Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"פימפומים בדוושת הגז"

DRS
שימו לב! השרשור הזה בן 7015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דייהו רייסר 1500 סמ"ק אוטומט...

אצלי ברכב אני יכול להוריד לקיק דאון עד מהירות של 110 מהמהירות הזו אין לי אפשרות כי כנראה שהסל"ד יעוף לקיבינימט... בכל אופן שמתי לב למשהו דיי מגניב אבל אני לא בטוח במאה אחוז שזה נכון ....

במהירות של 120 +- אני לוחץ גז עד הסוף... הסל"ד יורד טיפה כי המנוע נחנק כיביכול .. עכשיו אם אני עושה כמו פימפומים כאלה עם דוושת הגז אני רואה שהסל"ד עולה במהירות והמהירות גם כן עולה יותר מהר מאשר הייתי לוחץ גז עד הסוף רגיל....

אני לוחץ על הגז עד הסוף ואז כשאני מפמפם אני כאילו מנפח משהו אני עוזב 5 ס"מ ולוחץ ושוב עוזב 5 ס"מ ולוחץ במחזוריות...

יכול להיות שזה גורם לתאוצה מהירה יותר או שזה סתם נראה לי... ואם זה כן עוזר לתאוצה אז איך בדיוק??

שאלה אולי קצת קשה אבל אולי מישהו בכל זאת יתן לי תשובה....

מוכר את המערכת רמה גבוהה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2685354#post2685354

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם רכבים שבהם הורדת ההילוך - "קיק דאון", מתבצעת באמצעות כמה לחיצות עד הסוף על דוושת האוץ (פמפום כביכול).

אני מניח שזה המקרה של הסופר רייסר.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין שהוא ל-א יורד לקיק דאון אלא הוא מאיץ טוב יותר נניח שאני ב120 קמש אני לוחץ עד הסוף אני יגיע ל150 תוך 10 שניות .. אם אני אפמפם אני יגיע תוך 6 שניות...

**המספרים רק לצורך "המחשה". . . ;-)

יתכן?!?!

*אגב רייסר לא סופר רייסר..

מוכר את המערכת רמה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב אני יכול להוריד לקיק דאון עד מהירות של 110 מהמהירות הזו אין לי אפשרות כי כנראה שהסל"ד יעוף לקיבינימט... בכל אופן שמתי לב למשהו דיי מגניב אבל אני לא בטוח במאה אחוז שזה נכון ....

במהירות של 120 +- אני לוחץ גז עד הסוף... הסל"ד יורד טיפה כי המנוע נחנק כיביכול .. עכשיו אם אני עושה כמו פימפומים כאלה עם דוושת הגז אני רואה שהסל"ד עולה במהירות והמהירות גם כן עולה יותר מהר מאשר הייתי לוחץ גז עד הסוף רגיל....

אני לוחץ על הגז עד הסוף ואז כשאני מפמפם אני כאילו מנפח משהו אני עוזב 5 ס"מ ולוחץ ושוב עוזב 5 ס"מ ולוחץ במחזוריות...

!!!Wow! awesome shit yo! sounds fucking cool, I'll try it too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי ... תזהר ... זה הסוד הכי שמור של תעשיית הרכב , אבל בשביל זה תצתרך להתקין שיפור נוסף ...

אוטומט :)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערו האדיר של מוטי, איננו יכול לבדוק העניין משום שהגרוטאה שלו מצויידת בתיבת הילוכים ידנית.

כולנו משתתפים בצערו.

ולעניין, הינך בטוח שלא מדובר בהורדת הילוך??

אתה מציין שהסל"ד עולה במהירות. באיזו מהירות?

העלאת סל"ד בין רגע משמעה הורדת הילוך.

לדעתי הדבר בכלל קשור לנעילת ממיר המומנט.

יכול להיות שבעת הפמפום משתחררת הנעילה וכך מתקבלת אשלייה של העלאת סל"ד מהירה והאצה טיפה יותר טובה.

כאמור, הדבר נשמע הזוי בעליל, וישנו סיכוי שהאצה הטובה יותר היא פסיכולוגית בלבד.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה גורם לתאוצה מהירה יותר או שזה סתם נראה לי... ואם זה כן עוזר לתאוצה אז איך בדיוק??

שאלה אולי קצת קשה אבל אולי מישהו בכל זאת יתן לי תשובה....

יש לי 2 דברים לומר לך ידידי:

1-אם שותים לא נוהגים .

2-אם אתה עייף תעצור בצד ותתרענן .

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלאולי לא יודע...

הגיר של הרייסר מצוייד בשלוש יחסי העברה קדמיים ז"א 3 הילוכים קדמיים 1..2...דרייב...

אני נוסע על שני אני יכול למשוך אותו עד 110 ואז הוא מחליף לשלישי כשהסלד על 5700 בערך..

במהירות של 120 קמש הסלד בערך על 3 וחצי.... (הילוך שלישי עד סוף היכולת...)

גם אם אם אני ילחץ עד הסוף על הגז, ממש חזק ויקח תנופה עם הרגל הוא לא יוריד לי לקיק דון ככה שהוא ל-א מוריד לקיק בדוק....

גם לא שומעים את המשיכה... כשמורידים קיק דאון יש מכה של משיכה והאוטו סוחב טוב יותר ... אבל לא זה ממש לא מה שקורה....

נראה לי שאני יעשה את הבדיקה הזו היום אני יסע במהירות שלא ניתן להוריד קיק דאון... אני יצוייד בחבר וסטופר נבדוק כמה זמן לוקח משבעים וחמש מייל לשעה עד תישעים מייל לשעה עם גז מלא פעם אחת ופעם שניה עם פמפומים..

נחזור עם תוצאות...

ובקשר לעניין השתיה וההתרעננות.. חה חה

מוכר את המערכת רמה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...