Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע מיוחד לגולשי קארספורום על מספר מצומצם של רכבי פיג'ו וסיטרואן

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכתוב את האמת זה לא לקטר.

אולי אוטולט עושה אותה הכוונה המקורית שיש בשרשור הזה רק ללא הלחץ ובמחיר טוב יותר.

הרי ברור שתמיד מישהו יקום ויחשוב שמחפשים תמיד לרשום נגד, אבל אני כתבתי הכל בגלל שאכפת לי מהמותג ומהמצב שלו בארץ. לראיה כמות המכוניות במשפחה והרכישה האחרונה שלנו.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...
אין יבואן ששמח להחזיק מכוניות 0 ק"מ בגלל שלא הצליח למכור אותם. אחרי שנה היבואן צריך לשלם את המיסים על הרכב ואגרת רישוי מכיסו והרכב ממשיך לעמוד במגרש.

לא מתלוננים על זה שעושים הנחה, רק על זה שההנחה לדעתי לא משקפת את הרצון "להעיף" מלאי שעוד מעט יהיה יד2 עם מקוריות "חברה".

יודע כמה מוכרים את ה-3008 בלי 24-48 שעות של לחץ? אפשר לבחור צבע ואיבזור נוסף, הקונה יד ראשונה פרטי, בבקשה.

https://autolet.co.il/#/sale/57W

אני יעזור לעצלנים - 127,900.

גם עכשיו מתלוננים סתם? כאשר מרגישים שלא עושים טובה, מותר לתת את הדעה. הפורום נועד כדי לשתף.

אני כל החיים רכשנו במשפחה תוצרת PSA. פעמיים 205, פעמיים 206, שלוש פעמים 306, 106, 307, 406, 407, C4, C3 PICASSO, C4 קקטוס דיזל.

את האחרונה אנחנו רוכשים ממש בימים הקרובים.

אלעד

בדיוק נכון

מת על טיולי שטח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...