10.03.29.jpg

סף הדלת מסתיר 2015-04-15 10.47.17.jpg הרבה חלודה 2015-04-15 11.14.27.jpg

לגבי זמינות חלפים - יש הרבה חלקי גוף חיצוני שמיוצרים ברפרודוקציה באיכות סבירה + (למען האמת מהטובות שנתקלתי בהם), וזאת לכל דגמי ה356 מה- PRE A ועד ה-C.

אני מזמין מקארמאן קונקשיין הם נמצאים בדרום אנגליה והחלקים מגיעים אליי למחרת.

חלקים מכניים גם כן זמינים. חלקי קוסמטיקה יש בנמצא, לפעמים צריך לחפש. לפעמים צריך לשלם כסף רב. אבל תמיד אפשר למצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר טוב יש אחת שהוא רכש לפני כמה שנים, מקורית לחלוטין ועם פחות מ40k מייל, היא עומדת ומחכה לתור שלה, כרגע הוא מסיים את השיפוץ של הפרארי GTO שחיכתה כמעט עשור והוא כבר התחיל את העבודה על הרנו 5 טורבו 2...

אני הולך לעקוב אחרי השרשור הזה בהנאה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שפתחת את השרשור הזה עברתי על כמה שרשורים נוספים.

כל הכבוד על העבודה, ממש אומנות. מדהים לראות איך רכב חוזר לחיים אחרי שהחלודה אכלה אותו.

בנושא חלקי הפח, מה המצב עם דגמי ה912?

Skickat från min LG-D855 via Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעוקבים ולמגיבים, מישראל, מהיבשת הישנה, ומהעולם החדש.

לגבי ה912 זמינות חלקים טובה בנושא חלקי הפח, עפ מה שידוע לי. גם בארהב וגם באירופה.

נמשיך בפירוק

קדמת המכונית כבר מפורקת 2015-04-15 18.43.02.jpg והלאה ללוח השעונים 2015-04-15 18.13.52.jpg הנה נשלף מד האוץ (ספידומטר)

וגם שעון הסלד (שכמובן לא קיים בחיפושית) שמבדיל אותנו מהעממיות של VW.

2015-04-16 09.18.04.jpg שימו לב איפה הקו האדום - יש בימינו מנועי דיזל עם קו אדום יותר גבוהה!

נמשיך בסופש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...