Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

98 מול 95 ב106 ראלי דור ראשון

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

הכיס שלי נשבר , מחיר ה- 98 כבר מוגזם לגמרי וזאת למרות שאני מתדלק רק באלון דור שבהם יש הנחה , אני לא מסוגל לשלם 5.5 שקל לליטר ... בעוד ש 95 עולה 4.9 .

ישראל פשוט נהפך למקום שקשה לחיות בו !!!

השאלה שלי האם חוץ מירידה בביצועים יכול להיגרם נזק מוחשי למנוע מהמהעבר ל - 95 .

עוד פעם אני מבקש תשובות מניסיון או מידע אמיתי ולא ניחושים כי זה נושא חשוב .

עדיין לא עברתי ל - 95 .

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממלא 98 תמיד ורציתי לשאול את אותה השאלה. :roll:

לבינתיים יש תחנות יותר זולות מדור ואלון .

אני ממלא 98 ב 5.30 ש"ח בתחנה של "דלק"(אני לא בטוח) היא נמצאת בין צומת חולון לכיכר קוגל (צפון לדרום) .

נ.ב: מקבלים גם רחיצה חינם מעל 25 ליטר :wink:

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון - אתה יכול לעבור מאחד לאחד בלי לחשוב פעמיים ואז תעשה את השיקולים שלך . :)

נ.ב.

נכון זה עוד 20-25 שקל לתידלוק ואני לא מזלזל זה הרבה! אבל אתה גם מתדלק פחות האוטו "מושך" יותר קילומטרים אין לי מושג למה זה ואני אפילו לא בטוח בזה אבל שמעתי את זה יותר מבן אדם אחד.

שמע , 25 שקל זה משמעותי , אחרי 4 תדלוקים זה 100 שקל , זה כבר סכום רצינים שאכן יש להתחשב בו .

אני הבנתי שאם מתדלקים 95 צריך להקפיד על דלק איכותי , אני מתכוון לתחנות איכותיות , והכי חשוב שלא לתדלק ב - פז , הדלק הכי חרא !!!! ... הדלק אצל " דלק " הבנתי הכי טוב ואז דור אלון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה-98 בארץ לא יותר טוב משמעותית מה-95...

לא הרגשתי שום שינוי במעבר שניסיתי לעשות תקופה מסויימת

ולכן חזרתי ל-95...

ה-95 בדור הוא בסדר גמור , רק שם אני מתדלק.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממלא 98 תמיד ורציתי לשאול את אותה השאלה. :roll:

לבינתיים יש תחנות יותר זולות מדור ואלון .

אני ממלא 98 ב 5.30 ש"ח בתחנה של "דלק"(אני לא בטוח) היא נמצאת בין צומת חולון לכיכר קוגל (צפון לדרום) .

נ.ב: מקבלים גם רחיצה חינם מעל 25 ליטר :wink:

תדלקתי שם פעם אחת, ואחרי זה המנוע החל לקרטע - נשמע לא טוב והייתה ירידה בביצועים.

בסבירות לא רעה הרכב שלי זקוק לתיקון אקסטנסיבי במנוע בגלל התחנה הזאת (מים בדלק, כנראה).

סתם, לידיעת הצופים :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו מושיקו הנהג פרסם כי קיים מבצע של 70 אגורות לליטר 98 לחצי שנה ואחרי זה 40 אג' קבוע בחברת פז בתחנה קבועה

לפרטים נוספים:

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=42568&

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=43072&

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=44064&

מקווה שעזרתי.

הרמן. :wink:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה 95 או 98 משנה במכונית עם יחס דחיסה סטנדרטי.

לא נעים להודות,אבל בראלי דור ראשון ההבדל לא יהיה מורגש בצורה היסטרית (גם לא דור שני) כל עוד הרכב סטנדרטי.

זה לא שמשהו לא בסדר באוטו או בנהג-זה שמשהו פשוט חרא בדלק..ה98 שיש כאן לא בדיוק עומד בתקן בינ"ל וההבדל בינו לבין 95 ממש זניח.

זו טעות לחשוב שהאוטו יתחיל לקרטע בגלל דלק באוקטן נמוך.כל הסיפורים של "שמתי 95 והאוטו התחיל להשתעל ויצא אש מהקמשפטים" זה שטויות.זו בעייה ספציפית של האוטו או של הדלק בתחנה.

אם תשים דלק באוקטן נמוך,מחשב הרכב יפצה על כך בקידום/איחור של ההצתה (אבל זה ייקח לו זמן.בערך עשירית שניה :lol: ) ,מה שיצמצם את הנזק.

לכל היותר תרגיש הבדל קל ביותר בסחיבה.

עזוב את הדיון האינסופי של איפה לתדלק..מעטים יודעים באמת איפה לתדלק וכל חייל שעבד אחרי הצבא בתחנת דלק (הריח אף פעם לא יורד) יספר לך סיפורי בלהות על חרא במיכלי האחסנה שמתחת לפני האדמה (נשמע כל כך רומנטי...מתחת לפני האדמה...).

בקיצור-אם זה כבד לך בכיס,שים 95.נסה לשים ב"דור" .אני שם שם ואני די מרוצה.למרות שאין דבר כזה "מרוצה" בדלק.זה כולה דלק.השבוע שמת "דור",שבוע הבא תשים "פז"...זו שאלה של נגישות ושל תקציב.

בהצלחה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתדלק ב-95.

לפני שיגעון המחירים וכאשר הייתה לי 205 תדלקתי כמה פעמים עם 98 ואת האמת לא הרגשתי כלום..(כולה 205 סטנדרטית)

עם האלי אני מתדלק 95 בתחנות קבועות של פז ועד היום אין תלונות טפו טפו טפו טאצ' ווד :)

בכל אופן המחירים בשמים ולא מצדיקים תידלוק ב-98 לכן הפשרה היא לטעמי לתדלק 95 ופעם ב-3 או 4 תידלוקים להכניס תוסף איכותי.

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממלא 98 כבר חצי שנה בתחנה קבועה , ובאיכות דלק מאוד מאוד גבוהה

גם התחלופה , אלון שדה תעופה..

בכול מקרה עד לפני חצי שנה הייתי עם 95 , היו לי צלצולים קלים , עברתי

ל 98 בעיצת מבין עניין הרכב סוחב יותר טוב , אין צלצולים והכול בסדר..

מומלץ .. אגב לא למלא בשום פנים ואופן בחברת דלק שזה גם גל אם אני לא טועה

שהיה לי את האונו טורבו , גם לי היו בעיות אחרי מיכל אחד שם..

גם פז לא בשמיים , אלון דור מקום ראשון , וסונול בתחנות נבחרות (בעיקר סונול גלילות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) הריח באמת לא יורד :lol:

2) אין 98 אמיתי בארץ, כי אין עליו פיקוח כמו על 95\96. ממקור מוסמך .

3) יש לי "אנקדוטה" על אלון נתב"ג לירן . אני אספר לך בהזדמנות, אולי מחר אפילו. יש צרפתיה מסויימת שלא אהבה את המרק שם ... :wink:

4) שוב לירן חזור אחרי : "כשהיתה לי האונו עם טורבו" .

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...