Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Audi A6 2.4 V6 BDW 2006 בעיה עם גיר רציף CVT

Msika93
שימו לב! השרשור הזה בן 2877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים צהריים טובים

ברשותי רכב אאודי דגם מלא בכותרת

לא מזמן התחילה לי בעיה בגיר

לאחר בדיקה אצל רון במחשב נמצא תקלה בחיישן מסויים בגיר

הבעיה היא כזאת

בבוקר כשהרכב קר ואני רוצה להעביר לרוורס בשביל לצאת מהחניה הגיר כזה סוג של קופץ וכאילו מורגש כאילו הוא לא יודע לאיזה הילוך הוא נכנס או כביכול אולי הוא נכנס להילוך אחר ואז לאחר כ2 שניות זה מסתדר ואז הרוורס עובד

כנל לגבי נסיעה בD

לדוגמא יצאתי מחניה בבוקר שהרכב עדיין קר

לפעמים בתחילת הנסיעה בין הילוך 2 לשלישי כזה אז הגיר מחליק וכאילו נכנס לניוטרל ולאחר 2 שניות זה גם מסתדר

יכול להיות בעיה עם מחשב של הגיר?

לפי מה שרון אומר הוא בדק במחשב ורשום שיש בעיה בחיישן בגיר

מה הכוונה לחיישן? למחשב של הגיר?

מה העלויות בדיקה? אצל מי אתם ממליצים לבדוק או זה מחשב של הגיר או הגיר עצמו

ואיך ניתן לפתור את הבעיה? זה לעשות שיפוץ גיר מה שנקרא?

הרכב עבר 140 אלף ק"מ ולדעתי זה לא הרבה בכלל לרכב מסוג זה

תודה לכולם :)

My Car: Audi A6 C6 2.4 V6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

אם האבחנה של רון נכונה, לא מדובר בשיפוץ גיר, אלא בחיישן כלשהו שמספק קריאה כזו או אחרת למחשב או לגיר עצמו.

ככלל, קשה מאוד לאבחן תקלה בגיר עד שלא פותחים ובודקים, אבל במקרה הזה, יש מצב שהתקלה נראית גם בחיבור מחשב דיאגנוסטיקה לרכב.

הנכון יהיה, ואם הגעת לרון אז אנחנו מניחים שאתה מהמרכז, לגשת למוסך גירים 2000 בחולון ולבקש את האבחנה שלהם.

בהצלחה,

עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אם האבחנה של רון נכונה, לא מדובר בשיפוץ גיר, אלא בחיישן כלשהו שמספק קריאה כזו או אחרת למחשב או לגיר עצמו.

ככלל, קשה מאוד לאבחן תקלה בגיר עד שלא פותחים ובודקים, אבל במקרה הזה, יש מצב שהתקלה נראית גם בחיבור מחשב דיאגנוסטיקה לרכב.

הנכון יהיה, ואם הגעת לרון אז אנחנו מניחים שאתה מהמרכז, לגשת למוסך גירים 2000 בחולון ולבקש את האבחנה שלהם.

בהצלחה,

עזרה

אני מאשדוד אחי

יש מכון גירים יותר קרוב לאשדוד?

ניתן לבצע בדיקה לגיר לפני שמפרקים ועושים שיפוץ מה שנקרא

לא באלי להשקיע המון כסף על שיפוץ גיר ובנוסף אני יגלה שזה רק חיישן שבקושי עולה משהו..

יש להם מכשירים לבדוק את הגיר לפניכן?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים חושבים שהם יכולים לתחזק רכבי יוקרה בזול. אין אפילו חתיכת פלסטיק אחת באודי שבקושי עולה כסף.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

אני לא יודע להמליץ לך על מכון גירים באשדוד, אבל במקרה הזה חוזר על ההמלצה המקורית.

אנחנו בהחלט סומכים על מכון הגירים שהומלץ, וכך גם ביקורות הגולשים.

אם לא יהיה צורך לשפץ את הגיר ורק להחליף חיישן, לא ישפצו לך את הגיר, ולא ינסו לתקוע לך עבודה יקרה ללא צורך.

