Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת רכב מהכביש ומכירה לפירוק

real_athlete
שימו לב! השרשור הזה בן 2835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ניסיתי למצוא מידע בנושא (גוגל \ אתר משרד התחבורה) אבל הפרטים די מבלבלים.

ממה שהבנתי במידה ואני מעוניין להוריד את הרכב מהכביש ולמכור אותו לפירוק אני צריך לגשת למשרד התחבורה ולמלא טופס שאני מעוניין להוריד את הרכב, אני מקבל מהם אישור ואותו אני צריך להעביר למי שימכר אליו הרכב לפירוק ואת הרכב הוא מקבל בלי לוחיות הרישוי.

אשמח אם תוכלו לי בכמה שאלות:

האם מה שרשמתי בהתחלה נכון או שיש משהו אחר בתהליך ?

האם אני גם משאיר אצלי את הפרטי הרישוי של הרכב (יד וכו') ?

האם ניתן להשאיר את הרכב בחניה במצב הזה שהוא "ירד מהכביש" עד שהוא ימכר ?

אם יש עוד מידע רלוונטי אשמח אם תוכלו לשתף אותו.

ולסיום מתנצל אם זה יותר מתאים לפורום אחר, לא מצאתי משהו שלדעתי היה יותר מתאים.

תודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור להשאיר רכב ללא ביטוח במרחב הציבורי, בחניה פרטית - אפשר. לאחר שאתה חותם על טופס הביטול משרד הרישוי מנפיק לך רישיון אדום בו מודפסים כל פרטי הרכב, שמור את המסמך אצלך כי הוא האסמכתא לכך שהרכב ירד מהכביש. למי שיקנה ממך את הרכב לפירוק - תן צילום של המסמך הזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם.

לא בדיוק ברור לי תהליך המכירה עצמו, ממה שאני מבין את לוחיות הרישוי אני משאיר אצלי מאמין גם שאת כל שאר הטפסים של הרכב (או שבכלל יש להשאיר אותם אצל משרד התחבורה) איך ממשיכים מכאן מול מי שירכוש את הרכב לפירוק ? אני מבין שבדרך כלל הם מגיעים אליך עם גרר השאלה האם צריך להחתים אותם על משהו ? לקבל מהם מטופס כל שהוא ? לתת להם טופס כל שהוא. או שזה כמו כל מכירה של מוצר ביד 2 והם פשוט נותנים את הכסף ונוסעים עם הרכב ?

ומבחינת למי למכור, יש אולי המלצה אני רואה די הרבה חברות (בחיפוש בגוגל) והאתרים שלהם נראים לא בדיוק רציניים ודרכי היצירת קשר לרוב זה רק מספר סלולארי.

אשמח לתגובות או שאני סתם עושה "הר מעכבר" :-):oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם רכב ישן שכבר עבר לו הטסט והתיקונים שלו נראה לי יהיו יותר יקרים ממה שאפשר למכור אותו תקין.

סתם שאלה, למה שמישהו ביד 2 יקנה רכב שירד מהכביש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מוכר להם אתם גותבים הסכם שמאוץו הרגע הרוכש אחראי על הרכב, ושהוא מודע לכך שהרכב לא נועד לנסיעה אלא פירוק.

אינני מבין מדוע אתה מסתיר את דגם הרכב - אולי יהיו פה מעוניינים ואתה מפסיד הזדמנות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...