Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורשה 356B T6 CAB שחזור מלא

57mmStroke
שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

אז אילן, בוא תעזור גם אתה להפיח פה חיים,

נשמח לראות תיעוד של העבודות כמו שעשית עם הדה שבו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת , את שיפוץ הסיקס תיארתי וצילמתי מההתחלה בפורום של מועדון - CJCLUB .

לא ממש יודע כיצד לצרף קישור ( אולי אחד הצאצאים יעזור בימים הקרובים ) .

אך הוא מופיע בפורום המועדון תחת - סיפורי ג'יפים ( אותו שם משתמש ) .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

נמשיך מהנקודה בה הפסקנו, גוף המכונית מוכן לצביעה.

A58FA035-D2EA-46EA-B3DD-826304F10C2A.jpeg

8BD92D4C-0EFA-492B-8961-794D919142B8.jpeg

העדכון אינו בזמן אמת, כפי שכבר ציינתי בהודעה קודמת, את ההתרחשויות בזמן אמת אפשר למצוא באינסטאגראם @fourleafcloverclassics.

תודה לכל מי שעדיין מתעניין בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לראות פרוייקט כזה מתקדם .

ממש נהנה לעקוב אחר השירשור הזה .

אני כרגע מחפש את הפרוייקט הבא .

גדי , עוד חודשיים מתקיים היריד הגדול בביולי - 1/2-9 , אני אהיה שם ולאחר מכן טיול מקיף באנגליה וסקוטלנד .

הייתי שמח להפגש ולהכיר עוד בעל מקצוע מעניין - מה לעשות נולדתי סקרן .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום הזה פינות חמד נעלמות...אותי שבתה עבודת הפחחות\מסגרות, ההלחמות, הכיפופים, הריקוע והפיניש, כל עבודת המתכת. עשרות שעות עבודה ויצא תכשיט לא פחות ממדהים, ממש כמו צורף מיומן. נהניתי מכל רגע ואמשיך לעקוב, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים,

אילן, ברצון אתה מוזמן להגיע לביקור במוסך, לא ידוע אם תמצא שם בעל מקצוע מעניין, אבל אני אהיה שם :)

את הכתובת שלי תוכל למצוא באינטרנט ולשבץ בתכנון הטיול

http://Www.fourleafcloverclassics.co.uk

אשתדל שיהיה קפה שחור :) תה של אנגלים יש.

טוב נמשיך, בזמן שהאוטו בצביעה, זה הזמן להתחיל לעשות עיבוד לכל שאר החלקים.

הטלפון לא נותן לי להוריד תמונות מהענן או משהו כזה, אצרף תמונות בקרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה להעלות תמונות: הנה חלקי מתלה קדמי stub axleDCD1E26B-24BE-4A35-9607-E6D7FD0E873C.jpeg

אחרי החלפת תותבים.

31C935B1-6D79-4A11-9D1C-610153827D6A.jpg וזה ציר מכסה הבגז׳ (הקדמי) זהו ציר ראצ׳ט. זמן רב הקדשתי לבניה מחודשת של הרצ׳ט שהיה בלוי. למעשה בשלב מסוים של החיים של האוטו אחד הצירים מפסיק לעבוד וזו הסיבה שמכסי בגז׳ מתעקמים והמסגרת הפנימית נשברת.

0F5CFD81-3218-4F0B-9C6E-DF3303009B07.jpgכל החלקים והברגים שדרשו ציפוי באבץ נשלחו לדארבי.

חלקי כרום גם נשלחו אליהם.

דארבי מאטל ריפינישרס נחשבים באנגליה למובילים בתחומם בציפוי כרום, וזה מתבטא בתוצאה וגם במחיר. לשמחתי אני מגלה בשנים האחרונות שהלקוחות מעדיפים לשלם יותר ולקבל תוצאה טובה מאוד, מאשר לשלם 25 אחוז פחות ולקבל תוצאה בינונית.

תמונות של כרום בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

F7B8F35A-6A2A-4E2E-9951-22F30DB84E8B.jpgחלקי הכרום של צירי המושבים

6332700F-3073-4F7B-9293-A78444775C28.jpg

לא מדובר רק בעניין הברק, האיכות באה לביטוי בהשתקפות למעשה כמו ראי

3DE7FBA9-0C77-47D9-B17F-86A6ACCDDB45.jpg

חלקים רבים בתוך מנגנון הציר, וגם ניטים solid rivets שנקדחו בזהירות כך שישאר להם זנב שאותו אפשר לתפוס בזהירות עם רתכת tig. את זה למדתי במקום העבודה האחרון שלי כשכיר בבית מלאכה ששיחזר רק דגמי db מוקדמים של אסטון מרטין (עד db6 עם חריגה לdbs ו- amv8

25F80A28-69A7-450B-8EA1-5F5DABB523A4.jpg הנה כמה מחלקי הציר5BB5E41F-38D9-4A95-9464-7F79184AB614.jpg 4F2C6103-4218-4B5B-A932-E64D7A705C57.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים, אין מילים.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייסבוק גם לי אין- למוסך יש אינסטאגראם. תבקשו מהילדים להראות לכם.

האוטו חזר מצבע, הבעלים בחר גוןן בשם bali blue.

92E1EEDB-6419-47BE-BD52-1F356247AAFB.jpg 33A9B220-5AC7-4C08-8194-C1DD91771080.jpg 80441A17-C9B5-4018-BDF3-1624E72F9EB8.jpg

התמונות צולמו בספטמבר. בתמונה האחרונה אפשר לראות על הרוטיסרי (שיפוד) את הפרויקט המקביל עדיין בשלבי עבודות הברזל, מוזר איך שהעולם הזה עובד, המכונית על השיפוד (אלפא ג׳ולייטה ספיידר משנת 1960) כבר מוכנה, והפורשה עדיין בהרכבה. יש לכך סיבות רבות.

עבודצ הצבע של הפורשה בוצעה אצל בית מלאכה מקומי, כשנאמר מקומי הכוונה לבית מלאכה שאינו בעל שם בעולם השיחזור באנגליה ולא נשלחות אליו מכוניות מסדנאות בעלות שם גדול.

עבודת הצביעה בהתאם. האוטו אמנם מאוד יפה, הלקוח מרוצה וכו, אבל עין של בעל מקצוע תמתא בקלות הרבה דברים שיכלו להתבצע טוב יותר, בעיקר בשלב ההכנה לצביעה כלומר בשלב היסוד, וההחלקה.

האלפא לעומת זאת- בעליה ביקש ממני שהאוטו ייצבע בסדנא שלדעת רבים היא הטובה ביותר בבריטניה. אבל על כך בשרשור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מה רמות המחירים של צביעה אצלכם? ברמות האלה שבין הפורשה לאלפא.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...