Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה משיגים רימון עשן?

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 2887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בקטע לא חוקי. לא מתכנן להגניב לתוך משחק כדורגל. צריך את זה לסשן צילומים.

מישהו יודע איפה אפשר לקנות רימון או פצצת עשן לבן פחות או יותר בגודל ובהספק של זה הצבאי? ומה בכלל החוק אומר על זה?

תזכו לזכרים בנים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יכול להתאים, אבל לא. כמו שציינתי, אני צריך את זה לצילומים.

קרח יבש חפש אצל מארגני חתונות.

או ככה

האדים של קרח יבש כבדים מדי, אני צריך משהו שיהיה יותר מפוזר

ואפשר משהו שאין סיכוי שיעלה את הבית שאני שוכר באש? אני חושב שיהיה קצת מסובך להסביר תקלה לבעלבית שלי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
יש רימוני עשן של ילדים לפורים. עושה המון עשן למיטב זכרוני. מדליקים את זה עם גפרור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תשכור מכונת עשן לסשן שלך וזהו זה?

או שתזמין הרבה מאד משתמשי סיגריה אלקטרונית, תגיד להם שיאיידו חופשי, אתה תקנה להם את הנוזלים לבחירתם, כל האזור יהיה מלא אדים סמיכים וכולם יהיו מרוצים...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם זורק רעיון, כנראה שהקודם היה גרוע. מיסוך עשן בטנקים פועל על ידי טפטוף טיפות סולר על האגזוז, נסה לחמם מחבת ואז לטפטף סולר כשהיא לא מתחת לאש.

במחשבה שנייה אני לא לגמרי סגור איזה רעיון מסוכן יותר :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות, קרו לי תאונות עבודה של רימון עשן בבית, זה לא נורא כמו שזה נשמע. אפשר להניח את זה על משטח שיחצוץ בין הרצפה לחומר כי הבערה חזקה מאוד ותחרוך את הריצוף. הבעיות הן הפיזור של העשן לאחר הצילום, הנשימה של העשן לא הכי בריאה (אלו התוצרים של הבערה- potassium carbonate, carbon dioxide, water, and nitrogen gas) וההסבר למכבי-האש שהשכנים הזמינו שהכל בסדר, חוץ מאלו אני לא צופה בעיות אמיתיות.

פות"ש- תוכל לפרט קצת יותר? רימון עשן צבאי זו כמות לא מבוטלת של עשן והתוצרים שלה הרבה יותר מסוכנים ממה שהבאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיגריות/נרגילות/ברנאאוטים/טפטוף סולר על מחבת לא טוב. אני צריך את זה במקום פתוח, לא בתוך מבנה, ככה שלפזר את העשן לא תהיה בעיה. גם מכבי אש לא יוזמנו כי זה יבוצע במקום שהוא מחוץ לטווח ראיה של עוברים ושבים וגם ייעשה בשעות שאין הרבה אנשים בחוץ.

הרעיון בגדול הוא משהו כמו בסרטון, רק עם מכונית במקום בחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז תקנה כמה כדורי עשן של ילדים, שים בפחית שימורים ריקה ותצית הכל ביחד.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...