Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טופס הצעת מחיר לרכישת דירה - מחיקת סעיפים, ייעוץ

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום פעם ראשונה יצא לי לפגוש במסמך הבא, לטובת הצעת מחיר לדירה (בדר"כ זה קורה בע"פ).

זה טופס שהמתווך שלח לי.

בכוונתי למחוק (להעביר קו) את סעיפים 6,8 ו9.

האם עדיין אהיה מחויב בצורה כל שהיא מלבד הצהרה על סכום לקנית הדירה?

[Untitled].pdf

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאמר לי פעם עו"ד שעסק בענייני נדל"ן. לא לחתום על זכרון דברים שכזה. זה חוזה חלקי. בלי ההגנות המלאות.

אני בכל הרכישות / מכירות שביצעתי בעבר , תמיד הלכתי ישר לחוזה. והדגשתי שעד שאין חתימה על החוזה זה לא מסוכם.

אם שני הצדדים רציניים ויש עו"ד טוב זה עניין של יומיים שלושה ויש חוזה מלא ושלם.

בנוסף אם לא בדקת אתה את מצבו המשפטי של הנכס. (בטאבו , ברשם המשכונות , ובעירייה לחריגות בניה ) גש לעשות זאת לפני שאתה חותם על מסמך כלשהוא.

זאת כמובן לא יעוץ משפטי ולא אמור להחליף אותו. רק נסיון החיים המועט שלי.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך להשכיב, כפי הנראה, בין מיליון למיליון וחצי ש"ח (בהנחה מקלה) על נכס שתרצה לגור בו מספר שנים לא מבוטל, ואתה מבקש עצות בפורום במקום לשכור איש מקצוע? עו"ד שמתמחה במקרקעין וישא"ק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים התקבלה תשובה מעוה"ד, שמלבד מחיקת הסעיפים 6,8,9 והוספת סעיף "מסמך זה מיועד להצעת מחיר כתובה לרכישת הדירה ואין לראות בו זכרון דברים או התחייבות כלשהיא מצד המציעים", יש להוסיף:

"הצעתנו זו כפוף לבדיקה משפטית ו/או תכנונית ו/או פיזית מטעם בעלי מקצוע מאת המציעים".

ירון, ויפה שעה אחת קודם. :wink:

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שברוב החוזים של הקבלנים, ההצמדה למדד תשומות הבניה תתיחס לתאריך עליו חתמת על ההצעה הזו,

ולא לתאריך של חתימת החוזה. מאחר ורוב הזמן מדד תשומות הבניה רק עולה, זה יכול להיות שווה לא מעט כסף,

כי בד"כ ממועד ההצעה ועד לחתימה הסופית, עוברים חודש, חודשיים, שלושה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף בחום להמלצות.

לפני מספר שנים ויתרתי לחלוטין על עסקה לרכישת דירה אך ורק משום שבעל הנכס התעקש להחתים אותי על זיכרון דברים בלי שעו"ד לצידי.

קח עו"ד ותן לו לעבוד לפני שהעט שלך נוגע בנייר כלשהו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנדלן - לא חותמים על כלום* פרט לחוזה הרכישה, בוודאי שלא על משהו שכלכך מוטה לטובת המוכר.

*חוץ ממסמך כוונות על דירה מקבלן, ושם שמים רק 10000 ש"ח מקסימום שמחזירים אם אתה מתחרט מכל סיבה, ולא 10% מהערך הנקוב.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמסמך נמחקו 3 סעיפים ונוספו 3 סעיפים חדשים, לרבות סעיף המתנה את דמי התיווך בהסכם מכר בלבד.

קיבלתי ייעוץ מעו"ד ולדעתי אני יחסית מוגן.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות נגד חתימה על זכרון דברים. אין בזה שום טעם, ברגע ששני הצדדים מעוניינים אפשר תוך ימים ספורים לקבוע פגישה עם עו"ד ולחתום על החוזה.

חתימה על זכרון דברים נעשית ללא עורכי דין ויש לה תוקף של חוזה, זה יכול להזיק מאד, לשני הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת ייעוץ מעו"ד

מה אתה רוצה מאיתנו?

האם אתה חושש שמישהו יגנוב לך את הדיר מתחת לאף?

האם המחיר נמוך בהרבה ממחיר השוק?

אם התשובה היא לא לשתי השאלות

תנו לעורכי דין לעבוד ובעוד יומיים תחתמו על הסכם כדת וכדין?

אחרי שהעו"ד המלומד שלך עשה את הבדיקות שלו לגבי המצב החוקי של הנכס

אתה נזקק למשכנתא? האם יש לך אישור למשכנתא?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...