Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מצתים חדשים למרצדס W211 (E350(

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב מגיע עוד מעט ל 100K ק"מ וצריך להחליף את המצתים. מצתים מקוריים עולים כ 140 ש"ח לאחד (וצריך 6) כך שחיפשתי אותם יותר בזול. בקבוצה של מרצדס המליצו לי על http://www.ebay.co.uk/itm/MERCEDES-E280-4MATIC-Estate-05-09-BOSCH-Double-Platinum-Spark-Plug-YR7MPP33-/381613689688?hash=item58d9f2cb58:g:AtQAAOSw6kxXIQej שיוצא כ 300 ש"ח לשישיה, האם בארץ ניתן להשיג אותם במחיר דומה? אני מעוניין להמנע מכל הכאב ראש של ההזמנה אם ההפרש קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שמדובר במנוע 272.964 ,

אלה הפלאגים לפי אוטודאטה, יוצא קצת יותר זול:

http://www.ebay.com/itm/NGK-Laser-Platinum-Spark-Plug-set-6-Pack-Part-Number-PLKR7A-No-4288-6pk-/271883656504?hash=item3f4d875d38:g:pcIAAOSweW5VZyfi

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כרגע מדחס המזגן לא עובד, מה שדורש להכניס את הרכב לטיפול, אז על הדרך אעשה כבר את טיפול ה 10 וטיפול ה 100. אני עומד להזמין מצתים והתסתכלתי שוב באתרים לפני ההזמנה ומשהו לא מובן לי.

-ה NGK Laser Platinum Spark Plug set Part Number: PLKR7A תואם למנוע (272.964) במחיר של 251 ש"ח.

-ה Bosch YR7MPP33 - Spark Plug; OE Version Plug Double Platinum תואם לפי מספר השלדה (E350 211.056) במחיר של 277 ש"ח.

מהם המצתים המקוריים של מרצדס?

איזה משניהם עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הלכתי על בוש. מקווה לקבל בשבועיים הקרובים (דואר רגיל, הבנתי שהוא עדיף על חברות השילוח במקרה בו רוצים להמנע מהעיכובים במכס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...