Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה שלילית בבדיקת קניה מקומפיוטסט ראשל"צ מערב

RaMD
שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, רוצה לשתף אותכם בחוויה שלי בבבדיקת הקניה אולי זה יתן נקודת מבט האם ללכת / לא למקום.

הלכתי לחברת רכבים ולקחנו רכב לבדיקה, הגיעה מהחברה כמובן נהג משלהם.

נעזוב את התור המטורף שחיכיתי בשישי שעה רק בשביל להיכנס לעשות בדיקה, ונעזוב את החוצפה הישראלית להדחף מכל כיוון במקום לחכות בתור מסודר.

התחילה הבדיקה, (500 שקלים הלכו להם), אחרי כ20 דק הם פשוט שמו את הרכב בצד בלי אף אחד, במשך כחצי שעה,אני רואה שהתור זז בצדדים ולא מבין מה קורה הלאה עם הרכב, הוא פשוט עומד לו

הלכתי לאחד הבודקים לשאול מה קורה:

"הרכב צריך לעבור נסיעה עם הבוחן"

- "נו ואיפה הבוחן ?"

"לא יודע, חפש איפשהו"

הלכתי לפקידה ששילמתי לה את הכסף לשאול מי אחראי מה קורה שאני כבר חצי שעה לא זז, אמרה לי חפש את הבוחן דבר איתו (נתנה את השם)

הלכתי לשאול מי זה הבחור הזה.

עומד לו בחור, בשיא הלחץ במכון, אוכל לו סנדוויץ, מורח את הזמן.

אומרים שיש אנשים שבאים לעבוד ויש אנשים שבאים לעבודה

נחשו מאיזה קבוצה הוא ...

החליט אחרי כמה דק' באמת לעשות טובה ולעשות נסיעה על הרכב.

כשחזר (בערך שעתיים הייתי בבדיקת קניה הזאת) התחיל לדבר, לא קיבלתי בדיקה מעמיקה כמו שראיתי בפורום שהרבה קיבלו עם נתונים מאוד מדוייקים ואחוזים, ולא שום גרפים, ולא שום דבר כזה או אחר

בפרסומים של קומפיוטסט הם מתלהבים שיש להם מכונה מתקדמת וישר יכולה להגיד לפי המחירון מה השווי הכולל של הרכב (בשניה שאמרתי "מבקשים על הרכב X שקלים" הבוחן כשהקריא תוצאות אמר לא מענייין אותי כמה הציעו לך, זה מה יש ברכב) נתן דף הסביר 2 דק מה עם הרכב והלכתי לדרכי.

עוד אציין שנאמר שלא יכבו את הרכב כי המצבר שם מת אחרת נצטרך להניע בכבלים, הבוחן הזה החליט בכל מקרה לכבות בסוף נתן את המפתחות ואז עוד חצי שעה חיפשנו מי שיניעו אותנו עם כבלים

(איך לעזעזל במכון כזה לא היה בוסטר טעון או שתיים ?) וזה לאחר שנאמר לו כמה פעמים לא לכבות את הרכב !

לסיכום: בחוויה האישית שלי ? אני יותר לא חוזר לקומפיוטסט בראשון לציון מערב, שרפתי 500 שקל, אני הייתי צריך לרדוף אחרי אנשים שיעשו את העבודה שלהם על משהו ששילמתי סכום לא קטן. לא קיבלתי מה שצפיתי לו וחזרתי בהרגשה שסתם הייתי שם, לא באמת עזר לי להבין כן לקנות את הרכב או לא.

אני לא ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שכחת עוד משהו:הם מכשילים על חלון אחורי מושחר. :wink:

פשוט בושה שיש התנהלות כזאת במקומות שהם "מפורסמים".

עובדים צריכים להוות דוגמה, כל הדמיון הזה של למרוח זמן ולאכול ולכבות את הרכב למרות שהמצבר גמור... כבר אני אדום מעצבים.

יחד עם זאת, אני הייתי ממתין לתגובה מKOMPY כאן, אם אני לא טועה הבחור בוחן שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, אתה מביא רכב לבדיקה, מצפה מאנשים בעלי עניין לבדוק ושיראו שהמצבר מת ואם יראו שהמצבר מת ושהעובד של המקום הרס, שלא יביא את המפתחות ויצפה ממך להסתדר

אלא שיביא לך בוסטר, שהוא ידאג להניע בחזרה (כי הוא כיבה את הרכב, הרכב עוד עמד בצורה שקצת הפריע לאנשים לעשות את הטסט לא תגיד בחניה נורמלית או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבוז מוחלט של כסף, 500 שקל היית בודק את הרכב במוסך, אצל פחח, ועוד אוכל שווארמה ולוחץ יד עם המוכר.

לא נורא,ככה לומדים קורה לטובים ביותר .

כולם שבעים, רעבים לכסף... שבעים לתת שירות .

כמו מלצרית שלא ניגשת כל הערב, רק לתת חשבון היא מגיעה.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לבשר לך. מכוני בדיקה בארץ הם לא מכוני בדיקה אלה מכוני שחיטה. שוחטים אותך בכסף ושירות אין.

ביננו כל רכב שתכניס יגידו לך אותו דבר. רעשים נזילות מעיכות... תכלס הכל כסתח. ממליץ לך תמיד ללכת לפחח לבדוק שילדה. ומוסך עמ לבדוק מצב מנוע. שתי הבדיקות יעלו הרבה פחות מ500שח.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממתין לתגובה מKOMPY כאן, אם אני לא טועה הבחור בוחן שם.

אתה טועה, קומפי עובד בראשון מזרח, שני מכונים שונים, שתי בעלויות שונות (לדעתי), במקרה אותו המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי, לא מצליח להתחבר אל תחושת המירמור של פו'ש. צפוף? לחוץ? אנשים מתנהגים כמו בבונים? במה בדיוק אשם המכון?

