Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית רכישה שלילית באתר "auto365.co.il"

GATO
שימו לב! השרשור הזה בן 2847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

בתאריך 4.6.2016, רכשתי דרך האתר מחזיר אור אחורי לאלפא רומיאו דגם 147.

ההזמנה נעשתה באמצעות דואר ישראל, ב26.6 (לאחר 22 יום כן ,לא מודבר באיביי אלא בחנות אנטרנט בארץ!) אני מתקשר לחנות, מסביר על המקרה מבקש מספר מעקב, הוא מצידו טוען שאין לו מספר מעקב, אבל מתחייב לבדוק את העניין מול הדואר לחזור אלי, אמרתי לו בסדר ואני מחכה לשיחה.

אני מתקשר אחרי מספר שעות, שום הוא טוען שהוא דיבר עם הדואר וצריכים לחזור אליו עם תשובה ו "הוא לא שכח אותי" ועד 16:00 חוזר אלי, אלי הוא כבר לא חזר באותו היום.

אני מחכה עוד יום עדיין אין טלפון וגם אין פתקים בדואר,כלום.

אתמול שוב טרחתי להתקשר למוכר בבוקר(הוא כמובן מצידו לא מתקשר ללקוח למרות ההבטחות),כאמור אומר לי שבאותו היום יחכה לי פתקית מדואר,נחשת נכון, שום פתקית מדואר ישראל לא הייתה שם, וגם לא היום.

עבר כמעט חודש ימים מאז אישור ההזמנה שלי, והיא עדיין לא הגיע.

דואר ישראל עד כמה שמדובר בגוף לא יעיל (בלשון המעטה) לא מאמין שלוקח חודש תמים לקבלת מוצר בפנים הארץ (חבילות מחו"ל של דברים קטנים הייתי מקבל תוך 3 שבועות).

אני אעדכן בפוסט זה את השתלשלות האירועים, ובמידה ולא אקבל את המוצר בימים הקרובים, אשקול את המשך צעדי.

מה שלי מאוד הפריע זה שמכור מבטיח לך מספר פעמים שהוא ידאג לך, ויחזור אליך לבד, וכמובן אף אחד לא חוזר,וכל פעם מחדש שאל אותי לגבי מספר הזמנה ועל איזה מוצר מדובר.

את הכסף כמובן הוא כבר קיבל, אז מה אכפת לו...

עריכה אחרונה על ידי GATO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר, לפני שלושה חודשים בערך קיבלתי מכתב מדואר ישראל לבוא לאסוף חבילה.

לא היה לי מושג מה זה היה כי לא הזמנתי כלום.

הלכתי לאסוף את החבילה, מסתבר שזה מהצבא הזמנה לטקס סיום מילואים.

ההזמנה הייתה ללפני שנתיים וחצי.

וזה חוויה אישית, לא מישהו ששמע ממישהו ששמע. אני אישית.

בוא נגיד, רוב הסיכויים שהוא אכן שלח, אבל אם זה בדואר רגיל ... חפש ת'דוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאי 2015 הזמנתי מצלמת רכב מאיביי.

אחרי 3 חודשים שהיא לא הגיעה ומספר המעקב נעצר ברומניה פתחתי דיספיוט, ושלחו לי מצלמה חדשה שהגיעה אחרי 3 שבועות.

בפברואר אני מקבל טלפון מהדוורית (אצלנו בישוב כולם מכירים את כולם.)

"הגיעה איזו חבילה ללא מספרים. אין לי מושג ממי אבל יש את השם שלך. בוא תראה"

מגיע - והופה - הנה המצלמה.

החזרתי למוכר מאיבי..

ככה שהכל יכול להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gato - פעם הבאה תזמין מחו"ל. המוכרים שם זריזים יותר בדר"כ בשליחת הפריטים. אני חושב שגם יותר אמינים.

אם הפריט מאירופה - יגיע גם מהר יחסית.

לגבי דואר ישראל - אין הרבה מה לעשות (מכתבים, גם פה בארץ - יכולים להסתובב ברחביה הרבה זמן עד להגעתם).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאי 2015 הזמנתי מצלמת רכב מאיביי.

אחרי 3 חודשים שהיא לא הגיעה ומספר המעקב נעצר ברומניה פתחתי דיספיוט, ושלחו לי מצלמה חדשה שהגיעה אחרי 3 שבועות.

בפברואר אני מקבל טלפון מהדוורית (אצלנו בישוב כולם מכירים את כולם.)

"הגיעה איזו חבילה ללא מספרים. אין לי מושג ממי אבל יש את השם שלך. בוא תראה"

מגיע - והופה - הנה המצלמה.

החזרתי למוכר מאיבי..

ככה שהכל יכול להיות.

כמו שכתבתי בהודעה, קרו דברים מעולם ונכון ורוב הסיכויים שזה בדואר, אני לא טוען שהוא לא שלח את זה בכלל.

אבל דבר אחד בטוח שהוא פעמיים הבטיח לי שהוא יחזור אלי, ופשוט לא חזר.

סצנריו נוסף יכול להיות שהוא שלח את זה לא כמו שהוא טעון, אלא נניח אחרי שבוע (אולי לא היה במלאי).

אני לחנות האנטרנטית הזאת לא מתקרב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשית כלום? למה?

לא זוכר בדיוק מה היה, זה היה מזמן.

הזמנתי פילם או שתיים של השחרת חלונות, החבילה לא הגיעה, לא הצלחתי לקבל תגובה מהשירות לקוחות ובסוף ויתרתי.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה, לפני כשנה הזמנתי דרכם בוסטר - מרחו אותי שבוע, נתנו לי מספר מעקב שלא היה קיים במערכת של הדואר, ועוד כמה תירוצים מטופשים.

כשהבנתי שרציניים הם לא, ביטלתי את ההזמנה - גם כאן הם לא עשו לי חיים קלים וטענו שהיא כבר נשלחה, כתשובה שאלתי מה הכתובת להחזרה, ואז כבר נפל להם האסימון וביטלו לי את העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה, לפני כשנה הזמנתי דרכם בוסטר - מרחו אותי שבוע, נתנו לי מספר מעקב שלא היה קיים במערכת של הדואר, ועוד כמה תירוצים מטופשים.

כשהבנתי שרציניים הם לא, ביטלתי את ההזמנה - גם כאן הם לא עשו לי חיים קלים וטענו שהיא כבר נשלחה, כתשובה שאלתי מה הכתובת להחזרה, ואז כבר נפל להם האסימון וביטלו לי את העסקה.

גם אני היום ביטלתי את העיסקה,פשוט חוצפה, חודש מחכה למוצר פנים הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...