Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CG Speed Wipe vs ONR QD

שימו לב! השרשור הזה בן 2863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול רכשתי את הqd של האחים כימיקל speed wipe ורציתי לעשות השוואה עם onr בדילול של qd.

*בהשוואה הנ"ל אני בודק את ה onr אך ורק בשימוש qd ולא בשלל שימושיו האחרים.

הדילול הוא בערך 60 מ"ל לליטר למרות שאפשר גם 50 מ"ל.

המשטח הנבדק: גג הרכב עם מלא אבק ולכלוך שלא נשטף כבר שבועיים.

לצערי אין תמונות כי לא תיכננתי לעשות השוואה.

ONR: הריח שלו נחמד blueberry נראה לי, מרסס על האזור הפגוע וגם קצת על המגבת, מחכה 30 שניות (כי לחומר לוקח קצת זמן לעבוד ולהרים את הלכלוך) ומנגב.

המשטח נקי לגמרי עם ניגוב אחד, הבעיה שהחומר מצריך באפינג ועוד באפינג ועוד באפינג שיכולים לגרום לסווירלים.

Speed Wipe: הריח, וואו! רשום cherry אבל זה פשוט מריח מטורף. ניקיתי עם זה בהתחלה את השולחן בחדר וזה השאיר ריח לאורך זמן.

נעבור לגג הרכב, מרסס על האזור וגם קצת על המגבת, מנגב ישר וזהו?! אישית עוד לא נתקלתי בחומר שלא מצריך באפינג למרות שאני יודע שזה קיים, כל qd שיש לי כגון V07 או bsd מצריכים באפינג.

בכל מקרה qd "אמיתי" צריך להיות בדיוק כמו הspeed wipe ריסוס ניגוב וזהו. המשטח חלק, מבריק (החומר מכיל gloss enhancer) ונקי.

לסיכום:

onr-

יתרונות: זול,ורסטילי (אפשר להשתמש בשלל שימושים אחרים כגון:נוזל סיכוך,rinseless wash ועוד)

חסרונות: קשה להשיג (כרגע), מצריך הרבה יותר מבאפינג אחד.

optimum-norinse-32oz.jpg

speed wipe-

יתרונות: אינו מצריך באפינג, ריח, מוסיף גלוס, מגיע בשפריצר מצוין.

חסרונות: יקר יחסית (65 שקל ל 473 מ"ל).

WAC_202_16-2.jpg

עריכה אחרונה על ידי SportsCar

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהחלט חומר מעניין, אבל יש לי עוד הרבה זמן עד שאני אסיים את הONR שיש לי או כאשר ימאס לי אקנה בנוסף אליו לנסיון את החומר של האחים הכימיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיקור,

לטעמי תמיד כדאי לקנות qd בנפחים גדולים.

הכי כלכלי שיש.

אגב, יש ל dodo juice qd בנפח של 1 ליטר מרוכז, ניתן למהול אותו עד 10 ליטר, פשוט פנטסטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק באתי להזמין את הסליק סינתטיק של כימיקל אבל העלו את המחיר שלו בפי 2 לגלון, אז ויתרתי (בעבר ביצעתי הזמנה וביטלתי גם המחיר היה חצי).

אחרי הנסיון שלך עם הספיד וויפ כנראה שאנסה אותו גם בהזדמנות, תודה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק באתי להזמין את הסליק סינתטיק של כימיקל אבל העלו את המחיר שלו בפי 2 לגלון, אז ויתרתי (בעבר ביצעתי הזמנה וביטלתי גם המחיר היה חצי).

אחרי הנסיון שלך עם הספיד וויפ כנראה שאנסה אותו גם בהזדמנות, תודה

המחיר לגלון מאמזון הוא 270 לסליק סינתטיק ו300 לספיד וויפ.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספיד הוא מוצר שאני מאד מאד אוהב! בזמנו בימי ב vix אני זה שלחץ כדי שהוא ימכר בארץ הקודש כדי שתהיה אופציית qd שלא מצריכה "באפינג" ושתהיה זולה משמעותית מה v07 למי שלא צריך את יכולות ההגנה שלו. ה speed הוא qd אמיתי וטהור אבל ההשוואה ל ONR היא שגוייה לטעמי. ONR בדילול גבוה הוא בעל יכולות "ניקוי יבש" מרשימות בשימוש נכון (ממליץ לעיין במדריך של ידידי צ'יפופו) ושם כמוצר דיי משתלם הוא עושה עבודה נהדרת(על אף שה eco smart של cg שעולה הרבה יותר אפילו מנקה טוב יותר לדעתי). שימו לב להבדלים בין qd (אמיתי) שמטרתו הסרת אבק, טביעות אצבעות וכיו"ב לבין מוצרי ניקוי "יבש" שהם בעלי יכולות פירוק ליכלוך גבוהות יותר (ובדרך כלל מצריכות באפינג). לאופטימום יש מוצר qd (אמיתי) שגם הוא מצריך באפינג(instant detailer) וגם מוצר ניקוי יבש( אופטיקלין) שמנקה אף טוב יותר מ onr. לסיכום: onr הוא מוצר וורסטילי ולכן אנחנו אוהבים אותו אבל הוא לא מצטיין כ qd או כחומר סיכוך לפלסטלינה על אף העבודה הטובה שלו גם ככזה. כחומר ניקוי- רסס_המתן_נגב או בשימוש כ"שמפו" ללא צורך בצינור הוא עושה עבודה מעולה. בניגוד לצ'יפופו אני מוכן לוותר על הבקבוק שלי רק כנגד אלפא ספיידר משנות ה 70 ☺️ .. ..

Sent from my E5823 using Tapatalk

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מבחינת פגיעה של החומרים בשכבת הגנה קיימת? אוטם / ווקס.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...