Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סיד החדשה עברה שנמוך ?

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 2853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

היום לקחתי את המשפחה לסוכנות קיה על מנת שכולם יוכלו להתרשם ובסופו של דבר לקבוע נסיעת מבחן .

הגענו לסוכנות המרכזית בת"א .

המושבים המיוחדים שהיו ברכב לפני כחודש כשראיתי את הסיד לראשונה (באותה סוכנות) נעלמו ובמקומם ישנם מושבים רגילים ,לא הכי תומכים .

בנוסף, במקום מסך מולטימדיה (די בטוח שברכב שראיתי לפני כן, היה מסך מולטימדיה,ייתכן ואני טועה) מותקנת מערכת ממש פשוטה (כמו בפיקנטו 2012 שיש במשפחה) .

האם ייתכן שבתצוגה עמד דגם הליסינג ?

די התאכזבנו .

ניסיתי להתיישב בספורטאז' ,היה מאוד קשה .

המשכנו לטויוטה ולהפתעתי גיליתי שמחיר האוונסיס ירד , כעט היא עולה 94000 (ליתר דיוק 93900) לאחר הפחתת מיסי הרכב .

אוכל לחסוך עוד 900 ש"ח אם אוותר על waze .

כולם התרשמו מהרכב , משום מה האוונסיס מאוד מזכירה את האוקטביה מבחינת מרווח ונוחות (כשהרכב בעמידה).

הוזמנה נסיעת מבחן לשבוע הבא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה המולטימדיה בסיד זה כאופציה בתוספת תשלום. מה שראית בתצוגה זאת רמת האבזור היחידה, אין עוד רמות אבזור.

לגבי האוונסיס, המחיר לא באמת ירד, פשוט ישנה גרסה מוזלת חדשה יחסית שמוצעת עם טיפה פחות אבזור מהגרסה של מנוע ה-2.0 ומנוע 1.8 במקום 2.0. המחיר של גרסה זו הוא 147,500. האוונסיס בהחלט רכב איכותי שנראה טוב ומציע נוחות מרשימה ותא הנוסעים מודרני ועוטף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העדר המושבים בעלי התמיכה לגב משפיע הרבה יותר .

גם כך הסיד מעבר לתקציב שתכננו להוציא על החלפת הרכב, אם כבר לשלם יותר ,רצוי לקבל יותר .

לפני מספר חודשים ,בררתי עלויות ,האוונסיס עלתה 97300+- (מדובר במנוע 1800 )

ישנם לפעמים מקרים בהם נכנסים לרכב ומרגישים בבית, כך בדיוק קרה עם האוקטביה בזמנו .

לדעתי ,האוונסיס היא אוקטביה בתוספת כל מיני דברים נחמדים שמוסיפים לנוחות .

אם נרגיש משהו דומה גם לאחר נסיעת המבחן אז בהחלט נצא מרוצים מעצם העסקה .

לי אישית חשובה נוחות הגישה למושב הנהג , ההרגשה הייתה בהחלט משביעת רצון (בדומה לאוקטביה)

קצת היה חסר גובה למושב , אבחן את הנושא שוב פעם בעוד שבוע .

סך הכל המושב היה די תומך ועוטף-זהה לזה שבאוקטביה .

על אורך הרכב וגודל תא המטען היינו מתפשרים ללא בעיה כי לא באמת צריך את כל הגודל הזה אבל העניין שקשה מאוד לשלב בין סלון מרווח ואורך כללי+תא מטען קטנים יותר.

השילוב המנצח נמצא מבחינתי רק בג'אז אבל עד כמה שזה יישמע מוזר-עלותה הנמוכה הופכת את העסקה ללא כדאית כאשר מדובר ברכישת רכב בסיוע הלוואה עומדת.

התאומה המוגדלת של הג'אז =HRV , גדולה מדי ,גבוהה ולא נוחה .

הפעם הצלחתי להיכנס לרכב אבל הכניסה מחייבת מאמץ פיסי שלדעתי אין לו מקום כאשר נכנסים ויוצאים מהרכב .

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הגולף היא היחידה שיכולה להתחרות באוונסיס מבחינת מרווח סלון ,סולידיות,נוחות ואבזור כאשר מתפשרים על גודל תא המטען ?