יש לך רכב יקר ויוקרתי, אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך. בסוף הזול עלול להיות יקר.

עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה לחיישן? למחשב של הגיר?

מה העלויות בדיקה? אצל מי אתם ממליצים לבדוק או זה מחשב של הגיר או הגיר עצמו

ואיך ניתן לפתור את הבעיה? זה לעשות שיפוץ גיר מה שנקרא?

למה לא שאלת את רון כשהיית אצלו?

מה רון אמר?

למה לא ביצעת את התיקון אצלו?

או ששאלת אותו ועכשיו אתה שואל אותנו בכדי לבדוק אותו?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנתי משהו. אם "זה רק חיישן שבקושי עולה משהו", אז למה לא החלפת אותו כשהיית אצל רון?

לא יודע אם הוא בקושי עולה משהו אבל זה חיישן בתוך הגיר ולפי מה שהבנתי ממנו אם אני לא טועה אז הוא לא מטפל בגירים

אנשים חושבים שהם יכולים לתחזק רכבי יוקרה בזול. אין אפילו חתיכת פלסטיק אחת באודי שבקושי עולה כסף.

Sent from my E6853 using Tapatalk

מי אלו אותם האנשים אחי? חחח אני לא חושב ככה אני מחזיק גם מרצדס וגם אאודי שברושתי ולא ברשות ההורים או משהו

שלום,

אני לא יודע להמליץ לך על מכון גירים באשדוד, אבל במקרה הזה חוזר על ההמלצה המקורית.

אנחנו בהחלט סומכים על מכון הגירים שהומלץ, וכך גם ביקורות הגולשים.

אם לא יהיה צורך לשפץ את הגיר ורק להחליף חיישן, לא ישפצו לך את הגיר, ולא ינסו לתקוע לך עבודה יקרה ללא צורך.

יש לך רכב יקר ויוקרתי, אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך. בסוף הזול עלול להיות יקר.

עזרה

נכון. טוב אני יראה מתי יש לי יום פנוי אני יסע אליו לבדיקה

יש מכשיר שאיתו הוא בודק מאיפה מגיע הבעיה בדיוק? או שבמצב כזה מפרקים את הגיר לגמרי ומוציאים את השמן וכו'?

לדוגמא כבר יומיים אין לי שום בעיה

הבעיה הזאת קוראת לי פעם אחת בשבועיים אולי חח

למה לא שאלת את רון כשהיית אצלו?

מה רון אמר?

למה לא ביצעת את התיקון אצלו?

או ששאלת אותו ועכשיו אתה שואל אותנו בכדי לבדוק אותו?

מה הקשר לבדוק אותו אחי חח

הוא אמר לי שלפי המחשב הוא רואה שזה חיישן בגיר

ולפי מיטב ידיעתי אם אני לא טועה הוא אמר לי שהוא לא מטפל בגירים במקום.. יש מכון מסויים שמתעסק בזה

אני באתי לכאן בכדיי לשאול איפה מומלץ ללכת לבדוק את החיישן הזה שבגיר

ואם מומלץ כרגע בכלל לגעת בזה ולפתוח גיר במידה וצריך כי הבעיה קוראת אחת לשבועיים

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מומלץ כרגע בכלל לגעת בזה? אני לא הייתי מחכה אפילו יום אחד נוסף.

נראה לי שהכי טוב מבחינתך זה לנסוע/להתקשר למכון גיר שהומלץ כאן ולשאול שם את כל השאלות הטכניות. אם צריך "לפתוח" את הגיר? כבר קיבלת תשובה על זה מרון (להחליף חיישן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מומלץ כרגע בכלל לגעת בזה? אני לא הייתי מחכה אפילו יום אחד נוסף.

נראה לי שהכי טוב מבחינתך זה לנסוע/להתקשר למכון גיר שהומלץ כאן ולשאול שם את כל השאלות הטכניות. אם צריך "לפתוח" את הגיר? כבר קיבלת תשובה על זה מרון (להחליף חיישן).

אוקיי אני יתקשר ביום שני למכון גירים מומלץ ונראה מה אומרים.. נקווה שזה לא משהו רציני יותר

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...