Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאבק ממושך: מדוע פולקסווגן גרמניה ו/או צ'מפיון מוטורס ישראל חוסמות את ה- Mirror-Link?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 2861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלם זה כאן: מדוע פולקסווגן גרמניה ו/או צ'מפיון מוטורס ישראל חוסמות את ה- Mirror-Link?

>> אנא חתמו על העצומה: http://www.atzuma.co.il/volkswagen

קהילת חובבי הרכב הגרמני בישראל קיבלה בתדהמה מוחלטת את החלטת חברת "פולקסווגן" גרמניה שממוקמת בוולפסבורג ו/או חברת "צ'מפיון מוטורס" ישראל שממוקמת בבני ברק על לכאורה חסימת אופציית ה- "Android Auto" לצד חסימת אופציית ה- "Mirror Link" במערכות הבידור מסוג "Composition Media" ואחרות במכוניות הגרמניות בלבד.

האופציות הללו מאפשרות לחבר את מכשיר האנדרואיד שלנו בחיבור USB למערכת המולטימדיה, ובכך לקבל על תצוגת מסך הרכב את תצוגת הטלפון - הנ"ל יאפשר לנו גלישה באינטרנט ע"ג מסך הרכב, צפייה בסרטוני יוטיוב (כשהרכב עומד כמובן) והדבר המשמעותי ביותר הוא שיהיה ניתן להריץ ככל הנראה את אפליקציית הניווט "WAZE" על המסך כשבמקביל יהיה ניתן לשמוע את ההוראות מששת הרמקולים ברכב במקום מרמקול מכשיר האנדרואיד.

נציין כי מערכות הבידור שמותקנות בכל מכוניות פולקסווגן גרמניה מותקנות גם בחברות הבת של פולקסווגן - דהיינו בסיאט ספרד ובסקודה צ'כיה, אולם כאמור אופציית האנדרואיד חסומה אך ורק במכוניות הגרמניות.

אנו רואים בחומרה את חסימת האופציה במותג הדגל של קונצרן VAG לאחר שהשקענו במכוניות במיטב כספנו, ולא נשקוט עד להכרעה מוחלטת בסוגיה.

עדכון היום הראשון: אז מה טוענת צ'מפיון?

מבדיקה מול יבואנית פולקסווגן בישראל, צ'מפיון מוטורס, עולה כי נציגיה מודעים לסוגיה, אולם מסרבים לפי שעה לספק פתרון. נטען כי "ככל הנראה" במהלך שנת 2017 האופציה תפתח, ואז בעלי המכוניות יצטרכו לסור למוסכים לעדכון תוכנה. עם זאת, זה כלל לא ודאי, אין שום הסכמות בנושא עם היצרן ובכלל לא ידוע האם זה יעלה כסף או לא. אציין כי סיפורים בסגנון אני שומע מאז שהוצאתי את הרכב מהסוכנות, רק שכל פעם מועד הפתרון נדחה בכמה חודשים.

לשאלתי הצנועה "מי החליט על החסימה" נטען על ידם כי הגרמנים חסמו את האופציה לישראל ולא ברור למה.

ובכן - במהלך סופ"ש או בתחילת השבוע הבא אפנה לגרמנים במייל קורע לב ואשאל אותם מדוע הם חסמו את האופציה - שכמו שאני מכיר אותם יעבירו מיד עותק כועס לצ'מפיון.

אז מהי בעצם אופציית ה- "Mirror-Link"? נעבור לסרטון:

ElFGlPdHY

עצומה: אנא חתמו על העצומה (קישור בראש העמוד) - לאחר איסוף החתימות הנ"ל יעבור לאדם המתאים בדואר רשום.

שימו לב: השדה היחיד שחובה למלא בעצומה הוא "שם מלא" - וגם הוא לא מוצג בפומבי מכיוון שהסתרתי את החתימות ע"מ לשמור על הפרטיות. שימו לב: זהו שדה כפול ואצטרך שתכתבו גם את השם שלכם באנגלית. כל שאר השדות מוגדרים כרשות, אך אשמח אם תמלאו את השדות הללו (בעיקר את פרטי הרכב שלכם) - יעזור לי מול צ'מפיון בהמשך.

עדכונים שוטפים בשרשור זה בהמשך.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאבק מבורך, נמאס לשלם יותר ולקבל פחות.

אבל - הייתי ממליץ להתנסח בצורה קצת פחות דרמטית. אף אחד לא קיבל שום דבר בתדהמה מוחלטת, אני בספק שהמייל שלך יהיה קורע לב והעותק שיועבר לצ'מפיון לא יהיה כועס.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה. עוקב (אם כי במערכת הבסיסית אצלי בפולו אין תמיכה באפשרות שיקוף בכלל).

לא נחתם בגלל שהדרישה בעצומה מנוסחת בצורה מוגזמת מדי לטעמי.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הסיפור של מירורלינק או קארפליי, אבל באנדרואיד אוטו מה שחסום זה האפליקציה במארקט הישראלי. אפשר פשוט להזין בחיפוש של גוגל Android Auto apk, להוריד את הקובץ מאיזה אתר, להתקין את האפליקציה ואז מקבלים את השימושיות המלאה של אנדרואיד אוטו.

אני לא יודע אם זה אפשרי בכל הדגמים של הקונצרן בישראל, אבל ברכב של סיאט עשיתי את זה וזה לקח לי בדיוק 4 וחצי דקות, מאז כל חיבור עם כבל USB הקפיץ אוטומטית את האפליקציה והפעיל אותה.

מישהו עם פולקס' ואנדרואיד יכול לעשות את הבדיקה הזאת?

לגבי המערכות האחרות, עד כמה שאני זוכר, כולן דורשות התקנה של אפליקציה כזו או אחרת בהתאם ליצרן של הרכב/הטלפון. כדאי לבדוק את זה לפני שמתחילים להרים עצומות ומחאות קוטג'. יש סיכוי (כמו שנוכחתי לגלות יותר מפעם אחת) שהנציגים שבאים בקשר עם הלקוחות (מיילים, שירות לקוחות או נציגי מכירות באולם התצוגה) פשוט לא ממש בקיעים בחומר טכני. באינטרנט בדרך כלל יש יותר מידע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קהילת חובבי הרכב הגרמני בישראל קיבלה בתדהמה מוחלטת

אפשר לוותר על הפאתוס שמתכתב עם ההודעה על רצח רבין.

זה מראש מגחיך את כל הכתוב.

גם המצאת "קהילת אוהבי רכב גרמני", עדיף להחליף בפשטות במילה "לקוחות".

כבר אמרתי מיליון פעם, לא להגזים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי עכשיו להוריד android auto apk. הקובץ ירד אבל ההתקנה נכשלה. אני כרגע ביפן אבל שמחפש את ה andrid auto ב google apps ואינו בנמצא למרות שכרגע אני ביפן. אני מניח שהוא מזהה שהטלפון רשום בישראל. האם יש דרך להסתיר שהטלפון ישראלי בכדי להוריד מגוגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהעצומה מנוסחת כרגע יהיה קשה לאסוף חתימות.

הניסוח חריף מאוד ומתאים יותר לעוולה חמורה שקשורה לחיי אדם מאשר לבקשה להוספת תכונת נוחות במערכת מולטימדיה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו דרמטיות.. נשמע כאילו זה חיים מונחים על כף המאזניים.

ועוד עצה טובה - במקום להתרכז בשטויות האלו, שימו את העיניים על הכביש.

לו הייתי המחוקק, הייתי גם אוסר על דיבור בטלפון בזמן נהיגה, שלא לדבר על צפייה בסרטים וכדומה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...