Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר - נשים מאחורי ההגה

Miura
שימו לב! השרשור הזה בן 7890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני באמת אוהב נשים. אם הייתי שובניסט, לא הייתי מעלה את השרשור הזה בפורום הזה. כל יום אני טוחן 5 עד 6 ק"מ (ועוד בגבעות של ירושלים) רק בשביל לשמור על תחת מוצק כמו שהן אוהבות, ואם זה לא התחשבות, אז תגידו לי מה כן. אבל מאחורי ההגה, נו טוב.

אני לא אומר שנשים הן נהגות גרועות יותר. או, לא. רק היום ראיתי איזה "חובב הגה" מזגזג לו ב-106 ראלי משופרת. הוא היה כל-כך עסוק בטלפון (דיבורית? מה זה?) שלא היה לו זמן להתמקד בנהיגה כנראה. חבר שלי (שהוא זכר לפי הכרומוזומים, אבל אני לא בטוח לגבי השאר) מנסה כל הזמן להתאבד על הכביש ועוד במהירות נמוכה ב-20 קמ"ש מהמרבית.

אני רק אומר שיותר נשים סובלות "מבעת כבישים". יש נשים שנכנסות להיסטריה ברגע שהן יושבות במושב הנהג (או במושב ליד - ואז הן היסטריות פסיביות). הן נצמדות להגה בכל כוחן והפתרון שלהם לכל מצב בכביש הוא לחיצה היסטרית על דוושת הבלם.

אתמול נסעתי לי אחרי אחת כזאת במהירות של 20-30 קמ"ש בכביש המוביל לביתי. כביש בו אני נוהג לנסוע 100-110 (אינצ'ים לשניה כמובן) וגם אחרים נוסעים בו 70-80. בשלב מסויים התפרץ סוס לכביש, לא נעים, היה עלול להגמר בתאונה. אבל הלו!!! כמעט תאונות יש בערך פעמיים ביום לכל נהג ישראלי. לא צריך להתרגש יותר מדי.

התגובה שלה הייתה כמובן להגביר את הלחץ על דוושת הבלם ולנסוע אחרי הסוס (שדהר על השוליים). מחט מד-האוץ שלי החליטה בשלב זה לנחות סופית על ה-0, הנסיעה הפכה להיות כל-כך איטית שפשוט לא היה לה כוח להתרומם. כמובן שהייתי עוקף, אבל כל הזמן הייתה תנועה נגדית.

רק לאחר הבהוב אגרסיבי באורות הדרך, אורות ערפל וצפירות, נאותה הבחורה לעקוף את הסוס, ואני אותה.

והכי גרועות זה ההיסטריות שנוהגות ב-SUVs ענקיים. הן בדרך-כלל לא רואות מה קורה מתחת לחרטום של המפלצת שלהן, ותחושת הביטחון המדומה שלהן מגביר את הסכנה הנשקפת מהן לציבור.

אשמח לשמוע תגובות.[/b]

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה :

הנושא קרוב אלי מאוד עקב היותי בעלים של RSI...רכב לא שקט כ"כ ... ועקב היותי בן למשפחה פולניה...לצערי.

אז ככה - כהיסטריות פאסיביות זה הולך ככה : "אל תנהג כ"כ מהר" - כשאני על 60+- בכביש עירוני בהילוך שני...אני אשם שהסל"ד ב4000 ???? או למשל "למה אתה עובד בין נתיבים כל הזמן??אי אפשר להשאר באותו נתיב????" - כשאני נוסע בכביש החוף במסלול הימני ועוקף לאנטיכס שהחליטה שהמהירות החוקית גבוהה מידי... או למשל "למה היית צריך לקנות רכב ידני ועוד 3 דלתות????" - מפי אחותי הגדולה שלצערי\כאב ליבי חולקת איתי את הרכב עד שתעבור דירה או - זה לא ציטוט - נסו אתם לשבת ברכב שלכם (לא לנהוג אלא לשבת במושב שליד הנהג (אני יודע שרובכם לא מכירים אותו...) רק תנסו את זה , וקחו בחשבון שבמושב הנהג יושבת אחותכם , במקרה זה כמו שאמרתי שותפה לרכב...והיא נוהגת כמו...איך להגדיר את זה...כמו ביום שבו כוכבי ינסה לנהוג בצורה נמרצת על ידני...משהו נוראי!!!!!!! הרכב אומר "שמע ישראל" בכל העברת הילוך, כל לחיצה על הברקס גורמת לו להשמיע את ברכת הגומל...כשלא דיברנו על נסיונות חנייה או נסיעה בפקקים שמהצד נראה כאילו היא ממש רבה ומתווכחת עם הרכב....כמה כואב כמה חבל כמה מיותר...אבל אין מה לעשות, בחיים צריך לדעת להתפשר....אבל למה לעזאזל זה צריך להיות עם

הRSI??????!!!!!!!!!!!!

ותודה למיורה שנתן לי הזדמנות לפרוק עול... :roll:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכיר את המכונית שלי עלול לחשוב שאני נוהג אגרסיבי -

המכונית (תלתן ירוק בצבע אדום) מזנקת בעוצמה בכל רמזור, תוך שהיא משאירה מאחוריה מיני ערסים מאותגרים שכלית, צפונבונים מופתעים ולפעמים גם אימפרזות רדומות.

