Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

i20 מול מאזדה 2 מול קורסה מול סוניק 30K

ofekwac11
שימו לב! השרשור הזה בן 2879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע בחיפושים אחר הסופר מיני המתאים ב-30 אלף ש"ח וכרגע עומדות בפני האופציות הבאות:

יונדאי i20 2010

אופל קורסה 2010

מאזדה 2 2010 ACTIVE

שברולט סוניק 1.6 2011 סדאן

אנא מכם, דרגו את הרשימה של ארבע המכוניות לפי סדר מהכדאית לפחות כדאית.

עריכה אחרונה על ידי ofekwac11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לדרג ללא דרישות- למשל, אם אתה צריך רכב מרווח וגדול מניח שההמלצה תהייה יותר בכיוון של סוניק ולא קורסה, אם מהנה לנהיגה אז בטח מאזדה 2 (אגב, רק בגרסת דינמיק, בעיקר בגלל 6 כריות אוויר מול 2 בלבד באקטיב) ולא I20.

רשום דרישות- דלק, אמינות, נסועה, מרווח, אופי נסיעות וכל העולה על רוחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוחות בסוניק יכולה להיות מעצבנת - השיכוך מהמורות טוב אבל האוטו רוכן לכל כיוון כל הזמן וזה היה לי מציק.

אבזור טוב יחסית לשנה בגרסת הפרימיום.

היונדאי יותר גדולה ועם תא מטען גדול יותר מהמאזדה.

אין לי היכרות ממש עם הקורסה, אבל פה יש סקירה על אחת (אמנם ידנית, אבל אפשר להתייחס למה שמסביב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרישות:

לפי סדר חשיבות יורד,

1) אמינות

2) תחזוקה זולה

3) בטיחות

4) צריכת דלק

נוסע 65% בינעירוני 35% עירוני

נוסע לבד לרוב לכן לא חשוב מרווח.

ולגבי המאזדה 2, מדובר על דגם ACTIVE בלבד

עריכה אחרונה על ידי ofekwac11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בכולם למעט האופל,

אני הייתי לוקח את היונדאי (למרות שהנסיון שלי עם רכבים מבציר 2014 ומאזדה 2010),

המאזדה הייתה צפופה לי מידי, ועצבנית בתגובות שלה

הסוניק לא נוחה, אבל מרווחת ומאובזרת

היונדאי אהבתי מאובזרת ונוחה החיסרון היה בסחיבה "חלשה" יחסית לשניים האחרות אבל מספקת ברמה הכללית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,יש לי את אותה התלבטות בערך. אני בינתיים חושב שהאופציה הכי טובה היא המאזדה 2.

רק שאלה, איפה קיבלת את המחירים האלה? הלכת לחברת השכרה או שאתה מחפש ביד 2?

Sent from my D6503 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש ביד 2.

אני מחפש רכב שהיה אך ורק בידיים פרטיות... אם הייתי מוכן לקנות רכב שהיה ליסינג בבעלותו הראשונה כבר הייתי מוצא...

לאנשים יש "נטייה" לפרסם בעלות קודמת פרטית ובטלפון הם נזכרים שהיא בעצם הייתה ליסינג

תשמעו אולי אני טועה בהתנגדות שלי לקניית רכב שבעלותו הראשונה הייתה ליסינג...

הסיבות שלי הן:

1. הרכב לא טופל כראוי והורכבו בו חלקים לא מקוריים וגם לא איכותיים. לא טופל בהכרח בהתאם להמלצות היצרן. (בזמן שהיה בבעלות ליסינג)

2. השימוש ברכב - אנשים שנוהגים על רכב שקיבלו מליסינג הרבה פעמים נוהגים בצורה שמגבירה את בלאי הרכב, ובנוסף לא שומרים על הנקיון והאסתטיקה של הרכב.

3. יותר קשור למקרים שנתקלתי בהם (הרבה מקרים) - אנשים שמצהירים בעלות קודמת פרטית והמציאות שהיא ליסינג הם אנשים לא אמינים. קניית רכב מאדם כזה עלולה להיות מלכודת.

אתם חושבים שאני מגזים או שאני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...