Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפ 7 מקומות עד 160000: אאוטלנדר חדש VS סורנטו דיזל 2013-14 VS סנטה פה 2013

Nir Zamir
שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החסרונות של האאוטלנדר בשבילי: שורה שניה די צפופה, אין מיזוג מאחור.

חשוב לי: אמינות, צריכת דלק לא גבוהה במיוחד, יכולת התקנת מערכת מולטימדיה כולל ניווט (אולי בכולם אפשר).

לא ממש חשוב לי יכולת שטח אמיתית...

מה אתם אומרים?

עריכה אחרונה על ידי Nir Zamir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה אנשים צפויים לנסוע ברכב על בסיס קבוע ומה הגילאים שלהם?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחור 3 ילדים בגילאים 4-10 (כרגע). באאוטלנדר אני חושש שהברירת מחדל תהיה לפתוח כסא שישי גם ללא צורך, ואני מעדיף שלא...

כרגע אני חושב שאם זה רכב משומש, זה אולי הסורנטו במחיר זול מהאאוטלנדר, כלומר שנה 2012 או 2013. אם כבר להוציא 160000 נראה לי שהתמורה למחיר תהיה גבוהה יותר באאוטלנדר חדש, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תאכלו פחות אולי תיכנסו בכל זאת לאוטלנדר? תבדוק . כי גם קאיה בת חמש תתחיל להתקלקל בגלל בלאי אז עדיף לשלם פחות ברכישה וגם לקבל רכב חדש יותר. הסורנטו ביום ממוצע תעשה 1:10 אז גם זה שיקול . הביטוח שלה יקר יותר , הצמיגים גם . בעודף כסף לך תוסיף מזגן עצמאית וסגרת את הפינה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תאכלו פחות אולי תיכנסו בכל זאת לאוטלנדר? תבדוק . כי גם קאיה בת חמש תתחיל להתקלקל בגלל בלאי אז עדיף לשלם פחות ברכישה וגם לקבל רכב חדש יותר. הסורנטו ביום ממוצע תעשה 1:10 אז גם זה שיקול . הביטוח שלה יקר יותר , הצמיגים גם . בעודף כסף לך תוסיף מזגן עצמאית וסגרת את הפינה.

הסורנטו דיזל עושה 1:10? גם אם כן, זה נראה לי מאד דומה לאאוטלנדר.

הביטוח של סורנטו בת 3 יקר יותר? אני לא בטוח, כי המחירון זול יותר. אולי האגרת רישוי טיפה יקרה יותר.

להוסיף מזגן עצמאית לשורות האחוריות? יש דבר כזה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורנטו לא עולה 160000 ש"ח,

יותר לכיוון ה180000+ וגם כנראה לא יהיה חסכוני יותר מהאוטלנדר.

המחירון של סורנטו 2013 דיזל לא 180000, אלא פחות מ-160000. יש אפילו גרסה אחת של 2014 שעולה 166000. וכמובן שאף אחד לא מקבל מחירון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהסורנטו רמה מעל לאוטלנדר וזה מתבטא בכל שלב. למשל:

ביטוח מקיף: סורנטו 2010 דיזל יעלה 4500+ ש"ח שבמחיר הזה אתה מבטח אוטלנדר מהניילונים ומקבל גלידה. תחשוב כמה תעלה סורנטו 2013 ....

מכיוון שפות"ש השרשור לא מחפש כח אלא בעיקר לוק ואמינות אז האוטלנדר אופציה לא רעה.

לגבי מזגן: תמיד ניתן להוסיף מדחס חיצוני בהתקנה פרטית : זה יקר זה מכוער ,אבל אפשרי.

ניתן ככה גם להוביל עופות קפואים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שהיה לו גם את האאטלנדר 2013 וגם סורנטו 2014 2.4 בנזין, האאוטלנדר פשוט פחית אשפה. בקיץ הרכב כבשן מאחור (מזגן רק לנהג ולנוסע), בזמן שלסורנטו מיזוג מצוין גם בשורה 2 וגם ב 3 . המנוע-גיר של הסורנטו טובים בכמה רמות מהעגלה הצווחנית במיצובישי עם תיבת הילוכים של מכסחת דשא. הסורנטו משמעותית יותר מרווח בכל אספקט וכמו כן הרבה יותר שקט. בנסיעה רגועה הסורנטו בנזין עושה 1 ל 9 עד 1 ל 12 בשיוט. הפחלנדר יותר חסכוני בכ 15%. בסורנטו הכל מהודק ושקט והמיצי מתחילה לקרקש אחרי כמה חודשים. בקיצור- סורנטו משומש יתן הרבה יותר מכל אאוטלנדר חדש ומצופה כרום ובמיוחד בגרסת הדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר 2016 טוב מאאוטלנדר 2013.

המזגן חזק מספיק לצנן גם את שורה 2, פחות את שורה 3.

היות והשואל ישתמש בשורה 3 רק במקרים בודדים, הייתי בוחר באאוטלנדר חדש ללא ספק.

סורנטו דיזל אומנם טוב יותר אבל יהיה קרוב ל 100000 קילומטר.

רכב חדש עם אחריות מקיפה יתן שקט נפשי לקונה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...