Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי ותחזוק סלון עור

שימו לב! השרשור הזה בן 2889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ההורים שלי קנו השבוע סלון מעור בצבע שמנת בהירה מאוד.

רציתי לדעת האם החומרים של ניקוי עור מעולם הרכב יוכלו לתת מענה איכותי וטוב לניקוי והזנה של העור.

אני מעדיף לרכוש חומרים איכותיים יחסית ולא חומרים של שופרסל, בגלל זה אני פונה אליכם.

מישהו יכול לשפוך קצת אור על הנושא מכיוון שמעולם לא ניקיתי מוצרי עור או טיפלתי בהם בשום צורה.

אגב אשמח גם לשמות של מוצרים, ועדיפות עליונה שיהיו זמינים באוטוסטור בארץ.

תודה רבה :)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטו סטור חומר ניקוי לעור שאותו מתיזים על העור, נותנים לחומר לעבוד ואז סופגים אותו (כשהוא כמובן סופח אליו את הלכלוך) עם מטלית רכה.

מיד אח"כ מורחים על העור סרום להזנה.

שני החומרים הם מתוצרים הגייז ואני משתמש בהם לשביעות רצוני המלאה.

סרום וחומר ניקוי יעלו לך כ- 170 ש"ח.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה לקבל את השמות של כל אחד מהחומרים האלו?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...