Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1/43 ראלי 1978 סיטרואן CX 2500 דיזל

שימו לב! השרשור הזה בן 2862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1973 ה-WRC מוצג לראשונה ומחליף את אליפות העולם ליצרני-רכב (שהוצג רק 3 שנים קודם), סיטרואן נכנסת לעונת הראלי בניגוד לתחרויות הקודמות עם משפחתית קומפקטית העונה לשם GS. אחרי שתי עונות סיטרואן מחליפה אותה ב-DS 23 ושנה לאחר מכן (1976) סיטרואן כבר מכניסה ללוע הראלי את ה-CX 2220 בנזין, 1977 סיטרואן עוברת למנוע 2400 בנזין וב-1978 סיטרואן כבר מחליטה להתשעשע קצת בעולם הדיזלים ונכנסת עם מנוע 2500 דיזל למסלול במונטה קרלו ומגיעה למקום הראשון...של קטגוריית הדיזלים (בדירוג הכללי הגיעה למקום ה-68).

שנות ה-70 של סיטרואן לא יפות במיוחד בעיקר בתחומי הראלי, סיטרואן שקועה בבוץ כלכלי והדבר האחרון שמטריד אותה זה עולם הראלי, בחלק מהמקרים הרכבים של סיטרואן לא נרשמים באופן רשמי על ידי סיטרואן ואלו שכן מראים השתתפות זניחה במירוצים ספציפיים וגם אז התוצאות לא תמיד טובות. אם מתקדמים עוד על ציר הזמן גם שנות ה-80 בעולם הראלי לא מאירות פנים לסיטרואן, למעשה עד החיבור של הקסארה עם סבסטיאן לב והכניסה הרשמית ב-2003 סיטרואן די אוכלת קש.

הדגם שלי מייצג את הסיטרואן CX 2500 דיזל וכמו שכבר ציינתי בשנת 78 הרכב השתתף במירוץ הראלי של מונטה קרלו הנערך במסגרת עונת ה-WRC אך סיטרואן לא נרשמה כיצרן ולא באמת השתתפה בתחרות באופן רשמי.

היום רוב רכבי הראלי מגיעים מגזרת ההוט-האצ' ולראות רכב מפלצתי כדוגמת ה-CX אוכל מסלולי ראלי צרים ומסובכים עושה לי טוב על הנשמה בלי קשר לתוצאה.

הרכב על המסלול:

67153_3.jpg

Citroen CX 2500 Diesel 1978 - Dacremont Christine & Ganaëlle - Rally Monte Carlo - Altaya

Citroen cx 1.jpgCitroen cx 2.jpgCitroen cx 3.jpgCitroen cx 4.jpgCitroen cx 5.jpgCitroen cx 6.jpgCitroen cx 7.jpg

סרטון המראה CX אחרת במסלול אחר אבל נותן לפחות קצת צבע על התמודדות ה-CX במשטחי הראלי (תתעלמו מהסאונד החופר :-D )

עריכה אחרונה על ידי iDaNm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

דגם יפה מאוד ונראה שהגימור מעולה. אני מאוד אהבתי את הכיתוב על הפנסים

אני כאוהד סיטרואן בwrc (של סבסטיאן לואב ליתר דיוק) מאוד שמח שהם חזרו.

לגבי הקטגוריה, משפחתית גדולה נראית לגמרי מגודלת יחסית למשפחתיות וסופר מיני

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני אוהב את המוזריות האלו של סיטרואן ומנוע הדיזל בהחלט מוסיף למוזרות שלו

בהחלט דגם מרשים לרכב מיוחד שלא ממש הגיע למימוש הפוטנציאל שלו עקב הביות של סיטרואן באותה התקופה

שוב תודה על ההסבר המעולה מוסיף המון תוכן

תודה על השיתוף

בברכה , איציק

אוסף כלי רכב מיניאטוריים 1:18

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...