Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1/43 ראלי 1985 פיג'ו 205 GTI

שימו לב! השרשור הזה בן 2884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קטע מוזר היה לי עם הדגם הזה, הזמנתי אותו ממש במקרה בלי הרבה מחשבה (הוא פשוט הופיע אצל אחד המוכרים שהזמנתי מהם), ולא משנה כמה נברתי במרשתת לא הצלחתי להבין מדוע הרכב הזה לא רשום בשום מקום. אני כן יודע שהרכב השתתף במסגרת אליפות הראלי האירופית (ERC) ואכן בכל המסגרות שבדקתי הרכב הופיע עם הצוות שלו אבל דווקא במירוץ האיטלקי על האי אלבה הרכב לא רשום, ומה שיותר מוזר זה שיש תמונות המוכיחות בוודאות שהרכב רץ על המסלול. מה שלא יהיה הלנצ'יות גם ככה הביכו את כולם עם ה-037, במסלול הזה על האי אלבה הלנצ'יה 037 הגיעה לשלושת המקומות הראשונים והחמישי ככה שבינינו גם אם ה-205 GTI הייתה מופיע על לוח התוצאות כנראה שזה לא היה גבוה במיוחד :-D.

הדגם עצמו מפורט למדי (ביחס ל-1/43) מדרך רגל לנהג המשנה, רצועות קשירה(צבע) וצלחות בלם (רק חבל שטעו בחישוקים), אבל נראה שהדגם סובל מבעיות גימור, אמנם לא כאלו חמורות אבל ציפיתי לאיכות קצת יותר טובה. בגלגל הקדמי שמאל יש שאריות פלסטיק מהתבנית, פנסי ערפל עקומים ונגיעות בצבע על הפגוש הקדמי.

תמונה מתוך המסלול (יש עוד תמונות אבל הן עולות כסף, ניתן לצפות בדוגמה שלהן כאן)

84192_3.jpg

Peugeot 205 GTI - Rally Isola d'Elba 1985 (ERC) - Pierangela Riva & Maria Grazia Vittadello - IXO

205 gti 1.jpg205 gti 2.jpg205 gti 3.jpg205 gti 4.jpg205 gti 5.jpg205 gti 6.jpg205 gti 7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אנט לא נאמן למקור. (גם בתמונה של הרכב האמיתי יש ג'אנט GTI1.6).

הראלי ששווקה על ידי היבואן הגיעה עם ג'אנט מתכת לבן.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפריע לי במכוניות ראלי משנות ה80-90 הוא מדבקות ספונסרים בחוסר טעם והתאמה יחסית להיות.

לגבי הדגם, הג׳אנט אכן מציג ומעצבן, מעבר לזה לא נורא

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של איזו חברה?

IXO אבל לא מדובר בסדרה הרגילה שלהם עם האריזות השחורות והכיתוב מזהב. זו סדרה שבה נמכרים בעיקר דגמי ראלי, כל הסדרה נמכרת עם תמונה של הרכב מהמסלול, סימני צמיגים על המעמד והדגם יושב בזווית. באתר שלהם לא הצלחתי לאתר את הסדרה אבל היא נמכרת בהיקף רחב בכל אתרי המודלים שראיתי. הייתי מפרק את המודל מהסטנד כדי לראות מה כתוב בתחתית אבל יש שם בורג עם שקע משולש ועם כל הניסיון הטכני שלי לא זכור לי כלי כזה (ועם כל ערימת השטוחים שיש לי אף אחד לא מספיק קטן כדי להשתחל שם). יש לי גם דגם מהסדרה הרגילה של IXO ובבחינה של שני הדגמים מקרוב יש ביניהם דמיון רב ככה שיש סיכוי טוב שבאמת מדובר ב-IXO, אולי שווה לי לפנות אליהם במייל ולראות מה יש להם להגיד על הסדרה הזאת ועל הטעות בחישוק.

עריכה אחרונה על ידי iDaNm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לAltaya יש נטייה למכור דגמים עם בורג בעל ראש משולש

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת יש לי גם דגם מהסדרה הרגילה של IXO וגם הוא עם בורג משולש (עדיין לא הבנתי מה הקטע? מה נגמרו הפיליפסים בעולם?), בכל מקרה אני מקווה היום להשיג שטוח מספיק קטן כדי לפרק את הדגם מהמשטח שלו ואז נראה על מה מדובר. בנוגע Altaya אז מסתבר שחלק מהדגמים שנמכרים בסדרה שהזכרתי נרשמים כ-IXO או כ-Altaya ולמיטב הבנתי יש גם קשר ישיר בין שתי החברות המדוברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מעצבן, אבל קניתי באיביי ראש ביט סטנדרטי עם ראש משולש (מברג לא כ"כ הצלחתי למצוא).

גם אני שמתי לב שיש קשר ישיר בין Altaya ל-IXO - עדיין לא הבנתי את כל הקשרים בין החברות, לעתים דה אגוסטיני מופיעים עם IXO וכל מיני קישורים ושיתופי פעולה כאלה, ויש דמיון בין דגמים של חברות שונות. אשמח לדעת מה הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר, Altaya משווקים דגמים באריזה אחרת של נורב ואיקסו. אין כמובן מידע רב על זה ברחבי הרשת אבל ביררתי מול מביני עניין.

לגבי DeAgostini, יש חפיפה בדגמים בינם לבין ixo ואני חושד גם whitebox אם כי הגימור בדה-אגוסטיני והפירוט ברמה פחותה בהרבה. הם מייצרים הרבה דגמים סובייטים ושם גם ככה אין לא גימור ולא פירוט

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...