רחמנא ליצלן הבוחן הרשה לעצמו כמה דקות הפסקה לאכול משהו? באמת גוועלד.

הטענה היחידה שאולי יש בה בשר היא על איכות הבדיקת הרכב, אבל שם אין נתונים כדי לשפוט.

לא השתכנעתי.

Sorry

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי, לא מצליח להתחבר אל תחושת המירמור של פו'ש. צפוף? לחוץ? אנשים מתנהגים כמו בבונים? במה בדיוק אשם המכון?

רחמנא ליצלן הבוחן הרשה לעצמו כמה דקות הפסקה לאכול משהו? באמת גוועלד.

הטענה היחידה שאולי יש בה בשר היא על איכות הבדיקת הרכב, אבל שם אין נתונים כדי לשפוט.

לא השתכנעתי.

Sorry

לא יודע, גדלתי בחינוך של כשאתה הולך לעבודה - תעבוד, אל תטייל ותמרח תזמן, בשביל זה יש את הזמן בבית

שישי, שיא העומס הוא מורח זמן ? אפשר לאכול כריך הכל טוב ויפה אבל למה שהלקוח יתייבש חצי שעה ?

חסר צוות, יצאת להפסקה ? אז שיביא מחליף, אני כלקוח שמשלם סכום לא קטן (לי 500 שקל לא בא בקלות) לא אמור לקבל שירות שכזה

הצפוף זה סתם לתאור, בכל מקום יהיה ככה, גם צפוץ וגם לחוץ, אבל מקום שאכפת לו שיודע שיש בלאגן ישים מישהו שיעשה סדר מי אחרי מי (גם החווית לקוח תהיה שונה וגם בפנים העניינים ירוצו מהר יותר מאשר המריבות של מי היה קודם)

על האיכות - לא גרפים, לא התחשבות בשווי המחיר המוצע, לא פרטים דקדקניים לעומק, לא כלום.

כמובן שאתה יכול ללכת לכל מקום, רק מספר את החוויה שלי שאולי תחסוך ממישהו אחר 500 שקלים ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הגרפים? זה מה שיעשה את ההבדל? זו כולה אריזה יפה לערימות מלל שחלקו הקטן מציאותי וכל השאר ממבו ג'מבו.

התחשבות במחיר מוצע? מה זה עניינו של הבוחן? הוא לא יועץ קניה/מכירה, הוא בודק רכבים. זה הכל.

אם אנשים יפסיקו לפטם את התעשייה הזו, אולי משהו ישתפר שם.

כנאמר למעלה, תשקיע וחפש מוסך שמתמחה ביצרן שאתה רוצה לרכוש וברר אצלם לגבי בדיקה.

זה תמיד יהיה יותר ממוקד וענייני וגם זול. על בדיקות כאלה שילמתי הכי הרבה 150 ש"ח.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד,

אתה אולי לקוח אבל הוא עובד עם חוזה מול המעביד, מגיע לו X דקות הפסקה ביום?

מי אתה שתגיד לו לא לקחת את ההפסקה הזאת?

אמרת בעצמך שיש תור של שעה, סביר להניח שהתור הזה שם מהפתיחה ועד הסגירה

אז מה, כל העובדים לא ייצאו להפסקות שלהם אף פעם כדי שחלילה לא ימתינו הלקוחות ?

על כל השאר אני לא מדבר, בכללי אני סבור שהבדיקות במכונים מיותרות לחלוטין,

ועשרות הבדיקות שמועלות כאן לאזור הייעוץ רק מוכיחות את זה. חוץ מכסת"חים אין שם כלום.

אבל אני הייתי מתבייש להתלונן על זה שעובד יצא לאכול כריך.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אלברט איינשטיין הזמן הוא מושג יחסי, מה שנראה לפו"ש כמו נצח נראה לבוחן כמו זלילת סנדוויץ' במהירות מטורפת כדי לחזור ולטפל בלקוחות.

את זה הוא עשה כשהלקוח מודד לו זמני לעיסה של כל ביס, מעניין היה לשמע את חוויות הבוחן מיום העבודה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאכול סנדוויץ חצי שעה? לא נראה לכם קצת מוגזם?

מי אמר לך שהוא אוכל סנדוויץ' משך חצי שעה? מקודם כתבת שחצי שעה הרכב שלך לא זז, זה לא אומר שהבוחן "טחן" את הסנדוויץ' שלו כל הזמן הזה. אולי הוא היה עסוק ברכבים אחרים, וכשמצאת אותו בדיוק מצא זמן לאכול.

בקיצור, מסכים איתך לגבי הבלגאן במקום, אבל עניין ההפסקה של עובד כזה או אחר, לא קשור ולא מכובד. גם לי יש ימים שאני לא יודע איך לחלק את עצמי בעבודה, זו לא בעייה של הבוחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך או אחרת אני לא אמור לראות את הרכב שהבאתי לבדיקה עומד לו חצי שעה מונע בלי נהג בלי אף אחד שניגש או מסביר מה מו מי ואני הלקוח צריך לרדוף אחרי מה קורה, סיימו לא סיימו, למי אני מחכה והכל

שיאכל לבריאות אבל גם לזה אמורה להיות צורה

כמו שאתה לא הולך לסופר פארם עומד בקופה, כשמגיע תורך הקופאית פשוט תצא ותלך לאכול לה מבלי לעדכן, להביא מחליף או משהו

שהמקום ינהל את הזמן שלו איך שהוא רוצה.

כך או אחרת, נתפסתם על האוכל, אני נתפסתי על זה ששרפתי 500 שקל, שעתיים, והייתי צריך לרדוף אחרי כולם והכל בעצבים. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...