הביצועים העדיפים לא מעניינים אותי , את זה יש לי כרגע באוקטביה .

הביצועים העדיפים הם שילוב של מנוע מודגש תחת סימן שאלה וגיר תחת סימן שאלה גדול יותר - הבטחות היצרן עלפיהן בעיות הגיר נפתרו לא כ"כ מסתדרות עם הרשמים מבעלי גולף חדשה בפורום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי ,יותר חשוב שהיא מרגישה מאוד נוחה .

אם אותה נוחות תישמר גם בזמן נסיעה ,מעולה, אם לא, אמשיך בחיפושים .

אין ספק שהיא נראית טוב.

לו רק הייתי מוצא מועמדת עם נתונים דומים בכיוון ה-85 אש"ח , ייתכן ומדובר בקורולה אבל נכון לרגע זה היא עוברת מתיחת פנים ואין לי אפשרות להמתין הרבה זמן (קבלתי את האישור להלוואה עומדת חדשה לפני כ-4 חודשים -הוא מוגבל לחצי שנה ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה מתבלבל בדגם, או שאתה מתבלבל במחיר. תחשוב בעצמך - איך רכב מנהלים יכול לעלות פחות מרכב משפחתי הכי זול?

והינה המחירים: http://www.toyota.co.il/toyota-cars/avensis.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים שאני מציין רלוונטיים במקרה הנדון בלבד.

אני רוכש רכב חדש באמצעות הלוואה עומדת מביטוח לאומי ז"א בניכוי מיסי הרכב .

אוונסיס =כ94 אש"ח

סיד,אאוריס =כ87 אש"ח

סול=כ74 אש"ח .

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו רק הייתי מוצא מועמדת עם נתונים דומים בכיוון ה-85 אש"ח , ייתכן ומדובר בקורולה אבל נכון לרגע זה היא עוברת מתיחת פנים ואין לי אפשרות להמתין הרבה זמן (קבלתי את האישור להלוואה עומדת חדשה לפני כ-4 חודשים -הוא מוגבל לחצי שנה ).

1. כל עוד שער הין היפני ימשיך לעלות, מחיר האוונסיס עבורך ירד ( וכנראה גם מחיר הקורולה ) זה נשמע מופרך - אבל האשם הוא בשיטה בה מחושבת ההלוואה העומדת.

2. אין שום בעיה לקבל אישור נוסף להלוואה עומדת לחצי שנה נוספת, רק צריך לגשת לביטוח לאומי שבועיים לפני שהאישור פג ולבקש אישור חדש, ניתן "למשוך" את תהליך ההחלפה עד שנתיים (ארבעה אישורים)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.וכך גם כל רכב יפני ?

הקורולה אמורה להגיע בקרוב (עניין של חודשים ספורים ) בניגוד לאוונסיס ,בקורולה אמורות להיות גם מערכות בטיחות אקטיבית מתקדמות .

מוזר שברכב מסגמנט גבוה יותר , אבזור הבטיחות לא קיים ,אפילו לא כאופציה (זה נושא לדיון נפרד )

2.תודה ,כיף ללמוד דברים חדשים ומועילים .

מחר נסיעת המבחן , מעניין מה תהיה ההרגשה בתנועה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בהלוואה העומדת ישנן תכונות או "פרצות" שיעזרו לי לרכוש רכב שהוא יקר יחסית לצרכן הסטנדרטי ("הבריא " ) ?

בתקופה הזו (כ-4 חודשים ) בהם אני זכאי להלוואה ,בעזרתכם הרבה למדתי -

א.מנוע היברידי יהיה פחות כדאי-מס נמוך

ב.פורד,מאזדה,סוזוקי-מס נמוך

ג.אופל -מס גבוה =הנחה גדולה במיסים=כדאיות גבוהה

בדקתי את האסטרה והמריבה -הראשונה נפסלה עקב חוסר נוחות משווע (נמוכה מדי ומושב שגרם לכאבי גב תחתון )

השניה נפסלה -מכיוון שהיבואן מתקמצן באבזור הרכב , הרכב עצמו היה נוח -תנוחת ישיבה דומה לג'אז דהיינו גבוהה מהממוצע בשילוב עם רף כניסה לרכב שאינו כ"כ גבוה =נוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...