אתם עלולים לראות את המכונית גם נוסעת ברוגע ב- 90-100 קמ"ש בעליות של פרויד תוך עקיפת שמאלנים מטרידים בקלילות ובאופן זורם.

לפעמים גם תזהו את המכונית משתחלת בקלילות בתנועה כבדה, וממשיכה הלאה בנהמה.

עצרו...

לפני שאתם אומרים: "אהלן איתן, נפלו לך חלקים מהאוטו על הכביש"

תבדקו טוב - אולי החברה שלי נוהגת.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוגתי שתחיה נהגה על הלנצ'יה בדיוק 100 מטר. היא קיבלה סיבוב אחרי שקניתי. זה התחיל ב- נראה לי שהקלץ' תקוע. לא - תלחצי חזק.

וחוץ מזה הנטיה שלה להחליף הילוך ב-2000 סל"ד קצת מעליבה את האוטו. אז היא לא נוהגת באוטו (לא נורא... :twisted: ) אבל כשאני נוהג, תמיד היא טוענת שאני מתפרע. וכשאני איתה אני רגוע רגוע. לא סוחב טורים, לא עוקף מימין (טוב, נו, כמעט ולא), ולא נוסע הרבה יותר מהר מהקצב הממוצע סביבי (שאני לא יודע מה הוא כי האוטו כבר שנתיים וחצי בלי כבל ספידומטר - וזה בכלל לא מפריע לי 8) ) .

אבל כשהיא נוהגת על הקורולה האוטומטית של אבא שלה שצמודה אליה - היא מקללת, עוקפת על השוליים, נוסעת 160 בכביש החוף, תוקפת פניות במהירות, בולמת חזק ברגע האחרון ומתעצבנת על כל הצבים והשוקיסטים שעל הכביש.

מה אני צריך להגיד? יש דרג ויש זרג. וכנראה שאני הזרג אצלנו בבית. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הוא איך היא ניגשת לביצוע טסט לרכב.

http://www.larechev.co.il/prepare_item.asp?id=34

פשוט להתעלף.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית - ענק...

גם אמא שלי אומרת לי שאני נוהג בפראות שאני מגיע למהירות האסטרונומית של 50.. וזה נורא מהר.. "איציק אל תסע מהר!!" וכו' וכו'.. אבל מה אפשר לעשות חחחח :roflmao:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאגיד את דעתי בעניין, אומר שני דברים חשובים :

1. אני לא שוביניסט, להיפך אני נהנה לראות נשים שנוהגות טוב.

2. בוונקובר ניתן לפגוש אנשים ממש מכל העולם. משיחות עם בחורות התברר לי שנשים נוהגות פחות טוב מגברים בכל העולם ולא רק בישראל.

לעניין עצמו,

כן אני חושב שנשים נוהגות פחות טוב מגברים, כשעושים הכללה.

עם זאת, זה לא נכון ולא תופס על כולן. החברה שלי היא דוגמא לכך (היא השתלטה בקלות על הקליאו ספורט ולא התביישה להגיע למנתק) וגם שיר חברתנו לפורום (ויש עוד).

אני גם חושב שהדבר הגיוני לגמרי, מהסיבות הבאות :

נשים פחות מתעניינות בנהיגה וברכב.

נשים פחות מתעניינות בנושאים טכניים (ודרושה יכולת הבנה טכנית בנהיגה).

נשים פחות אדיבות על הכביש (ועל זה הן מעידות בעצמן).

נשים יותר אדישות בנהיגה ועל כן פחות חשופות לגירויים חיצוניים.

נשים נבהלות מהר יותר ונכנסות להיסטריה בקלות יתרה (עניין של איפוק ושליטה ברגשות טובים יותר אצל הגברים).

נשים יותר הססניות ופחות מהירות החלטה (עניין של אימפולסיביות חזקה יותר אצל גברים).

בנוסף, נשים פחות מנוסות בנהיגה מהסיבות הבאות :

במרבית המקרים שבהם זוג נוסע באוטו (או משפחה), הגבר נוהג.

נשים פחות ממהרות להוציא רשיון בגיל צעיר.

נשים פחות קופצות על המציאה לקחת את האוטו עם החבר'ה, או סתם לנהוג.

נשים נוהגות מרבית הזמן רחוק יותר ממגבלות הרכב ולכן פחות מודעות לכך כשהן מתקרבות אליהן בצורה מסוכנת.

אני בטוח שניתן להמשיך, אבל אני חושב שהנקודה ברורה.

שוב אני מדגיש ואומר,

אין פרוש הדבר שגברים טובים יותר או נשים טובות פחות באופן כללי. לכל מין יש יתרונות וחסרונות.

אגב - פה בקנדה, הגברים נוהגים טוב. הנשים לעומת זאת נוהגות כמעט כמו הנהג הישראלי הממוצע. כלומר, הן כן אדיבות ונחמדות, אבל הן לא מודעות לנעשה סביבן, הן עושות כל מיני פעולות לא צפויות, הן נוסעות לאט ובאופן הססני (מדי ?), הן אדישות לגירויים חיצוניים, נתקעות בנתיב השמאלי, וכן הלאה...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...