Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצג שווא של שרותי דרך לגבי צורך להחליף מצבר

ADVANT
שימו לב! השרשור הזה בן 2857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר ימים בלילה רכבי נשאר עם מזגן ואורות לא מונע וכתוצאה מכך המצבר התרוקן.

רדיו עדיין עבד, פתיחה וסגירת דלתות מהשלט עבדו.

וכשהגעתי לרכב לא הצלחתי להניע אותו.

לאחר כשעתיים הגיע שרותי דרך, הוציא מהתא מטען שלו מצבר משומש ובלוי וחיבר עם כבלים ארוכים מאוד למצבר שלי, דבר זה לא ניראה לי תקין ודרשתי לחבר את האוטו שלי למצבר חדש או ישירות למצבר הרכב שלו, הוא סרב וטען שככה הוא עושה לכל הרכבים, הרכב שלי לא הצליח להניע.

הוא הציג בפניי 2 אפשרויות, או לרכוש מצבר חדש ממנו, או לחכות שוב לגרר כי הוא לא יכול לגרור.

* אגב - גרירה מחניון זה בתוספת תשלום !

בדקתי את המחיר שלו והסכמתי לשלם 200 ש"ח מעל המחיר שוק, הבחור החליף למצבר 40 אמפר חדש והאוטו שלי הניע בשנייה, ביקשתי להשאיר את הרכב מונע ולהחזיר למצבר הישן ומחר ארכוש חדש יותר בזול אם בכלל יהיה צורך, כי המצבר שלי חדש ובמצב מצויין (12.5 וולט כשלא מונע) הוא סרב.

ביקשתי ממנו להשאיר את המצבר הישן כי ידעתי שהוא תקין לחלוטין, הוא סרב וטען שזה החוק ואני צפוי לקנס כספי !

בלית ברירה מפאת השעה כל אחד נסע לדרכו.

התקשרתי למוקד ושאלתי על נושא הקנס, הם טוענים שזה באמת החוק ושאלו למה לא קיבלתי מצבר זמני, ולאחר מכן הנציגה התחרטה שהזכירה זאת ותירצה מכל מיני תירוצים למה לא מגיע לי מצבר זמני - "כי אולי לא היה עליו"שאלותיי:

1) האם ניתן לבטל את העסקה בטענה של מצג שווא? אני מאמין שהבחור רימה אותי ולא באמת רצה להניע לי את הרכב.

2) אולי בגלל התנאי (החזרת מצבר ישן) שהתווסף לאחר ביצוע העסקה אני יכול לבטל?

2) האם יש נוהל או דרך לפי חוק שיש להטעין את המצבר הישן שלי ? שלא ע"י מצבר בלוי ?

3) האם הוא היה חייב להציע לי מצבר זמני?

אולי כן היה עליו והוא לא רצה? אולי בכוונה הוא לא לוקח מצבר זמני בשביל למכור מצבר חדש.

4) אין לי דרך לבדוק את תקינות המצבר הישן שלי היות והוא נלקח ממני.

אני מרגיש מרומה ושדחקו אותי לפינה ולא מוכן להיות קורבן לעוקץ מסוג זה.

איך ייתכן שמצבר גדול\רגיל לא מצליח להתניע לי את הרכב, ומצבר חצי מהגודל חדש כן מתניע !?!

אני בטוח שהמצבר הקודם שלי תקין ועבדו עליי (זה לא פעם ראשונה ששרותי דרך מנסים לשכנע אותי לרכוש מצבר חדש)

אשמח לשמוע מה אתם הייתם עושים והאם יש דרך לבטל את העסקה

תודה ושבוע מבורך לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תקנה ב200 שקל מEBAY דבר שנקרא JUMPER

יניע כל רכב כל עוד אפשרי

הציל אותי ומספר אנשים בצידי הדרך שנקרו בדרכי

אצלי נמצא כבר שנה וחצי ללא שום בעיה (משמש גם כמטען נייד בטיולים בארץ ובחול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מאוד ללבך!

