Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט אונו טורבו\אונו רגילה (96) מה כדאי?

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 7015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטורבו תהיה הרבה יותר יקרה לאחזקה.

אתה מנסה להשוות בין רכבים שאין מה להשוות בינהן.

זו ספורטיבית, וזו סתם סופר מיני.

הבחירה ההגיונית היא של ה-1.4 96'

אם משלבים את הרגש - זה משהו אחר...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

2 הרכבים אינם ברי השוואה ,שתיהן פונות לקהל יעד שונה האחת ספורטיבית ורייסרית אמיתית ואילו השנייה סופר מיני חמודה .בעיקרון הראש אומר אונו רגילה אבל הלב אומר טורבווווווווו !!!!!

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

2 הרכבים אינם ברי השוואה ,שתיהן פונות לקהל יעד שונה האחת ספורטיבית ורייסרית אמיתית ואילו השנייה סופר מיני חמודה .בעיקרון הראש אומר אונו רגילה אבל הלב אומר טורבווווווווו !!!!!

טוב זה כבר משגע אותי.

MAGEN200, בוא תסביר לי מה ההודעה שלך מוסיפה על פני ההודעה של zvit? שבחרת כ3 שעות לאחר ההודעה של zvit להוסיף את ההודעה שלך? מזה הסבר להודעה של zvit?

אם עדיין אינך מבין למה אני מתכוון הנה פירוט:

ZVIT- "אתה מנסה להשוות בין רכבים שאין מה להשוות בינהן." אתה- "2 הרכבים אינם ברי השוואה".

ZVIT- "זו ספורטיבית, וזו סתם סופר מיני." אתה- "שתיהן פונות לקהל יעד שונה האחת ספורטיבית ורייסרית אמיתית ואילו השנייה סופר מיני חמודה"

ZVIT- "הבחירה ההגיונית היא של ה-1.4 96' ... אם משלבים את הרגש - זה משהו אחר..." אתה- "בעיקרון הראש אומר אונו רגילה אבל הלב אומר טורבווווווווו !!!!!"

אם אין מה להוסיף, אז פשוט, לא מוסיפים.

סליחה מראש לtisan4us..

אגב, בנוסף למה שzvit אמר, בין המכוניות הללו, או בכלל, תלוי מי היו בעלי הרכב ואיך הוא טופל (לא הייתי בונה על ה אונו טורבו... אבל אי אפשר לדעת), אם מצאת את המכוניות המדוברות, תחליט אם אתה נכנס למכונית איטלקית לא ממש אמינה, לא ממש איכותית, בת יותר מ10 ועוד עם טורבו.

לא הייתי קונה אף אחת מהמכוניות בלי בדיקה (אחרי שבדקת בעצמך את מה שאתה יכול, אולי עדיף עם מישהו מבין, והחלטת ששווה את המכונית הזאת לקחת לבדיקה)

Some days your the bug; Some days your the windshield

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אונו טורבו במשך שנתיים +- שנת 93

הכרתי את השחורה המודל 92 לפני כמה שנים.(כמעט בטוח שזה אותו הרכב המדובר)

תראה...לי היה אוטו שמור מאד ,אפילו ללא צביעת כנף...ומטופל בצורה יקית ,עם כל זה הוא היה משופר מאד (יותר מדי לטעמי) בשיפורים שלא היו מקצועיים ,ולכן האמינות הייתה על הפנים....ממש לא היה עובר חודש בלי תקלה חדשה....ואז הרכב היה צריך לעמוד כמה ימים...

אבל שהרכב היה נוסע....היה גוזר הרבה רכבים....אך ורק בקו ישר ,זה לא אוטו לסיבובים או אפילו לא לרבע סיבוב...

אם אתה רוצה ,שלח לי ה"פ איזה שיפורים יש לרכב ,או אפילו אם תרצה אני אבוא איתך לבדוק את הרכב...בכייף....ועל כל דבר שאתה רוצה לדעת אני פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...