Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להוסיף עדשה ופס לד לפנסים בסקודה ראפיד, מאיפה להתחיל?

שימו לב! השרשור הזה בן 2880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי בנתיים את זה:

http://www.ebay.com/itm/2x-60CM-LED-White-Car-DRL-Daytime-Running-Lamp-Strip-Light-Flexible-Soft-Tube/401057036111?_trksid=p5713.c100043.m2062&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D2%26asc%3D20140502134130%26meid%3D82a5c26ee46b47c8992fc633afb075ed%26pid%3D100043%26rk%3D1%26rkt%3D1%26mehot%3Dpp%26so%3Dlastwatched%26sd%3D401057036111

זה לא יקר ובמקרה שהפרויקט לא יצא לפועל אני אעשה מיזה תאורת רגליים לסלון.

מה לגבי עדשות? איך אני יודע מה מתאים? האם כדאי לי להתעסק לבד עם פתיחה וסגירה של הפנס? צריך כלים מיוחדים?

אשמח מאוד לדבר עם מישהו שעשה פרויקט דומה בעבר.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר אני רציתי לעשות פרוייקט כזה, אך בוטל בגלל אובר התעסקות ומס' משלוחים שלא הגיעו.

בגדול כדי להשחיל אתזה פנימה תצתרך לפתוח את הפנס בחימום עם בלאוור או בתנור באיזור ה150 מעלות ל5-7 דקות, להתעסק בעדינות ולשים לב לקליפסות וסוגרים למינהם. להעזר הכלי פלסטיק יעודי או מברג שטוח.

כמובן בסיום הפטיחה לנקות את איזורי האטימה ובסיום העבודה להשתמש בדבק RTV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Working temperature :-40°C-60°C

ציטוט מהמודעה. לא פרקטי להתקנה בתוך פנס לדעתי.

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Working temperature :-40°C-60°C

ציטוט מהמודעה. לא פרקטי להתקנה בתוך פנס לדעתי.

מדוע לא פרקטי? אתה רוצה להגיד לי שבתוך הפנס, ובמיוחד אחרי שאחליף רפלקטור בעדשה (פחות חום שנפלט לגוף הפנס עצמו) הטמפרטורות מגיעות למעל 60 מעלות?

חוץ מיזה, הכוונה בWorking temp לדעתי היא לא הטמפ' בסביבה אלא הטמפרטורות בהם הפס מתפקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז עדכון קטן, הוזמן פס הלדים ובנוסף - עדשות וקסנון

אלו העדשות:

http://www.ebay.com/itm/371599266195?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=640610560068&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

הוזמן בגוון לבן לנורות H7 שלי

הקסנון:

http://www.ebay.com/itm/121142204752?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=420155146705&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

בטמפרטורת 6000K H7

סה"כ עלויות עד כה -

40 ש"ח פס לד

165 ש"ח עדשה

380 ש"ח קסנון

סה"כ - 585 על החלקים

הוזמן עוד סט קסנון ב380 לחבר שיעשה לי את העבודה (אז אפשר להחשיב כתשלום על עבודה)

אז סה"כ 965 ש"ח

נעדכן בעוד כחודש (מקווה) אחרי שהכל יצא לפועל.

השאיפה היא כמובן כמה שיותר קרוב למקורי:

13318585_10205254893325551_646630135_n.jpg

ובנוסף פס לד שדומה לפנסים של האוקטביה החדשה (המאובזרת/RS)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם וכאשר הוא יתקין את העדשה, לא צריכה להיות בעיה עם הקסנון במידה ויכוון אותו כראוי.

שיוכיחו שזה לא מקורי.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ilia אני לא מאותם ערסים ששמים ז*ן על כולם ונוסעים עם מה שנראה להם טוב, בעבר הזמנתי קיט קסנון H7R לרפלקטורים שלי, נסעתי איתו כשבועיים ולאחר שגיליתי שאני מסנוור אנשים בטירוף הורדתי אותו מיד.

פרויקט העדשות הוא במיוחד בשביל למנוע סינוור וכמובן בשביל תאורה יפה ויעילה יותר.

אדאג לכוון הכל פלס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק עד כמה שידוע לי רכב שמגיע עם קסנון מגיע עם מערכת כיוון/ייצוב אוטומטית וברוב המקרים גם עם מתזים לניקוי הפנס.

בוחן תנוע אולי לא ידע לעלות עלזה(רק אולי אם המגברים יבצבצו לו בעין) אך אם הוא יפול על מקום שעושה טסטים לא בחאפריות אז שם נראה לי ידעו להבדיל(גם שים לב שהעדשה מגיע אם אנגלאיי, שפה זה כבר מחשיד), בנוסף שהרכב שלו אינו שנתון 16 אז יש לו טסט שנתי לכל דבר.

תקן אותי אם אני טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכון טסטים באמת מעניין אותם אם יש מתזים או לא.

מלבד זה אני די בטוח שלא כל הרכבים עם קסנון מקורי מגיעים מתזים.

חבר שלי עבר עם קסנון לא מקורי כמה שנים טסטים, כל עוד הכיוון כראוי ועוצמת התאורה סבירה אין בעיה.

הכי חשוב שהוא לא מסנוור אף אחד.

חוץ מזה לעבור טסט זו לא הבעיה.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפשר על תוצאה ויחד עם החבר אנחנו נעבוד בשביל להגיע למשהו ברמת המקור.

במקרה הכי חריג, יש לי לידי את כפר נחף ואת חצור, אפשר לעבור שם טסט בלי מנוע ואפילו לא צריך קומבינה מרוב הזריקת זין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל דווקא עם האנג'ל אייז.

הייתי מזמין ללא בכדי להשיג תוצאה דמוית מקור - הרי זה מה שאתה רוצה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

בראפיד יש כפתור נפרד ומוסתר (בתא פיוזים מתחת להגה) בשביל להדליק את הDRL - אנחנו נחווט את האנג'ל אייז בצורה שיהיה ניתן לשלוט עליהם בנפרד, אני רוצה את האופציה הזו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...