קיבלת שירות שאתה מנוי עליו, נותני השירות מנצלים את המצב כדי למכור במחיר מופקע. מעטים הם נותני השירות הישרים בעניין הזה, חיים הכט הציג תחקיר דוקומנטרי מצולם בעניין.

יחד עם זאת, לא הייתי קורא לכל העניין עוקץ.

באיזה רכב מדובר?

האם מספיק לו 40 אמפר?

אם לא, אולי זאת עילה לקבל מצבר מתאים או לבטל את העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום חוק שאתה חייב להשאיר לו את המצבר הישן! -כשאתה קונה מצבר באוטודיפו אף אחד לא מחייב אותך להביא מצבר ישן במקום החדש, המון בתי עסק אומרים שיש חוק כזה כדי למכור את המצבר הישן למתכת ,

לא פעם נתקלתי בבתי עסק שאומרים אני חייב להחליף לך ולקחת את הישן, אמרתי להם יפה תודה והלכתי.

ולא פעם קניתי מצבר בחנות, החלפתי לבד ואת הישן נתתי למוסך שאני רוצה, שימכור לברזל.

ואגב - פות"ש , גם אם המצבר שלך מת אין שום סיבה בעולם שהתנעה עם כבלים לא תצליח, נשמע חשוד המקרה שלך

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המקומות שרציתי לקנות מצבר אמרו לי שצריך להשאיר פקדון של 50 שקל עד שאחזיר את הישן

משהו בקשר לחוק של המשרד לאיכות הסביבה כדי שלא יזרקו מצברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי מספר פעמים באוטודיפו ופעם בחנות פרטית, אף פעם לא ביקשו ממני להחזיר מצבר או פיקדון, אם יש חוק כזה אשמח לראות זאת באתר רשמי של משרד איכות הסביבה, אולי אני מפספס משהו.

זה ברור שאם אזרוק מצבר ככה סתם אקבל קנס, אבל זכותי המלאה להחזיק אותו בבית אם אני רוצה

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני מקומות שונים ביקשו ממני פיקדון 50 ש"ח (באחד המקומות מכירים אותי, רק התבקשתי להביא מצבר אחר בהקדם), טוענים שמזדכים עליהם/ממחזרים אותם. הגיוני שמחיר מצבר יכלול החזרת מצבר ישן.

לא יודע אם יש תקנה שמחייבת (ואם אין לי מצבר ישן) אבל בטוח יש תקנה שמחייבת מהמוכר לפנות את המצבר המשומש כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים קניתי מצבר,באתי עם רכב תקין לחנות,קניתי והרכבתי ברכב הנזקק.

אף פעם לא ביקשו את הישן .

Sent from my G7-L01 using Tapatalk

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג שרותי דרך לא הטעה אותך לגבי החובה לקחת את המצבר.

מי שמוכר לך מצבר, מחויב חוקית לקחת את המצבר הישן ולהזדכות עליו (המצבר מועבר למחזור).

החוק עליו מדובר הוא החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות התשע"ב-2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתלונן בחברה שדרכה קיבלת את שירותי הדרך, על סמך מה הוא קבע שהמצבר שלך דורש החלפה? גם מצבר חדש לא יצליח להניע רכב אם השאירו את האורות דולקים. חוצפה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג שרותי דרך לא הטעה אותך לגבי החובה לקחת את המצבר.

מי שמוכר לך מצבר, מחויב חוקית לקחת את המצבר הישן ולהזדכות עליו (המצבר מועבר למחזור).

החוק עליו מדובר הוא החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות התשע"ב-2012

החוק אינו חל על מצברי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת שירות והסכמת למצבר חדש .מה יש לך להתלונן עכשיו? הוא נתן 2 אפשרויות ובחרת לבד לרכוש וגם ידעת שאתה משלם יותר כי זה חלק של שירות.

אני מבין אותך אבל אם הייתה בטוח שמצבר שלך תקין הייתה צריך לבקש עזרה מרכב אחר אבל בחרת לרכוש מצבר חדש.

דרך אגב מצבר שלך היה באחריות? וכמה אחריות קיבלת על מצבר החדש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...