Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת ESP נדלקת לעיתים- סוזוקי סוויפט ידני 2013

alonsnir0707
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלוםת ברשותי סוזוקי סוויפט החדשה בעלת גיר ידני, עליה לכביש נוב' 2012 וגמעה 60K קמ.

לאחרונה נדלקת לי נורת הESP באופן לא סדיר. לרוב, לאחר נסיעה של מספר דקות כיבוי והדלקת המנוע והנורה כבה.

לא מצאתי דפוס פעולה או נהיגה ספיציפי לפיו הנורה נדלקת. לעיתים בהתתנעה ראשונה בבוקרת לעיתים לאחר עצירה קצרה וכו'.

בטיפול ה60 במוסך מורשה הוצע לי לרכוש תוסף שינקה את המערכת וככל הנראה יפתור את הבעיה.לא עזר והוצע לי לנסות ניקוי מצערת. כמו כן המצבר חדש והוחלף למקורי לפני 3 חודשים לערך.

האם מישהו מכיר את התופעה ברכב זה?

האם הפתרונות שהוצעו ע"י המוסך מקובלים בעת תקלה מסוג זה? האם רלוונטי לרכב שנסע רק 60K?

אם לא- אז מה השלב הבא שעליי לדרוש מהמוסך?

תודה,

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בבטוח שמנורת ESP נדלקה ולא EPC ?

תוסף ניקוי לא יפתור את הבעיה. עלייך לבצע סריקת תקלות ולחלץ קודי תקלה במידה וקיימים ומשם ממשיכים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את הדברים הבאים:

1. מנורות אור בלימה תקינות.בדוק גם האם המנורות דולקות כאשר מופיעה התקלה שציינת.

2. בדוק שלחץ האוויר תקין בצמיגים.

במידה יגעת ולא מצאת את התקלה כנס למוסך לבצע סריקת תקלות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...