Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"euro truck simulator 2 - "mods

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לפני כשנה רכשתי את המשחק.

באופן עקרוני אין יותר מידי אתגרים וחידושים במשחק. רק חווית נהיגה, בתור אחד שנוהג עד היום במילואים על מובילי טנקים אני חייב לציין שההדמיה של המשחק לא רעה.

לאחרונה גיליתי שקיימים במשחק תוספות חיצוניות "mods". כלומר אנשים\ מתכנתים שלא קשורים לחברה שייצרה את המשחק ובנו לו כל מיני הלבשות של רכבים שונים ומשונים. אוטובוסים, רכבי ספורט, משפחתיות, וואנים ועוד...

הורדתי דרך קישור ברשת "mod" שכזה של משאית מרצדס אנטוס. (קיימת די הרבה ברחבי ישראל) הבעייה שדרך כל הקישורים שניסיתי לא ניתן להיכנס במשחק למצב של שיפורים. פשוט נתקע.

כך נראית המשאית ללא שיפורים (צבע ותוספות חיצוניות)

20160506122039_1.jpg

האם מישהו מכיר קישור שעובד בצורה מלאה (לפי סרטונים ביוטיוב יש כאלה משופרות)

מקווה שיש כאן עוד משוגע כמוני שיודע בכלל על מה אני מדבר...

תודה לכולם.

עריכה אחרונה על ידי silence
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אהלן אחי שאלה קצת לא קשורה לנושא אבל חייב לשאול, מאיפה משיגים את המשחק למחשב או לקונסולה ? הייתי משחק בזה לפני שנים אבל נאבד איפה שהוא עם הזמן יש דרך זריזה ומהירה להורדה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אחי שאלה קצת לא קשורה לנושא אבל חייב לשאול, מאיפה משיגים את המשחק למחשב או לקונסולה ? הייתי משחק בזה לפני שנים אבל נאבד איפה שהוא עם הזמן יש דרך זריזה ומהירה להורדה ?

אפשר להוריד מאתר של steam

בסוף מצאתי קישור עובד ל MOD של ה ANTOS.

http://sharemods.com/eu85q306806j/Mercedes_Antos__12.zip.html

והינה כמה ביצועים שלי על הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע איך אפשר להוריד עוד מדינות למשחק?

כן, אם יש לך את המשחק בSTEAM, אתה צריך לרכוש את החבילות הרחבה GOING EAST ו-SCANDINAVIA. מה שיוסיף לך עוד חלקים גדולים למפה. אתה יכול לרכוש את החבילות האלה דרך אתר G2A שהוא אמין לגמריי והוא יותר זול מסטים (הוא נותן לך קוד שאתה מפעיל בתוכנה והוא מוסיף לך את המשחק לספריית משחקים שלך בסטים כאילו קנית דרך סטים אבל בפועל שילמת פחות).

לאחר שהוספת את החבילות, אם זה לא מספיק יש מוד מאוד גדול ומפותח בשם Promods. אתמול או שלשום יצא עדכון 2.1 שהוסיף עוד מדינות. בכללי PROMODS מוסיף ה מ ו ן מדינות וערים בכל אירופה, וגם משפר חלק מהערים הקיימות במשחק. בשביל שהמוד יעבוד אתה חייב את שתי חבילות ההרחבה שציינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הפסקתי לשחק בזה האמת, זה די משעמם בסופו של דבר. גם ההחלטה לעשות משחק נפרד לאמריקה היא מטופשת בעיניי (אחרי שכבר יש לי את סקנדינביה ומזרח אירופה). היו צריכים לחבר הכל ביחד, זה היה הופך את זה למדהים לגמרי.

זה משחק צ'יל אאוט נהדר בלי קשר, שנה שעברה שיחקתי עליו שעות.

בכל אופן אם אני זוכר נכון, היה מה שנקרא realism mod

שבזמנו הוסיף למשחק שיפורים הן לגרפיקה והן לפיזיקליות. יש גם מודים של מזג אוויר וערים. שם לב אבל שצפוים לך באגים. יש כמובן גם את האון ליין מוד שהתפתח ומשוחק די בהצלחה (למרות הלאגים, טרולים וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...