Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צימר בצפון , עזרה והמלצות בבקשה

or213
שימו לב! השרשור הזה בן 7016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ועוד בערך 5 חברים רוצים לצאת לטיול בצפון לפניי גיוס (עוד חודש וקצת ) אנחנו רוצים להשתכן בצימר איפשהו באיזור הכנרת , טבריה , רמת הגולן.

אנחנו מעוניינים בצימר לצעירים לא עם יותר מדיי פינוקים ושלא יהיה יקר מדיי לחבורת פוחזים צעירים .

אנחנו גם מעוניינים לעשות שם טיולי טרקטורונים , זאת בעצם מטרת הטיול בכלליות .

יש לכם המלצות או אפילו אזהרות אז בבקשה כי זה דיי דחוף לי , יוםראשון אנחנו רוצים לצאת לדרך .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן מלא צימרים...

המלצה, אל תגיד "אני רוצה חדר לי ולעוד 4 חברה, אנחנו עושים טיול לפני גיוס" כי סביר להניח שינתקו לכם את הטל'...

תגיד שאתה חלק מקבוצה שמטיילת באזור, נשמע יותר נורמאלי...

חפשו צימרים עם אח, זה מגניב (במיוחד בחורף)...

גיוס נעים!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך על טיול טרקטורונים ברמות נפלתי אצל אבי דדוש, הגעתי אליו במקרה השבוע

אחרי יום של גשם שוטף והיה טיול מטורף! נסענו בשלוליות של מטר ויותר והנוף ממש מדהים.

Peugeot 206 1.4 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד נס זאת אופציה מצויינת .

אל תשכחו הרבה אמצעי הגנה , אתם עדיין לפני צבא ובטח תרצו להתנסות בקצת מין טוב בין חברים :)

מי נוסע לצימר עם חברים שלו ? , בחיים לא שמעתי על כזה דבר.

לצימר נוסעים עם חברה !!! ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר , אז אני לא מבין בזה כל כך , אז לאן אני אמור ללכת עם כמה בהמות משא בני 19 שרוצים לעשות קצת טיולי ג'יפים טרקטורונים וטיולים רגליים .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאתה צודק , פעם אחרונה שהייתי בצימר זה היה עם המשפחה שלי וזה היה לפני 8 שנים .

אני זוכר שהיה סבבה אבל אנערף , אולי זה באמת לא מתאים לקבוצה חברים מטיילים .

איפה יש אכסניות באיזור הכנרת משהו כזה סבבה לא צריך מפואר מדיי עוד מעט אנחנו ישנים באוהלים ממילא .:-)

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...