Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה חדשה 1.0 TSI - רעש מתכתי בהנעה קרה

Yoad Fekete
שימו לב! השרשור הזה בן 717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אוטו בן שבועיים. DSG.

כאשר אני מניע את הרכב אחרי לילה יש צליל מאד מתכתי ל 2 שניות (שומעים בסרטון בשניות 5-6):

[video=youtube;ps7-mvWYVSM]

זה קורה רק בהנעה קרה. אם הרכב עומד אפילו שעה שעתיים זה לא קורה. רק אחרי זמן ממושך.

קראתי באינטרנט על הגרסה הישנה של המנוע והיה רשום שזה כנראה רצועת טיימינג או\ו מותחנים של הרצועה.

מישהו במקרה מתמצא?

ושאלה נוספת:

בנסיעה בין ראשון לשני יש רעידות (כל עוד האוטו נוסע לאט על ראשון או במעבר לשני במהירות נמוכה).

אני מניח שזה תקין מכיוון שהרכב הוא בעצם סוג של "ידני אוטומט" הוא מתפעל את הקלאצ'ים בעצמו ובגלל זה יש את ההרגשה ה"ידנית"? או שאני לא מבין משהו וזה לא משהו שאני אמור לחוות?

כמובן שאני הולך עם זה למוסך פשוט העדפתי גם להתייעץ פה כי שמעתי שהשירות במוסכים של צ'מפיון לא מדהים בלשון המעטה, בייחוד שהרכב באחריות והם לא הולכים להרוויח עליי כסף.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש לא נשמע חריג, בהנעה קרה לוקח כמה שניות לשמן לעלות לכל חלקי המנוע.

לגבי הרעידות, בהשוואה לגיר אוטומטי "רגיל" הDSG ירגיש פחות עדין במעברי הילוכים. אם אין "קפיצות" ואין רעשים, ואלה ויבראציות קלות בהעלת הילוך או דחיפות קלות בהורדת הילוך, זה בגדר תקין.

תן לזה זמן, הלקאץ' ישתפשף טיפה, הגיר ילמד את הרגלי נהיגה שלך, אתה תתרגל לרכב, ואז תראה אם זה עדיין מפריע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש לא נשמע חריג, בהנעה קרה לוקח כמה שניות לשמן לעלות לכל חלקי המנוע.

אני לא חושב שזה נכון, אני יודע שברכבי VAG יש משאבת שמן שפועלת שמסובבים את הסוויץ', ככה זה אצלי בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי יש רעש דומה בהנעה קרה - היה ככה מהיום שקיבלתי את הרכב ולא יחסתי יותר מידיי חשיבות מקווה שזה באמת סטנדרטי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
בתאריך 15.6.2016 בשעה 12:23, Yoad Fekete כתב:

אני מניח שזה פחות מעניין אותך כי זה רכב חברה :)

אבל אני אעדכן אותך אחרי דיבור עם המוסך.

היי ערב טוב האם נפתרה התקלה ? יש לי רעש זהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...